Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jbg sad top 4.. Po meni imaš 6 ekipa u ligi koje se izdvajaju ne moram da govorim kojih 6, kojim će teško neko uzeti bilo koje od tih mjesta, posebno dok sve kockice slože. Tako da ne vidim nekog novog Lestera, ni u smislu da uđe u top 4, a kamoli osvoji ligu.

    Mojes možda nema muda ali jeste od slabe ekipe napravio tim koji je jedne sezone i četvrti završio. Kad je otišao pokazalo se da i sa pojačanjima naredni treneri nisu uspjeli prvih 8 da izbore, a ne nešto preko toga. Poštujem Pjulisa ali ne mogu ga zamisliti na nekom višem nivou od ekipa koje je dosad trenirao.

    @Sandugp pa i nije baš taj Inter bio jak kao crna zemlja, Murinjo je maksimum izvukao iz njih, posle njega potonuli toliko da ih i posle gotovo 7 godina nema nigdje.
    Last edited by BorisUnited99; 11-12-16, 13:17.

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Everton?

      Ogi

      Samo jedna ispravka tvog posta nije Bajern bio slabiji od Spanaca uopšte.
      Koliko sam ja razumeo njegovu epizodu u nemačkoj bila je LS. Pogotovo što u ligi realno nema konkurenata.
      Ja imam neke druge informacije oko Pepove epizode u Bajernu.

      U Bajernu su htjeli da prenesu tu filozofiju fudbala kao sto je u Spaniji koja bi licila najvise na Barselonin stil i zbog toga su i doveli Gvardiolu. Koja bi bila poenta dovodjenja Pepa ako ce on raditi na neki suprotan nacin od onoga kako je do tada radio. Naravno, u svakom nacinu rada ima uvijek prostora za poboljsanja pa tako i kod ovog.

      Svi ovi top klubovi za cilj imaju da osvoje sve moguce trofeje tokom sezone, pa tako i Bajern. On je jedino mogao da obeca maksimalan napor u pogledu rada kao trenera u cilju osvajanja svih trofeja, a normalno da ne moze da se garantuje zivotom da ce i sve da osvoji.

      Jaci Real i Barsa sigurno od Bajerna na papiru bili tada.

      Comment


      • Dobro je da Pep u Bajernu i Barsi nije mogao da se posvjecuje LS zbog prejake konkurencije

        Bajern je na papiru bio ili broj jedan ili broj dva u Evropi. Sprdali su se s njim Real i Barsa, sprdali. Da je manje izmisljao pozicije igracima i glumio revolucionara uzeo bi titulu. Uzeo je najdominatniju ekipu ikad i nikad nisu podsjetili na Hajnkesov period. Sve Njemce je potpuno ubio u pojam, sem Lama i Kimiha, svi su mu bili krivi bez on, otisli ljudi sa 40 godina iskustva, doktori u svom poslu jer ne obavljaju dobar posao sa povredama. Izredjali se Barsa, Real i Atletiko na njemu i onda otisao. Sledeci je PSZ, konkurencije bez u Francuskoj, neogranicen budzet. Moze on tamo do titule svake godine, ne sumnjam.
        sigpic

        Comment


        • Toni Pjulis ozbiljan posao radi u Bromu. Po meni je jedan od najboljih menadžera PL.

          Comment


          • Jeste sa Portom mu se otvorilo a Inter je bio jak kao crna zemlja.

            Msm obe titule apsolutne realne na pocetku te sezone, nije egzaktna nauka. Porto i Inter, zbirna kvota je bila 1 da osvoje LS u tim sezonama...

            Zabole me iskreno za Pep vs Mou diskusiju, niti sam neki Gvardiolin hejter niti Mouv fanatik. Od kad su se pojavili Murinjo mi je simpaticniji jer je harizmaticniji i eto, setao je po Evropi i svuda nizao uspehe (manje ili vece, ali uspehe).

            Ali kakve sve nebuloze necu da procitam, od ljudi iz oba "tabora" strasno...

            I ove sezone su i Murinjo i Pep zasluzili ogromne kritike. Nisu ih neki spoljni faktori poremetili vec su njihove odluke direktno uticale na rezultate svojih timova. Pep mora da se prilagodi, Murinjo da bude nemilosrdniiji prema svojim igracima.
            sigpic

            Comment


            • Tako sto ne moze da se nista kaze da druga strana ne pomene Murinja. Ako pricamo o Pepu ajde da pricamo o Pepu. Nije bas najtezi posao u karijeri imao do sad zar ne? Evo mu tezak posao, tezi ima Murinjo, obojica imaju neogranicene resurse, pa cemo vidjeti dje ce zavrsiti. Za sad ih raznose Klop i Konte sa mnogo skrominijim budzetima, Poketino isto i mnogo su manje tvrdoglavi i utripovani. A sve ih raznosi Toni Pjulis
              sigpic

              Comment


              • Pa prije će Vest Brom do gola kako se igra trenutno.

                Comment


                • Dok se prica Pep vs Murinjo, ja opet kazem Anceloti, Klop, Konte i Simeone tate za obojicu.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Samo sto Karlo ne umije u ligi, ali zato garantuje titulu u LS jbg. Simeone trenutno izgleda kao posebna kategorija, ali vidjecemo i njega u nekoj drugoj sredini. Motivacija je veoma bitna, Konte i Colo bas dizu igrace do maksimuma, Klop isto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jbte koja disciplina WBA, svaka čast. Mislim da Čelzi još uvek nije normalno šutnuo. Hazard jednom ostao 1 na 1 sa igračem za 70 minuta. Udvojen stalno. Costa možda imao 5 dodira sa loptom.

                      Mozes i Alonso na istoj strani u napadu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Simeoneu ne zelim da prodje kao Kuper. A moze vrlo lako tako nesto da mu se desi.
                        Karlo titulu ne ume, zaista, ali mislim da bi ljudi iz Minhena na jen-dva menjali Bundes Ligu za LS.
                        Klopa obozavam i Kontaru isto. Treneri sa karakterom, motivatori, takticari.
                        Ako Pep ne uzme PL ne bi imao nista protiv da to urade Konte ili Klop. Pa cak i Vengerica, ako to znaci da ce posle toga u penziju
                        Last edited by Sandugp; 11-12-16, 13:33.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Sandu probudi se, jeste nedelja ali tri sata covjece, niko od njih nece uzeti LS
                          sigpic

                          Comment


                          • Da l' ovde neko gleda meč,ili se samo priča o Murinju i Pepu?
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Gledamo ali nije bas da ima previse desavanja cekamo da vidimo oce li jedna proci i oce li ga dati Celsi, mada su im jalovi napadi prilicno. No njima samo jedna sansa i treba svakako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakva životinja
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X