Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ludi Diego...

    Šteta što propušta sledeće kolo...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Klac.
      sigpic

      Comment


      • U poslednje vreme, ovako i izgleda prosecan mec Plavaca, ne igra se nista posebno na terenu dok Costa ne da gol.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ludi Diego...

          Šteta što propušta sledeće kolo...
          Za Vas neutralne da, ali meni i nije tolika steta.
          Mislim ok, svakako smo slabiji bez njega ali napokon cu videti Micija kako ce djuskati sa Azarom i Pedrom/Vilijanom. Dugo to cekam.

          Comment


          • Je l' to bio gol,ili sam sanjao? Dajte malo uzbudljivije u drugom
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Za Vas neutralne da, ali meni i nije tolika steta.
              Mislim ok, svakako smo slabiji bez njega ali napokon cu videti Micija kako ce djuskati sa Azarom i Pedrom/Vilijanom. Dugo to cekam.
              Nesto nije bas sjajno odigrao do sada Mici, Costa je trenutno za njega 5 klasa iznad.

              Comment


              • Prejak je Celzi trenutno, rutinski se ovo odradjuje.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Nesto nije bas sjajno odigrao do sada Mici, Costa je trenutno za njega 5 klasa iznad.
                  Pa kad pogledas koliko je igrao, skroz solidno po meni.
                  Hocu da ga vidim kad je sam gore u napadu i da napokon iza sebe ima Azara vise od 10. min hah

                  Comment


                  • Kakva rutinska igra Celsija. Steta sto Alonsu nije usao onaj gol iz slobodnjaka. Sledeca 2 meca kuci sa Bornmutom i Stoukom.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post
                      Pa kad pogledas koliko je igrao, skroz solidno po meni.
                      Hocu da ga vidim kad je sam gore u napadu i da napokon iza sebe ima Azara vise od 10. min hah
                      Pa ne treba ni sklanjati Costu kad ovako igra, trenutno najjaci napadac u PL lagano, jos sam donosi bodove plavcima. Mada vidicemo kako ce Mici igrati protiv Watforda.

                      Comment


                      • Antonio antonio
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Pa ne treba ni sklanjati Costu kad ovako igra, trenutno najjaci napadac u PL lagano, jos sam donosi bodove plavcima. Mada vidicemo kako ce Mici igrati protiv Watforda.
                          Naravno da ne treba, nisam na to mislio. Samo jako dugo cekam Micija da pocne tekmu sa prvim timom i radujem se tome, to je sve.

                          I Kante propusta Bornmut. Mozda u pravo vreme obojica kad pogledamo tabelu.

                          Comment


                          • Eventualni remiji Arsenala i Liverpula i onda je titula Celsijeva da je izgube, posebno sto imaju sigurne bodove u naredna dva kola. Vjerovatno ce ih Totenhem zaustaviti, ali ako dodju do tih realnih i vec vidjenih 13 uzastopnih pobjeda tu je sve jasno, kad neko ima takvu seriju osvaja titulu. To je 39 bodova, brutalno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post
                              Naravno da ne treba, nisam na to mislio. Samo jako dugo cekam Micija da pocne tekmu sa prvim timom i radujem se tome, to je sve.

                              I Kante propusta Bornmut. Mozda u pravo vreme obojica kad pogledamo tabelu.
                              Ma naravno, znam sta si mislio nego sam hteo da vidim kakav ces odgvor napisati posto sam primetio da bas simpatizujete Micija na vasem podforumu.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Ma naravno, znam sta si mislio nego sam hteo da vidim kakav ces odgvor napisati posto sam primetio da bas simpatizujete Micija na vasem podforumu.
                                Kad je ludak. Svadja se na tviteru sa svima, odgovara svakome. Bas veseo decak.

                                Comment

                                Working...
                                X