Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam, moguce, ja sam video da se spominje WH, CP, Svonsi. Svejedno, jos gora opcija je da dodje Ljorente i ostane Mici, tek onda nece igrati.

    Comment


    • Neraskidiva veza iz Juventusa.

      Spoiler

      Comment


      • Šta rade ovi Kinezi jbt..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMiks View Post
          Šta rade ovi Kinezi jbt..
          I treba neka pisaju po svima.

          Kad "plasticni klubovi" trose po 200-300 miliona to je ok?
          Last edited by Rossonero; 06-01-17, 13:30.

          Comment


          • Badstuber na pozajmici u Sitiju, Klajvert pokusava da ubijedi Aleksisa da ne produzi ugovor i da na ljeto predje u PSZ.
            sigpic

            Comment


            • Zatečen sam prelaskom Holgera Baštubera na pozajmicu u Siti. Doveden je kao zamena za duže povređenog Kompanija a sam Nemac je sklon povređivanju i velikim pauzama. Sve mi se ovo čini kako je Pep u nedostatku boljih rešenja uhvatio se za slamku spasa u vidu Baštubera.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMiks View Post
                Šta rade ovi Kinezi jbt..
                Mogli bi da kupe Memfisa, Felu i Snajderlina za recimo 160m

                Da nam ucine..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Kinezi ludi na kvadrat , mada čitam danas kako već počinju sa zabranama tojest ograničavaju im koliko će moći da potroše. I samo u Kini nema kao kod nas dobiju neku smešnu kaznu ako prebace dogovorenu cifru , nego diskvalifikacije iz lige bajo moj
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Moze li mi neko objasniti zasto se Schneiderlin nije uklopio kod Mourinha? Bas mi je nekako igrac koji bi trebao biti dobar za njegov sistem.

                    Comment


                    • Moras igrati da bi se uklopio, on nije igrao dovoljno i Murinjo je procenio tako.

                      Comment


                      • Sva sreca sto ti kinezi mogu imati samo 3 stranca u ekipi. Inace liga je go q

                        Comment


                        • Virdžil van Dajk ne može da napusti Sautempton ove zime! Izvršni direktor Svetaca Lu Rid potvrdio je da nema ništa od prodaje sjajnog Holanđanina.
                          "Nismo dobili nijednu zvaničnu ponudu za Virdžila, niti imamo nameru da ga prodajemo usred sezone u kojoj itekako imamo za šta da se borimo", poručio je Rid.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Zajebao se Torino. Nece Arsenal ici preko te cifre.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Beloti je ko?
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X