Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada Antonija voleo nisam.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nebitno, meni je on prva asocijacija na FK Bari. On i msm da se zvao Enijama ili tako nesto, neki Afrikanac, nebitan lik.

      Igraju Inter i Bari pre 100 godina i taj lik Enijama zabode gol sa 30 metara, Inter takodje da gol (1-1 neki88 minut). Komentator, mislim da je mozda cak i Aca bio (nisam siguran) kaze "Bari nije dosao ovde da se bari...ovaj, brani". Minut-dva Kasano, rosavi klinac, prima sa leve strane loptu petom, ulazi u 16, lomi jednog i sutira u dalji ugao, ludilo, Bari dobija Inter 2-1.

      E to je moja prva asocijacija na Bari .
      sigpic

      Comment


      • Slabe su vam te asocijacije
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Nebitno, meni je on prva asocijacija na FK Bari. On i msm da se zvao Enijama ili tako nesto, neki Afrikanac, nebitan lik.

          Igraju Inter i Bari pre 100 godina i taj lik Enijama zabode gol sa 30 metara, Inter takodje da gol (1-1 neki88 minut). Komentator, mislim da je mozda cak i Aca bio (nisam siguran) kaze "Bari nije dosao ovde da se bari...ovaj, brani". Minut-dva Kasano, rosavi klinac, prima sa leve strane loptu petom, ulazi u 16, lomi jednog i sutira u dalji ugao, ludilo, Bari dobija Inter 2-1.

          E to je moja prva asocijacija na Bari .

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ostavi decka na miru. Razumi ga. Ovako bismo se i mi ponasali 2028. godine da nas sutra preuzme Venger i vodi narednih 12 godina.
            Ne možemo da ostavljamo ovakve ljude. Decko stalno provocira i to na neki zajedljiv način. Da ja to radim skrenula bi mi se pažnja. No sa jedne strane njega očigledno niko ne shvata ozbiljno pa ne žele da ulaze u priču oko toga. Ali nije u redu da čoveku svaku drugi post je vezan za Junajted.

            Bolje je pročitati 3 dobra posta ljudi koji ne pišu svaku dan n PL pdf (Bogi, Ognjen dale, biće ....) nego da čitaš ovakve gluposti.. koje nisu pokrepljene relevantnim informacija. Tj čovek je napisao samo da bi napisao.
            Nije problem da se prozivamo ali bar da to što se napiše neka bude bar smešno malo a ne da mi se povaca. Mora nekada da se uključi malo mozak.
            Last edited by l1m4r; 18-12-16, 12:15.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ne možemo da ostavljamo ovakve ljude. Decko stalno provocira i to na neki zajedljiv način. Da ja to radim skrenula bi mi se pažnja. No sa jedne strane njega očigledno niko ne shvata ozbiljno pa ne žele da ulaze u priču oko toga. Ali nije u redu da čoveku svaku drugi post je vezan za Junajted.

              Bolje je pročitati 3 dobra posta ljudi koji ne pišu svaku dan n PL pdf (Bogi, Ognjen dale, biće ....) nego da čitaš ovakve gluposti.. koje nisu pokrepljene relevantnim informacija. Tj čovek je napisao samo da bi napisao.
              Nije problem da se prozivamo ali bar da to što se napiše neka bude bar smešno malo a ne da mi se povaca. Mora nekada da se uključi malo mozak.
              Nisam bio ozbiljan, pokušao sam njega da čačnem. Al kontam da ne mozete da izvalite kad se sprdam a kad sam ozbiljan, kratko sam na forumu

              Slažem se svakako, što bi moj ćale rekao, ja kad nemam šta pametno da kažem, ja ćutim.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Problem je što neki ljudi ne shvataju razliku između zezanja i "došao sam na forum samo da vidim kako ću nekoga da provociram". Ako dolaziš na forum samo da bi zajedljiv i svadljiv, što uopšte i dolaziš. Zar je moguće da to nekoga čini srećnim...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Stvarno ste preterali sa tim klinackim prepucavanjima

                  Comment


                  • Saburo zvani moralni policajac
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Biće težak meč danas,ali nadam se pobedi,ali i nerešeno odgovara
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Od ovog malog bi Conte zivotinju mogao da napravi iduce sezone.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Baby Rajkard
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Samo vi stojte i gledajte kako čovek daje gol..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Sve sam uradio. Bravo.

                              Comment


                              • Bravo
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X