Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda je samo previse gledao Romper Stomper.

    Ali zanimljivo to sa Arsenalovcima, tamo kod njih u temi opasno na tankom ledu prema Albancima, Samuraj Dzek prema crncima... Jos da neko oplete po Kinezima i Indijcima i to je to.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      To je više globanlna neka neprikladnost nego ovde za forum jer cenim da nemamo nijednog člana crne rase.
      Ja sam ovog leta bas pocrneo, tako da moram da te ispravim
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • I ja sam, hladan Jadran ko Drina ove godine.

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Primjeren je ban s obzirom da mu je ovo tek prvi prekrsaj a Akane ne bi bilo lose da putem privatnih poruka malo edukujes covjeka o tome sta bas ne smije pisati ovde, mozda covjek ne zna, mozda misli da tamo nema nista neprikladno.
          Nemam ja sta da edukujem forumase svi mogu da odu i procitaju pravila koja nisu sakrivena...nemam ja bas vremena da ljudima to objasnjavam cak sam bio vise nego susretljiv prema njemu jer nije prije pravio prekrsaje

          Vredjanje i propagiranje nacionalne, verske, rasne, seksualne ili bilo koje druge vrste - trajni ban
          Primeri: teze uvrede, pozivi na nasilje, ekstremni sovinizam, velicanje zlocina i zlocinaca...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Velicanje zlocinaca?

            Jesam li spomenuo da je Legija isao u moju osnovnu, cool lik bio kazu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
              Velicanje zlocinaca?

              Jesam li spomenuo da je Legija isao u moju osnovnu, cool lik bio kazu.
              Moj drugar kaze da je igrao WoW sa Brejvikom jednom.

              Comment


              • Garant je gledao preksinoc Kroua u RS, a sinoc Nortona u AHX, do pola.
                sigpic

                Comment


                • Evo i Rafa stao malo na noge
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Na HT da će Rafa da dobije bilo čak 2.1.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Prije ce se Villa vratiti u PL nego Newcastle.
                      Mislim da preteruješ.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Da budem iskren volio bih da se vrate vec sljedece sezone u PL gdje i pripadaju. Put nece biti lagan, to je sigurno. U Championshipu se igra odlican fudbal. Favoriti padaju samo tako.

                        Poludio sam kada su protiv Huddersfielda izgubili (kladionica).
                        Last edited by Rossonero; 17-08-16, 22:50.

                        Comment


                        • Sad znamo definitivno kakva je situacija u Lesteru, samo Kantea su izgubili
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Imaju zamjenu u Mendija (vidjecemo kako ce se pokazati). Gokara kaze da ce odbraniti titulu, sanse za to su jos manje nego sto su prosle osvojili. Ja im tipujem 9-12 mesto.

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Valjda večeras Sautempton promeni formaciju, ako ne onda bar da promeni igrače, taj Hojberg obavezno
                                Mada kad bolje razmislim ako igra Jošida, dzabe mu sve
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X