Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva nedelja za Everton

    Manchester City are set to lose 19-year old starlet Tosin Adarabioyo to Everton after contract talks broke down. [Mail]
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ja kad god krenem da kritikujem Pepa, ljudi ovde mi odmah bacaju Murinja u facu. Neverovatno nesto.
      Nikada ga ti nisi kritikovao. Samo si omalovazavao i podjebavao - pa i clanove ovog foruma, koji su zbog tvojih prozivki i banove dobijali.
      Mozda si neposredno po dolasku ovde napisao neki normalan post u kome ga kritikujes - i naravno niko nije ni reagovao, jer svako ima pravo na svoje misljenje. Ali na bezobrazluk i podlost ce mnogi da reaguju.
      Imam utisak da jedva cekas da Pepov tim primi gol pa da postujes svoju cuvenu recenicu. Sada da li to radis jer zelis nesto da dokazes, na nesto da nas podsetis ili cisto da podjebavas ne znam i ne ulazim, ali prenisko za osobu koja (po mom misljenju) voli i prati fudbal i neretko ima sta pametno da kaze. Samo sto dzaba kada nakon toga glupavim podbadanjima i niskim prozivkama ponistis kod mene, a verujem i kod mnogih drugih sve ono dobro sto si uradio.
      Evo sada ovo na Juventusovoj temi. Ja prvi verujem da si pokusao da ispadnes duhovit, ali to tako podbadacki izgleda da zdravo nije.
      Last edited by Sandugp; 17-01-17, 16:22.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • @Sandu

        Udji na temu vicevi i naletiti ces na post koji je doticni postavio "Pep Guardiola". Prelistaj zadnje 2,3 stranice. Sve ti se samo crta.

        Sent from my Samsung using Tapatalk
        Last edited by Rossonero; 17-01-17, 16:35.

        Comment


        • Video sam to odavno...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ako moze jedan vic, mislim nije vic ali je sala od Sitijevih navijaca sa Bluemoona. Pep da ode u Kinu ucio bi Kineze kako se sprema riza
            sigpic

            Comment


            • Pazi ti Kontea

              BREAKING: Sky sources: Chelsea approach Middlesbrough over the availability of winger Adama Traore
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Nikada ga ti nisi kritikovao. Samo si omalovazavao i podjebavao - pa i clanove ovog foruma, koji su zbog tvojih prozivki i banove dobijali.
                Mozda si neposredno po dolasku ovde napisao neki normalan post u kome ga kritikujes - i naravno niko nije ni reagovao, jer svako ima pravo na svoje misljenje. Ali na bezobrazluk i podlost ce mnogi da reaguju.
                Imam utisak da jedva cekas da Pepov tim primi gol pa da postujes svoju cuvenu recenicu. Sada da li to radis jer zelis nesto da dokazes, na nesto da nas podsetis ili cisto da podjebavas ne znam i ne ulazim, ali prenisko za osobu koja (po mom misljenju) voli i prati fudbal i neretko ima sta pametno da kaze. Samo sto dzaba kada nakon toga glupavim podbadanjima i niskim prozivkama ponistis kod mene, a verujem i kod mnogih drugih sve ono dobro sto si uradio.
                Godinama bi mediji pri hvaljenju Gvardiole isli u ekstreme. Kao i razni drugi fudbalski strucnjaci i obicni fudbalski fanovi. Saka nas je govorila suprotno. Naravno da cu tog Gvardiolu da podjebavam sad kad je dosao u EPL gde ga izgazi svaki ozbiljniji tim. Docekao sam trenutak, posteno. Naravno da nije lako osvojiti tripletu, kakav god tim da imas, bolji je Pep od mnogih, ali nije zasluzio onolike hvalospeve godinama unazad. Niti je bilo kakav fudbalski revolucionar i mag. Smeta i ono klasicno kad Pep izgubi: ali ali, posed 70%, 20 suteva, izdominirao je. Zaista nije izdominirao. Isamarao ga Kuman, i nema sad tekmi protiv Elcea, Granade, Darmstada i Ajntrahta da pripremi sledeci veliki derbi. Gori pod nogama. Problem lezi u tome sto ce Pep dobiti na leto sve sto mu treba, Siti ce kidati a Pep opet najveci na svetu.

