Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isti taj Sam Allardyce još krajem novembra vlasnicima Palacea poslao svoju biografiju sa kompletnim planom koga treba dovesti u zimskom prelaznom roku, kako bi ostavio Palace u ligi. Dakle, radio je Pardewu iza leđa, što me ne čudi za debelog gmaza, koji je ismejavao Hodgsona jer ne zna da kaže slovo R i koji je izgubio mesto selektora Engleske reprezentacije zbog je*enih 400.000 funti, koje bi dobio za nekakvo pričanje na dalekom istoku. Posle se izlanuo i za ono drugo, kako nelegalno dovesti igrača u klub.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Big Sam ih sigurno vodi do sredine sledece sezone.
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • Ali kako volim (ne) kada ovako neko nebitan fudbaler skroz izjavi najgorih 11.. Ili pusti tako neki negativni komentar.

          Last edited by l1m4r; 25-12-16, 13:01.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Niđe veze s vezom pola igraca sa spiska ne zasluzuju biti tu.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...u-jednoj.html#
              Ajmo rasprave :P

              Comment


              • Not-biased Novakovic. Bar se ne trudi da bude objektivan, navija covek za Junajted ne mozes mu nista zameriti. O Sitiju i Liverpulu rec nije rekao...
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Da mi je znati kojom logikom je Bane Ivanovic u najgorem timu sezone kad je lik odigrao fazon 2 utakmice.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • I ja gledam šta su ga stavili,čovek nije ni igrao,a kad god je ušao,bilo u 85 minutu
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Ali zasto Smalling, Payet, Sissoko? Sissoko minimalne sanse dobija, Payet igra dobro, ali dzaba kada ekipa ne igra na nivou.

                      Nego, kako Aki objasnjava Xhaku na ovom listi?
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Sta cu ga objasnjavat, veze ovaj nema sta je rekao.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Koji baksuzi,već 2 izmene zbog povreda..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Igraci Watforda kao da se nisu zagrevali pre pocetka utakmica,kakve dve povrede

                            Comment


                            • Ljepse i bolje igra Palas za 25 minuta pod Big Samom nego za godinu i po pod onom prevarom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Benteke idi samobanuj se sa planete.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X