Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ginger Pele
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Jao tuge i jos ulazi ovaj smecar
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma uvijek uz tebe Diego majstore
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Zaigraj ludi letnji ples Antonio Konte, zaigraj !!!!!

          Comment


          • Hahahah, ludi Costa...

            Nije ni trebao da ostane na terenu posle onog starta na Adrianu, ali stvarno lep gol. Drago mi zbog Konte-a, zaslužili su momci da pobede ovde...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Iz fudbalskog ugla: pošteno

              Iz navijačkog: jebi te se
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Zaigraj ludi letnji ples Antonio Konte, zaigraj !!!!!
                Brajkula pustio suzu niz butinu.

                Comment


                • Opusti se brat, 1.Konte, 2.Klop, 3.Pep, 4.Pogba....

                  Comment


                  • Za engleski fudbal idealno da te 4 ekipe izađu u LŠ, samo Pogbu prebaci na prvo mjesto, ne uklapa se skroz desno.

                    Comment


                    • Prebacio bi Brajkula da može, ali jbg... Mora Antonio da pređe igru, Murinjo tek dogodine...

                      Volim što ovi komentatori na SK čitaju forum, ponovi čovek na kraju meča moj ceo post da je Čelzi angažovaniji u odnosu na prethodnu godinu, a gotovo isti igrači su unutra....ili se jednostavno tako slučajno zalomilo

                      Comment


                      • Mnogo mi se dopao CHE veceras, 4141 vrlo lako su odigrali... posle su malo menjali ali u globalu jako dobra solucija. Cesc je sada u nemilosti i to mi je drago.
                        Eden se vraca na scenu, Oscaru lezi ova sadasnja klima sa Konteom i formacijom al` prvi je mec pa necemo sad` toliko duboko.
                        Zao mi je Slavena, gotovim njega dugi niz godina al` tesko da ce biti bolje nego prosle sezone, pa cak i ponavjanje plasmana.
                        Ono sto mi je "pokvarilo vece" je svadja Koste i Matica. Ruzno i naravno da branim Matica al` Kosta je nepopravljivi debil. Nek` je dao drugi gol, neka ima instinkt, neka ima ovo - neka ima ono ja bi njega katapuktirao iz kluba.
                        Jer sve ovo sto Avram kaze, sebicnost i trosenje akcija se moze teskom mukom istolerisati al` ovo jajarsko kurcenje i svadja sa svojim igracem na sred utakmice... mozak bi mu prosuo!
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Haha ja nisam skontao kad su se svadjali Moram to pronaci.

                          Moraju bre da mu pronadje nekog psihologa, kako je olako davao kartone Celavac, pojma nemam kako mu nije dao crveni. Mogao je glat i Kanteu da pokaze. Unistice nas sa kartonima Kosta.

                          Comment


                          • Originally posted by Avramovic View Post
                            Haha ja nisam skontao kad su se svadjali Moram to pronaci.
                            Tamo negde 20-30min. Bas je bilo... cak je bilo i nekog cupkanja... Znaci debil, to psoholog ne leci... samo neki instrumenti koji provode elektricnu energiju.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • U 1. poluvrijeme je bila svađa, mada ništa ozbiljno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nema pomoći Kosti
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X