Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Да је остало 3:0, Арсеналови навијачи би схватили шта је главни проблем Арсенала, овако се наставља заваравање да могу нешто озбиљно урадити

    Comment


    • Necu bit zadovoljan bodom jer je ovo bila presmijesna partija zvijezdica Arsenal. 70 minuta im je trebalo da pocnu igrat.

      Hektor najgora tekma u karijeri, greska za greskom.

      Xhaka bio los kao i ostatak tima do 70. min i onda tehnicki masterclass, kakvi pasovi

      Remzika katastrofa skoro cijelu tekmu, ali cim prije uleti u formu to bolje za Arsenal. Molim boga vise da gledamo ovaj pivot Xhaka-Remzika.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Prosipanje bodova, al sta drugo da ocekujes kad si ocajan dobrih 70 minuta.

        Comment


        • Ponovo nas izvuče Žiru brate mili
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Jos kad su ulazili u ligu, rekao sam da ce se odrzati dosta dugo u PL, jer je Howe jedan od retkih ostrvskih trenera koji ovu igru shvata na drugaciji nacin od ostalih engleskih sablonera, neopisivo mi je drago sto imamo engleski Rayo Vallecano u ligi i to itekako prolazi u ligi gde ne bas puno ekipa igra otvoreno, pogotovo protiv top6 ekipa.

            Naravno, zeljno iscekujemo i reakcije sa Arsenal Fan TV.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Btw,Clement kreće odlično sa Svonsijem..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Jos kad su ulazili u ligu, rekao sam da ce se odrzati dosta dugo u PL, jer je Howe jedan od retkih ostrvskih trenera koji ovu igru shvata na drugaciji nacin od ostalih engleskih sablonera, neopisivo mi je drago sto imamo engleski Rayo Vallecano u ligi i to itekako prolazi u ligi gde ne bas puno ekipa igra otvoreno, pogotovo protiv top6 ekipa.

                Naravno, zeljno iscekujemo i reakcije sa Arsenal Fan TV.
                Claude ce da izdominira i onaj mali crnja koji mu stalno ponavlja: dont swear at me !!! sa sve ozbiljnom facom, da ima malo muda poceo bi i tucu al mukica ne sme.

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Jos kad su ulazili u ligu, rekao sam da ce se odrzati dosta dugo u PL, jer je Howe jedan od retkih ostrvskih trenera koji ovu igru shvata na drugaciji nacin od ostalih engleskih sablonera, neopisivo mi je drago sto imamo engleski Rayo Vallecano u ligi i to itekako prolazi u ligi gde ne bas puno ekipa igra otvoreno, pogotovo protiv top6 ekipa.

                  Naravno, zeljno iscekujemo i reakcije sa Arsenal Fan TV.:D
                  Sutra ujutru , otvaram kafić , spremam kafu i gledam
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Claude ce da izdominira i onaj mali crnja koji mu stalno ponavlja: dont swear at me !!! sa sve ozbiljnom facom, da ima malo muda poceo bi i tucu al mukica ne sme.
                    Hahaha, pa gde sme kad ima metar i 25...
                    Pojeo bi ga Claude. Deluje kao neko ko kad pukne može baš dosta da podivlja...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Znaci najgora stvar na svijetu je taj AFTV.

                      Ja mislim da onaj debeli Robi navija za poraze, jer frajeru pregledi skoce nenormalno. Cisti rijaliti i drama, a sto je najtuznije tih par debila stvara iluziju da je to reprezent stanja i misljenja svih navijaca Arsenala.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Opet nam se ponavljaju neke greske iz proslosti,ne iskoristimo 90min,nego 15,20 min,i tu sta bude bude,sjajan povratak,al los rezultat,3,4 igraca dobri,ostali jedna velika 0,

                        Pih sto bi voleo da vidim sa 2 spica da odigramo,Alexis mi sad nesto deluje uguseno levo,Ramzika ugusen gde god ga stavis,nesto izmislja,klasika,fali mu gol ,,par dobrih meceva,slicno ko sa OXom ili Teom pre,al stalno tako se i gubimo u cekanju forme par igraca,konstatnosti bez
                        sigpic

                        Comment


                        • Ode i Phelan...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Sto kaze Anri svidja mu se sto su igraci nezadovoljni sa bodom nocas iako su gubili 3-0. Vrijeme je za Pereza od pocetka. Odmoriti sve glavne igrace u kupu i ispasti ako je moguce

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Hahaha, pa gde sme kad ima metar i 25...
                              Pojeo bi ga Claude. Deluje kao neko ko kad pukne može baš dosta da podivlja...
                              Al meni onaj mali komedija, siri se ko zejtin po tiganju a ne sme nista Sto bi ameri rekli, manlet A Claude da moze, razapeo bi Wengera na sred Emirates-a

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Na kojim drogama su igrači Bornamuta? Trče kao nenormalni. Pre 3 dana su igrali tekmu, a izgleda kao da su imali odmor od najmanje 10 dana...
                                A onaj vaš car što je istrčao 25+ km u dve tekme oko Nove godine. Prvo i drugo mesto po kilometraži u poslednja dva kola među svim igračima.

                                Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ode i Phelan...
                                Nije valjda? Kakvi idioti, umesto da mu daju januar i igrače. Odličan fudbal igraše, sad sledi raspored - ne bi im ni Pjulis pomogao.

                                Comment

                                Working...
                                X