Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za ove sto sada igraju crvene i plave... Pesma puste pare proklete
    Otprilike 364 dana godisnje bi se menjao sa njima tako bezobrazno placenim iako i sam imam dovoljno dobre prihode ali danas nema sanse

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Hahaha, menjao bi se ja i ovako polupijan, nije nikakav problem...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • BRAVO momci!!!

          Pobeda na mišiće. Pokazali smo da znamo i ovakve utakmice da odigramo.Juri se Čelzi i daljeeeee!!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Браво момци, одлична утакмица, Клоп одиграо дефанзивније доста и затворио скроз Сити. Сада да узмемо 3 бода против Сандерленда и сачекамо да Тотенхем узме бодове Челсију..
            Да искористим прилику и честитам свима Нову годину и пожелим срећу у истој

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Srećna Nova godina i od mene, sve najbolje, pa da se prepucavamo i u sledećoj godini...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Antifudbal igra Liverpul, od 70min se nista nije desilo. Origi i dalje drzi loptu na uglu terena.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • A reci Pixi, kad si poslednji put imao ovakvu pobedu, sećaš li se? Ne može svaka da bude lepa...potrebne su i ovakve pobede!
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Antifudbal igra Liverpul, od 70min se nista nije desilo. Origi i dalje drzi loptu na uglu terena.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Ne seri.

                      Comment


                      • Niko nije rekao da nam ne trebaju, niti da je lose pobediti ovako cak naprotiv. Niste bas najbolje shvatili post, ali dobro ne zameram.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Kakva histerija junajtedovih TV simpatizera na prethodnim stranicama, kakvo prostacko ponasanje, kakve vulgarne reci. Duboko sam razocaran.

                          Nisam bio na forumu kada je SAF bio trener i kada su sudije delile i sakom i kapom, pa me zanima da li je i tada bio ovakav obrazac ponasanja, odnosno da li su se prema sudijama ispoljavale seksualne pretenzije kao danas.

                          I ne zanosite se da Utd moze vise od 5-6 mesta, jednostavno, svi ovi iznad su bolji od njih.

                          Sent from my UTOK_1010_Q using Tapatalk
                          Čuj, ovo je live tema, tako da oslobađanje strasti u datom trenutku jeste odgovarajuće za taj trenutak. Ne vidim kakav je smisao čitati live komentare van konteksta dešavanja. Ništa od komentara nije bilo protiv Midlzbroa, protiv igrača, protiv menadžera a kamoli međuljudski ovde na forumu. Ako imaš da kažeš nešto u odbranu sudije, rado ćemo te saslušati.

                          Btw, ako ćeš ovde navijače nazivati tv simpatizerima, idi u Englesku na tribine pa diskutuj. Šta ti treba jedan mali internet forum u Srbijici.
                          Last edited by Abel; 01-01-17, 13:21.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Van Gal all over again i sto se fudbala tice i sto se izjava tice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Cekaj bre, ja sam mislio da ce Pep doneti revoluciju u engleski fudbal...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X