Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapravo nece biti ni za jednog A trebala bi biti za dvojicu.
    Last edited by krele90; 18-12-16, 18:22.

    Comment


    • Cholo da dodje u Arsenal, prosetao bi se ligom.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Ni ove sezone nece imati vise od 2 dobijena derbija domar iz Strazbura a vrlo verovatno je onaj protiv Celsija bio jedini.

        Zasluzeno i ocekivano Pep. Bolestan potencijal ima ali ko ga jebe sto izmislja i sto je poklonio Konteu da se seta ligom.
        To je ta prica da je KDB pogodio mrezu umesto precku na prazan gol sada bi bilo +1 za Celsi ako bi uopste i bili u plusu. Ali da bakara ima pisu, bila bi dekara...
        Ipak ima jos vremena. +7 nije toliko mnogo.

        A sto se Arsena tice on i njegov tim jednostavno ne umeju da se brane i ne znam sta im je trebalo da igraju ovako. Opet igras koliko ti protivnik dozvoli da igras... Nije Arsen Colo, a nije ni Konte da igra tako - i ova dvojica su protiv Pepa morali da imaju tonu srece da bi uopste dobili, na kraju jesu i svaka im cast na tome. A Arsen se malo preracunao.
        Last edited by Sandugp; 18-12-16, 18:31.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Cholo da dodje u Arsenal, prosetao bi se ligom.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Tvrdim da bi i losiji od Chola bili blize tituli od Vengera.

          Originally posted by Sandugp View Post
          To je ta prica da je KDB pogodio mrezu umesto precku na prazan gol sada bi bilo +1 za Celsi ako bi uopste i bili u plusu. Ali da bakara ima pisu, bila bi dekara...
          Ipak ima jos vremena. +7 nije toliko mnogo.

          A sto se Arsena tice on i njegov tim jednostavno ne umeju da se brane i ne znam sta im je trebalo da igraju ovako. Opet igras koliko ti protivnik dozvoli da igras... Nije Arsen Colo, a nije ni Konte da igra tako - i ova dvojica su protiv Pepa morali da imaju tonu srece da bi uopste dobili, na kraju jesu i svaka im cast na tome. A Arsen se malo preracunao.
          Nisam mislio konkretno na tu utakmicu vec generalno na prosute bodove zbog igranja sa 3 pozadi za sta nema igrace jos uvek. Sve utakmice su bolje odigrali u 4-1-4-1.
          sigpic

          Comment


          • Dobar gest iako nekako malo morbidan



            Ali opet Kompani tri godine povrijedjen pa ne dobija nista
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Nisam mislio konkretno na tu utakmicu vec generalno na prosute bodove zbog igranja sa 3 pozadi za sta nema igrace jos uvek. Sve utakmice su bolje odigrali u 4-1-4-1.
              Meni je ta najzalija jer su igrali ko kraljevi veci deo utakmice i na kraju rezultatski lagano izgubili.
              Lazem, najkrivlje mi je protiv Totenhema (mrzim tu ekipu, pa samo zato).
              Prosuto je dosta bodova protiv "manjih" to jeste glavni razlog (Everton, Sautempton, Midlzboro - sve kuci), videcemo kako ce se dalje odvijati. Sada su makar do druge polovine februara svi u istom kosu - nema Evrope.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jel prati neko Napoli? Nikako mi nije jasno kako neko iz PL ne pokupi Mertensa, odlican igrac.

                Comment


                • Ne znam sta se ljudi cude danasnjoj igri Arsenala... Tipicna utakmica za njih kada najzad treba da dokazu da su sazreli i da mogu da se smatraju konkurentom za titulu. To se uvek dogadja, to je prosto gravitacija kao sto ajnstajn tvrdi za Top 4.
                  Celzi sto su dobili bilo je na pocetku sezone, i nista nije znacilo...tj jeste ali Celziju koji je posle toga krenuo u seriju.
                  Nadao sam se da ce barem stici do X, kao sto su i protiv Junajteda...ali nece, gravitacija je to.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ali opet Kompani tri godine povrijedjen pa ne dobija nista
                    Onda bi trebali svi igraci, tokom cele sezone, umesto svog prezimena da im pise Kompany... nije fora.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Cholo da dodje u Arsenal, prosetao bi se ligom.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      Ja kad sam pričao da bi voleo da ga vidim u Arsenalu mene Ajnštajn i drugari napadaju kako je Čolo nikakav trener i kako igra "antifudbal" , tako da ono
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Ja kad sam pričao da bi voleo da ga vidim u Arsenalu mene Ajnštajn i drugari napadaju kako je Čolo nikakav trener i kako igra "antifudbal" , tako da ono

