Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bude kao protiv Celzija i budu nalozeni moglo bi stvarno biti ruzno. Sreca pa nemamo kompleks od Citya, al poslje onog performansa neki dan bome, strah me.

    A nisu odavno odigrali neku strasnu tekmu u strasnom tempu.

    Vidjet cemo, gledamo sutra prvo Celzi iako, ne znam hocu li i jednu tekmu gledati sutra. Moze li Pardju do boda?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Samo za Vladana:

      Pep: "Tony Pulis, who I appreciate a lot, he take care of me like never a manager before. Tony, you are the best!"
      Greatness appreciate greatness? Cus mene, scedoh reci fraud. Za prvoga naravno. ;)



      Da igra Mustafi rekao bih sigurna pobjeda Arsenala, a i ovako nije daleko.
      Ugazice Fernanda sjutra... Mada je vrijeme da Garsiju ubaci u vatru, a sa druge strane Lukasa.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Арсенал лагано губи у недељу на Етихаду и онда креће права борба за тај клуб, а то је за 4. место.

        Comment


        • Originally posted by Pobeda.. View Post
          Арсенал лагано губи у недељу на Етихаду и онда креће права борба за тај клуб, а то је за 4. место.
          Ako mene pitaš SW 1, dakle pobeda Mančester Sitija uz to da Arsenal ne postigne gol na meču. To je za hrabre, dok 1 ne dolazi u pitanje.

          Btw. No.1 Konte, no.2 Klop, no.3 Pep i no.4 Pol Pogba.....čisto da se ponovi.

          Danas Jedinstvo melje ove drvezengije.

          Comment


          • Koliko je teško čitati Brajka kada krene da se ponavlja.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ako mene pitaš SW 1, dakle pobeda Mančester Sitija uz to da Arsenal ne postigne gol na meču. To je za hrabre, dok 1 ne dolazi u pitanje.

              Btw. No.1 Konte, no.2 Klop, no.3 Pep i no.4 Pol Pogba.....čisto da se ponovi.

              Danas Jedinstvo melje ove drvezengije.
              Stavi ovo dole u opisu ili ispod nicka. Samo sto ne krenes ovo da ponavljas u temi Filmovi i Serije.

              Comment


              • Jbg rođaci, očigledno je da vam se ne dopada niz

                Comment


                • Ja sam siguran da im se dopada, ali ti svake nedelje/svako kolo ovo ponavljas.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ne gledamo onda mister X-u isto na stvari, Liverpul je meni uz Kontea najozbiljniji za titulu, ali te ni ne osuđujem, navijač sam Zvezde, znam kako je to godinama ne videti titulu (košarka do skoro) prosto se u tebe uvuče neki gubitnički mentalitet, tipa da sada Liverpul igra protiv MK Donsa ja ne smem da se kladim da dobijamo u svojstvu navijača Liverpula naranvo.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Jbg rođaci, očigledno je da vam se ne dopada niz
                      Ja realno toliko i ne razmisljam u konacnom plasmanu, jednostavno tako igramo da uzivam u utakmicama iz kola u kolo(ako izdvojimo izuzetke ).

                      Comment


                      • Ma opusti se malo, ove nedelje će da zakuva kad Benteke okrnji bod Konteu. Čisto malo minitenzija da bude.

                        Comment


                        • Zaha ako bude igrao kako treba eto problema za Contea.

                          Hazard poslije povrede zna bit vise ljen nego inace
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Danas Palas uzima bod Celziju. Dosta je bilo Kontea i ovo mu je previse vrijemeje za kiks.

                            Comment


                            • Bas slabo saradjuju Vilian i Mozes. Pedro se cini kao bolja opcija trenutno.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Vidim ja da ce Seskonja morati opet neku dubinsku da posalje..

                                Comment

                                Working...
                                X