Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha i ja mislim da je to laz. On i Martins, cuj Martinsu 32 godine a igro sa Muhamedom Kalonom koji garant danas ima unuke.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Joj kad ovaj komentator kaze BARI odma me podsjeti na epizodu iz Mućki kad Del i Rodni dovedu onog Indijca koji samo govori GARI.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Everton je mrtva ekipa, da nema Lukakua ispali bi iz lige.

        Kako bih ja doveo Amrabata u Liverpul, umesto duha Ginija.

        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
        Last edited by Brian McShtull; 10-12-16, 13:49.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Nije bilo do Martineza, a?

          Comment


          • Kakva je ovo igra Evertona...

            Ajde Kumane, ubacuj Barklija jbte. Igraš na sredini sa Berijem, Mekartijem i Ganom. I opet i sa 3 DM-a primi 2 komada za manje od 60 minuta.

            Taktika mu se svodi samo na centaršuteve koje su nikakvi. Delufeu ne može da se spoji uopšte, a Mirallas se ne vidi.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mlađani Okaka za kraj.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • walter nastvajla tamu gde je stao
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Kuman se cuva za Wengera, jedino njega moze pobjedit.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    To da je Mesut ljenstina je najveci mit u fudbalu.

                    Covjek je u top3 po trcanju u Arsenalu.

                    To sto on izgleda elegantno, to je druga stvar.

                    Xabi Alonso se nikad u zivotu nije oznojio, pa ne znam jel njega neko zove ljenstinom.
                    Akisa, mislim da je on najvise aludirao na Mesutovu povremenu nezainteresovanost. Verujem da ga to iritira. Milim da on zna koliko je Mesutara dobar (vanserijski) fudbaler, samo eto zeli valjda od njega da bude pozrtvovaniji, aktivniji.
                    Ali se mora priznati da je bio bezobrazan kada je izjavio da bi ga zaista zacudilo da Aleksis zavrsi u Kini za neke ogromne novce, a da ga to u Mesutovom slucaju ne bi iznenadilo ni malo. Sta je hteo da kaze? Ponizavanje po meni. I to mi jeste zasmetalo.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ko ono reče da je odigrao da Lukaku daje 2 gola,kvota 9 čini mi se,svaka mu čast
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Akisa, mislim da je on najvise aludirao na Mesutovu povremenu nezainteresovanost. Verujem da ga to iritira. Milim da on zna koliko je Mesutara dobar (vanserijski) fudbaler, samo eto zeli valjda od njega da bude pozrtvovaniji, aktivniji.
                        Ali se mora priznati da je bio bezobrazan kada je izjavio da bi ga zaista zacudilo da Aleksis zavrsi u Kini za neke ogromne novce, a da ga to u Mesutovom slucaju ne bi iznenadilo ni malo. Sta je hteo da kaze? Ponizavanje po meni. I to mi jeste zasmetalo.
                        Jeste nekad nezainteresovan, mada generalno jako cesto izgleda neaktivan. Al sto bi Ferdinand rekao onomad kad je pikao Fifu u copa90, ko zna da se pozicionira - ne trci, ko ne zna - trci.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Tacno, samo sto nekada ume da ostane potpuno po strani, neaktivan kada njegovi napadaju. Dobije loptu, odigra pas i onda setka polako dok se ostali otvaraju i formiraju napadacku formaciju.
                          Sada da li je to tako zato sto jeste nezainteresovan ili jednostavno mu je Venger dao tu slobodu da sam odluci kada ce da ucestvuje u akcijama, a kada da kulira? To je pitanje. Ne kazem da se desava precesto, ali se desava.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Kakva golčina Hendrika.
                            sigpic

                            Comment


                            • I posle Felaini drvo...
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Nakuco se frajer na njega i penal
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X