                Originally posted by Rossonero View Post
                @Sandu

                Udji na temu vicevi i naletiti ces na post koji je doticni postavio "Pep Guardiola". Prelistaj zadnje 2,3 stranice. Sve ti se samo crta.
                Originally posted by Sandugp View Post
                Evo sada ovo na Juventusovoj temi. Ja prvi verujem da si pokusao da ispadnes duhovit, ali to tako podbadacki izgleda da zdravo nije.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Apsolutno se slazem sa bicijem sto se Pepa tice. Inace vrlo realne komentare postavlja bici, jedan od boljih novajlija na forumu iako navija za Junajted, to mu je jedina mana.
                  Ako cemo realno puno puta se ovde vredjao i Murinjo, prvi sam ja to radio. Ali ne vidim potrebu da se iko oseca uvredjenim.
                  Last edited by Brian McShtull; 17-01-17, 18:04.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Pa po toj logici svi koji su do sada vodili Siti su dobili sta god su hteli? Ne vidim da su nesto kidali preterano. Ima titula dolaskom novca to svakako, ali nikakav kontinuirani uspeh. I sta je onda problem ako Pep napravi takav uspeh? To znaci da bolje planira od drugih sta mu treba i da pametnije kupuje, a i da bolje vodi klub koji vodi od svojih predhodnika. Ali polako takve stvari tek treba da se dogode. I nije uopste nuzno da ce se dogoditi.
                    Ne znam sto ga ne volis, i ne ulazim u to, ali je ocigledno da ga ne postujes ni malo, cim tako podjebavas. Jedino sto tako samo samom sebi ovde mozes da otezas bitisanje. Kritikuj ga koliko ti drago - tvoje misljenje - niko ti rec nece reci, ali vidis kako je mali Roso reagovao - a veruj mi ima jos brdo ljudi koji misle slicno kao on, pa cak i medju navijacima Juanjteda - i zbog cega da te mrzi pola foruma zbog tvoje nemogucnosti da netrpeljivost prema Pepu kanalises kako treba?
                    Ovo je samo savet, a ti naravno radi sta hoces, tvoja stvar.

                    Adame, jedno je kada neko ponekad izrevoltiran zbog necega opljune po nekom iz protivnickog ili svog tabora, tj tabora kluba za koji navija ili ne navija. Ali sa bicijem je sasvim druga stvar. Kod njega je prisutno konstantno omalovazavanje i pljuvanje i sprdanje sa likom i delom Pepa Gvardiole. Kao da je opsednut njim. Ako tako nesto podrzavas, onda zaista ne znam sta da ti kazem.
                    Last edited by Sandugp; 17-01-17, 18:10.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Ovo sto vidjas u poslednje vreme je likovanje. Jer kad pokusavao na pocetku sezone da argumentujem svoje tvrdnje da ce fejlovati u Sitiju, ljudi su se uglavnom samo smejali i pricali mi da se ne razumem u fudbal.
                      A ti si ustvari fudbalski genije, kako si provalio Pepa. Ludi ljudi.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pa po toj logici svi koji su do sada vodili Siti su dobili sta god su hteli? Ne vidim da su nesto kidali preterano.
                        Pa i nisu kidali. Ali su osvajali titule. I Pep ce dobiti sta pozeli. I ako osvoji ligu, napravi slican uspeh kao Pelegrini, Pepova titula ce se ceniti mnogo vise. Tacnije dolazice do upravo ovakvih zakljucaka koji su po meni pogresni:

                        I sta je onda problem ako Pep napravi takav uspeh? To znaci da bolje planira od drugih sta mu treba i da pametnije kupuje, a i da bolje vodi klub koji vodi od svojih predhodnika.
                        Last edited by bici; 17-01-17, 19:27.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Pod uspeh nisam mislio na titulu, vec na malo konkretniju dominaciju pracenu uspehom u LS. Na duze staze. Zato sam i napisao "polako".
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Jaja pro

                            Yaya Toure has turned down a £430,000-a-week offer from China.
                            http://www.bbc.com/sport/football/38656748

                            Diego Costa returns to Chelsea first-team training but wants summer move
                            https://www.theguardian.com/football...P=share_btn_tw
                            sigpic

                            Comment


                            • Grizman u MU? Meni to djeluje sasvim logicno, samo je pitanje vremena

                              Comment




                              • placem
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X