Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Rash okrenuo utakmicu.
    Naravno, bio odlican i na prosloj.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Lijepo, na bod od Arsenal, dok smo god blizu tog fudbalskog kluba znaci da smo veoma solidan klub.
      sigpic

      Comment


      • Имам једно питање за навијаче Арсенала, ако није проблем одговорите.

        Шта то значи као успех бити у ТОП4?
        Је л' када се гледа ко је трофејнији пише ето они имају више титула, али ми смо били више пута у ТОП4?
        Шта то конкретно доноси осим више пара да будеш бољи у будућности и шансе да освојиш ЛШ, Арсенал константно не напредује па контам да је свеједно да ли си 4. или 7. Ливерпул годинама не игра ЛШ(осим оне једне сезоне с Роџерсом) и тренутно је у сличној ситуацији као Арсенал, па ето, нек ми неко каже шта ви имате од тога што сте били толико година испред Ливерпула и последњих неколико испред Јунајтеда?

        Comment


        • Pa nisi znao, top4 je isto trofej.

          Znaci Arsenal sustinski svake sezone uzima trofej.

          Jbg, nemaju svi tu privilegiju .
          sigpic

          Comment


          • Znaci ako se liga ne osvoji, nema veze koji si na tabeli, samo da si iznad zone ispadanja?

            Barem se svake godine nadam necemu, tu do marta zadnjih 10godina, istina je to. Evo vec je januar a ja sam prilicno optimistican i dalje, i odlicno mi je.

            Comment


            • Originally posted by Zona View Post
              Barem se svake godine nadam necemu, tu do marta zadnjih 10godina, istina je to.
              Čist empirizam.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Tacno treba poslati sve sudije u Kinu kada ovako sude...nebitno kome pomazu a kome odmazu. Neke greske i sitnice s tolerisu ali bzv je ovo ovako. Jednu utakmicu nekog ostetis i sad mu vratis, ili obratno, lose je to.
                A djeco ne svadjajte se oko Arsenala i Mancestera. Niko nije lud da ne zna da je Mancester veci i trofejniji klub. Isto tako se zna da su poslednje nekolike sezone kiksali i to dobro. A moj Arsenal ka' Arsenal, uvjek blizu neceg ali vec sad iritantno daleko.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Pa Arsenal je top 4

                  Ovo je već četvrta godina kako je Utd. sa neograničenim resursima iza Arsenala i što je još gore iza Vengera.
                  Nekako mi bas odgovara da ovde citiram Mila Lompara:

                  "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

                  Samo sto nas navijace Junajteda, kad ne osvojimo ligu, boli kurac dal je Arsenal zavrsio iznad nas ili nije. Al zarad tvog argumenta valja napomenuti da kad god u poslednjih 13 godina nismo osvojili ligu i usput zavrsili drugi, Arsenal nije bio iznad nas. Tvoja opsednutost merenjem Arsenala sa Junajtedom, kao i povezivanje tvog voljenog kluba sa Junajtedom u mecu izmedju Vest Hema i Junajteda, govori mnogo vise toga o tebi nego o nama, al ne bih o tome sta to govori o tebi jer si senzitivan momak pa bi ti to labelovao kao vredjanje i pozivao na linc admina. Ti bi se pre merio sa Junajtedom koji je u padu nego sa Celzijem koji je prvi na tabeli, to govori mnogo o nasim klubovima, zar ne? Svi bi da se odmeravaju sa najvecim ikada a ne sa trenutno najboljim.
                  Last edited by bici; 02-01-17, 19:40.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Zona View Post
                    Znaci ako se liga ne osvoji, nema veze koji si na tabeli, samo da si iznad zone ispadanja?

                    Barem se svake godine nadam necemu, tu do marta zadnjih 10godina, istina je to. Evo vec je januar a ja sam prilicno optimistican i dalje, i odlicno mi je.
                    Arsenova armija, nista se ne uci iz gresaka, ali ono nadaj se, i Arsen isto tako
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Arsenova armija, nista se ne uci iz gresaka, ali ono nadaj se, i Arsen isto tako
                      Nije to nadanje u Arsena, nego u Arsenal.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Nekako mi bas odgovara da ovde citiram Mila Lompara:

                        "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

                        Samo sto nas navijace Junajteda, kad ne osvojimo ligu, boli kurac dal je Arsenal zavrsio iznad nas ili nije. Al zarad tvog argumenta valja napomenuti da kad god u poslednjih 13 godina nismo osvojili ligu i usput zavrsili drugi, Arsenal nije bio iznad nas. Tvoja opsednutost merenjem Arsenala sa Junajtedom, kao i povezivanje tvog voljenog kluba sa Junajtedom u mecu izmedju Vest Hema i Junajteda, govori mnogo vise toga o tebi nego o nama, al ne bih o tome sta to govori o tebi jer si senzitivan momak pa bi ti to labelovao kao vredjanje i pozivao na linc admina. Ti bi se pre merio sa Junajtedom koji je u padu nego sa Celzijem koji je prvi na tabeli, to govori mnogo o nasim klubovima, zar ne? Svi bi da se odmeravaju sa najvecim ikada a ne sa trenutno najboljim.
                        Dečko praviš se pametan, a u stvari si glup kao kurac i to jedina istina u tvom postu i mojoj replici.

                        Comment


                        • Ispunite coveku zelju i udelite mu ban...

                          Comment


                          • Nemoj Gigsi da žicaš ban nekom molim te, ima ko o tome odlučuje. Nepotrebna, prežvakana raspravna, ne znam zašto lično shvatate kad vam neko uvredi klub. Opušteno, ljudi, šta vam je? Gojko je jako objektivan i uzoran član, nema razloga da se banuje. Nema ni razloga da bici onako prosto omalovažava njegov argument koji je činjenica btw.
                            Last edited by HeadBurn3r; 02-01-17, 19:58.

                            Comment


                            • Manchester City boss Pep Guardiola: "I am arriving at the end of my coaching career"
                              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...rdiola-9552175

                              U PSZ tri sezone da se sve uzme po Francuskoj i da se ne steti zaostavstina, nemoj slucajno neki izazov da uzmes, PSZ pa penzija i da odes kao najveci
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Zona View Post
                                Znaci ako se liga ne osvoji, nema veze koji si na tabeli, samo da si iznad zone ispadanja?

                                Barem se svake godine nadam necemu, tu do marta zadnjih 10godina, istina je to. Evo vec je januar a ja sam prilicno optimistican i dalje, i odlicno mi je.
                                Наравно да је битно, али која је сврха да се хвалиш што си био испред некога у протекле 3 сезоне и што играш ЛШ, ако ниси узео ни титулу ни ЛШ?

                                Originally posted by Vladan View Post
                                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...rdiola-9552175

                                U PSZ tri sezone da se sve uzme po Francuskoj i da se ne steti zaostavstina, nemoj slucajno neki izazov da uzmes, PSZ pa penzija i da odes kao najveci
                                Успео је Барселону да доведе до савршенства и после тога је могао да бира где ће да оде, верујем да ти можеш да бираш Бајерн или Келн нпр., изабрао би да водиш Бајерн.
                                Last edited by Победа; 02-01-17, 20:04.

                                Comment

                                Working...
                                X