Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Da, odlican posao onog koji je kupio Kostu...

    #JustSaying
    Steta sto ne zadrzasmo Falkaa, eno ga na 20 golova skoro
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Izneti sve njihove rezultate pa vidi ko ide ispred.
      Po harizmi Klop je ćale za sve. Ali džaba harizma ako nema rezultata. Jaci Colo od Klopa kao trener lagano. I ako više volim Klopa.
      Клоп дође у Дортмунд који је завршио 13. сезону пре тога. Узме 2 титуле. Пеп дође у најјачу екипу света и узме 3 титуле, без фунала ЛШ. Ако гледаш тако испаде Пеп водио боље Бајерн него Клоп Дортмунд.

      Comment


      • Ogi niko nije bezgrešan.

        Pitanje je ko može iz svog promašaja da izvuče najviše. A to je jedino SAF mogao.

        Meni jedino smeta ta priča Murinjo troši. A svi ostali rade samo sa igračima iz akademije. Meni je Mou postao zanimljiv od drugog povratka u Celzi. Tj posle Reala. Baš nekako ne znam da cenim Pepa. Moda što me je koštao jetre u finalu sa Unitedom.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Kakav trans Kontea jbt, kako ih je napalio. Horni sto bi rekao Van Gal. Kosta devet poslednjih suteva u okvir, sest golova. Klac.

          Nema sta, realno je potpuno da dobiju naredne cetiri, mada i ovo je haos, devet vezanih pobjeda u ovakvoj ligi, jos ce sad svi rivali medjusobno da igraju, mogli bi do sredine januara da budu bas daleko od drugih.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            Onaj ko kaze da je Pep u Barsi imao sve pripremljeno, odnosno da tu trener nije imao puno posla, se ocigledno ne sjeca tog vremena ili namjerno spinuje pricu.

            Pa Mesi je sa Gvardiolom najvise napredovao, s tim da i Rajkard nosi velike zasluge za Mesijev razvoj kao fudbalera.

            Cavi, Inijesta, Buskets , oni su kao fudbaleri napredovali sa Pepom za nekoliko klasa.

            Ono kako je Barselona igrala je iskljucivo pecat razumijevanja fudbala i pristupa istog Pepa Gvardiole.

            Konstantno se prica kako je Pep u Bajernu dozivio debakl kao trener jer nije osvojio LS. Ali kada pitas ljude u Bajernu oni su zahvalni Pepu na poslu koji je obavio kao trener jer je dao sve od sebe da osvoji sve trofeje. Sam Anceloti je na jednom presu spominjao kako je Pep odradio veliki posao u Bajernu u pogledu razvoja nekih igraca i nivoa igre tima.

            Ispadao je u LS od Barselone, Reala i Atletika. Barselona i Real su bili jaci timovi od Bajerna, a mozda su i sada, na individualnom planu. Atletiko je klasa vec nekoliko godina i nije iznenadjenje kada izbace jace ekipe na papiru od sebe. Simeone rekao da on nije nikada vidio da je neki tim onako dobro igrao kao Bajern u revansu LS prosle sezone protiv Atletika.
            I dodat kad je Pep preuzeo Barsu i kad se sklopio dil sa Bajernom da ta dva kluba boba nisu osvojili dvije godine.


            Isto tako gluposti pricat Jupov Bajern najdominantniji tim ikad - haaa. I ne znam sto se ljudi pretvaraju da je Barselona igra u full sastav kad su izgubili dvomec protiv Bajerna kad su imali probleme sa trenerom i vodio ih je i Roura dosta meceva kao i da se Mesi mucio sa povredama. Isto tako kad je Barselona pregazila Bajern, pa likovi su dosli na Kamp Nou koliko mi se cini bez ijednog krilnog igraca i nije bilo sile da su mogli dobit, posebno Barselonu koja je tada na vrhuncu bila.

            Isto tako mozete kad je Bajern izgubio 4:0 od Reala na Alianz naci da igraci nisu bili zadovoljni kako su igrali u prvi mec i trazili su da igraju "the Bayern way" i prosuti su bili 4:0 - tu je greska trenerova sto ih je uopste i slusao.

            Sve se to moze naci na internetu, nego ajde - prevara od trenera lakse reci i smisljati veoma "dobre" posalice je IN!



            Samo i oko utakmice moram priznat da se ovako stvaraju sampioni, vrlo bitna tri boda ako opstanu ove 3-4 minuta.

            Comment


            • U principu, čim je malo mirniji bez ispada, možeš da vidiš ustvari kolika je zver Costa. I pre je bio, ali uvek je bilo ono.."vidi budalu šta radi". Da šuta, da razigra, da zagradi, da trči. Komplet napadač...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Šta ti je fudbal. Ceo meč igraš i braniš se savršeno i onda najiskusniji član tima prepusti loptu Košti i ti ostaneš nezasluženo bez ijednog plena. Vraški teška 3 boda Čelsija protiv ko čelik čvrstoga Broma.

                Comment


                • Kupe bodovi igrajući i dobro i loše, koriste svaku grešku, odbrana fercera uglavnom, a pritom imaju jednu utakmicu sedmično. Definitivno prvi favoriti za titulu. Mene zanima samo kako će Arsenal dalje, ne igraju ni oni idealno ali nisu izgubili od prvog kola, još nisu imali neku ozbiljniju krizu od početka sezone, ni u ligi ni u LŠ. Znam da možda neće do titule, ali po meni su zapečatili top 3, ako ne i drugo mjesto.

                  Comment


                  • Na ovakvim utakmicama se osvaja titula, bravo Kosta, bravo Celsi, bravo Konte. Odlicna taktika Pjulisa ali Kosta je zverina.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Opet nema Mate, strasan kiks.
                        sigpic

                        Comment


                        • Umesto koga?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Baka View Post
                            pa likovi su dosli na Kamp Nou koliko mi se cini bez ijednog krilnog igraca
                            Cija je to krivica?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Cija je to krivica?
                              Povrijedjeni su bili, sad mi ti reci da je i za to on kriv sto ih je razvalio na treninge...

                              Comment


                              • E za koga navijati ovdje?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X