                        Taj pojam i dalje cirkuliše u javnoj i privatnoj upotrebi?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne može da se poredi koliko je Sanja bolji bek od Zabalete. Prije bi mi Sanja igrao sa jednom nogom ili temperaturom 40 nego Zabaleta u najboljoj formi. Nagrdio ga Ivobi u prvom, kontre pucale samo zbog Zabalete. Čoek ne zna kako da se pozicionira, baš se raspada. Kad je Sanja ušao, zabetonirao onu desnu stranu.

                          Pošto ste svi rekli, evo i ja da dodam. Arsenal bi ispao iz lige da nema Aleksisa.
                          sigpic

                          Comment


                          • U pravu si, Sanjo kako je usao tako je odbrana City-a postala ozbiljna. Doduse, i Arsenal im je pomogo jer nisu pokazali bogzna neku želju.

                            Sjećaš li se Sagna, da li možeš da zaboraaaviiiš....
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Posle ovakve utakmice i kurcobolje pojedinih igraca Arsenala, prvenstveno Ozila...mislio sam i da je Oks mada se on povredio, vidis Aleksisa kako grize, tera saigrace da pritisnu a oni nista. Mislim da ce ovo biti poslednja sezona Aleksisa u dresu Arsenala, a mozda i Ozila. A zapravo bi trebala biti poslednja za Arsena.
                              Ja sam spreman da zrtvujem Wengera i Ozila za Alexisa.

                              Comment


                              • Годинама Арсенал се распадне у једном делу сезону и онда на крају без икаквог притиска искидају крај сезоне и убеде навијаче Арсенала да може да се нападне титула, тј Венгер их убеди да је и даље врхунски тренер.

                                Почетак сезоне одличан, људи убеђени да је ово та сезона, да долази титула и стиже распад полако. Невероватно колико им је Венгер усадио тај лузерски менталитет да чим приме гол ти знаш да је готово. Сити је први гол дао одма на почетку другог полувремена и после тога се распала игра Арсенала. Као да им човек на тренинзима прича да чим приме гол престану да играју фудбал.

                                Не знам када ће људи схватити да није проблем у Кокелану, Граниту, Озилу или Волкоту. Испада по коментарима да чим изађе Џака из 11 да ће процветати Арсенал, додуше по Акију чим изађе Кокелан узима се титула, али то је друга прича. Проблем је у Венгеру и његовом недостатку храбрости и победничког менталитета. Ментално је катастрофалан тренер, само погледајте како играју Контеови или Клопови играчи и упоредите их с Арсеналовим. Све вам је јасно.

                                Ове године Арсенал испада из 4 екипе, има доста озбиљних екипа ове сезоне, први пут после доста година, постоји реална шанса да осим ове тројке, Тотенхем и Јунајтед заврше испред Арсенала и тиме се заврши Венгерова ера у Арсеналу.

                                Originally posted by Samuraj View Post
                                Ma Coquelin je beskoristan u napadu. A Xhaka je razocarenje za sada. Da li je ikada neki igrac koji je dosao iz Bundeslige u EPL opravdao ocekivanja? Kagawa, Schurle, Sahin... sve flopovi. Ocigledno da je prevelika razlika u kvalitetu liga.
                                Матип један од најбољих штопера лиге, написао Владан, Фирмино и Емре оправдали очекивања. КДБ да не причамо, један од најбољих играча лиге. За Џаку и Санеа је прерано рећи, Михтаријан за сада игра одлично, Гундоган-нећемо сазнати, ко зна какав ће бити после повреде. Има још примера, ови су ми први пали на памет.
                                Last edited by Победа; 18-12-16, 22:34.

                                Comment

                                Working...
                                X