Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ali Pep nije igrao presing kakav treba da se igra protiv Celsija, posebno sto su trebali da igraju presing na Fabregasu i Kanteu, a ne na Maticu i Kanteu. Poketino im nije dao da disu i da nije Pedro izmislio onaj gol sigurno ih ne bi pobijedili, Siti im je dao da disu itekako, grijesili su oni i pored toga, Siti imao sanse, ostecen sigurno za crveni ali im je dao vremena i prostora da se konsoliduju i to je bas ozbiljan kiks i potpuno nejasno od Gvardiole. A tek Klisi umjesto Sanea kad je usao tu je bilo jasno da ne zna vise dje udara.
    To je drugo na kraju i najidiotskija izmena jos od Ranijerijevih protiv Monaka ali i oni i Totenhem su bili bolji, posebno Totenhem. Ako Toni ne odigra bunkercinu kako ume do Klopare moze da se desi da ne izgube boda. Savrsenu poziciju imaju.
    sigpic

    Comment


    • https://streamable.com/q2t5

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ma da Peponja je kriv sto De Brujne na prazan gol pogadja precku, sto Aguero sam ispred golmana se zavlaci u stranu i ne iskoriscava jos nekoliko odlicnih sansi.
        Da, Pep je kriv. Pricao sam o tome pre mesec, dva, cim sam dosao na forum. Ne mozes ti da ocekujes od igraca da trce kao manijaci 90minuta i onda da mirno i koncentrisano zavrse napad. To tako ne funkcionise. Ko nije igrao fudbal ne moze to da razume, kako je kad ti se od dugog presinga pojavljuju sive tackice pred ocima i kad noge nece da slusaju, kao da nisu tvoje. Naravno, to je EPL, top fizicka kondicija, ali i dalje su ljudi, a ne masine, postoji neka granica. Jednostavno ne mozes da silis igrace na taj manijakalni presing i da ocekujes da lagano zavrse. Teske noge, nema koncentracije. Nemoguce je da Pep ceo zivot tako nema srece, isto je bilo i u Bajernu, setite se dvomeca sa Atletikom, sta su sve omasili. To se stalno desava protiv jacih ekipa, godinama. Ne moze biti u pitanju nedostatak srece. Sad naravno ima fudbalskih filozofa koji ce pokusati da naprave idiota od mene zbog ovakvog argumenta, nema veze sto oni nisu sutnuli loptu u zivotu al zato citaju false9 i zonal marking pa sve znaju. Ali svako ko je iole igrao fudbal ce se sloziti sa mnom.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • U pravu si ne mozes, zaista ne mozes da ocekujes od jednod De Brujnea da sa 2 metra na potpuno prazan gol on pogodi precku. Previse je to ocekivanja.
          Ne mozes da ocekujes od Aguera da samo gurne loptu Belgijancu a ne da ne pokusa da sam zavrsi (De Brujne bi bio potpuno sam opet na prazan gol bi imao sut - ali ko zna mozda bi i to promasio)...
          Suvise nerealna ocekivanja.
          Igrao sam ja fudbal, malo vise nego iole - pa se eto slazem sa tobom. Vidi se iz prilozenog.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            Na koga se ovo odnosi, Aguera ili Luiza :P



            EDIT: Što se tiče utakmice, Čelzi je trenutno najbolja ekipa u ligi ali im i sve polazi za nogom, a i to stane negdje.

            Kako se Fernandinjo izmajmunisao pri kraju ono je strašno..
            Last edited by BorisUnited99; 03-12-16, 15:02.

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              klasican spanac sa katalonskim korenima
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                E moj Brajko vidis sta smo docekali ....
                Bem ti i Kalcopoli i finansijsku krizu i sve
                Sto vi? Valjda svi koji prate fudbal malo duze, pate sto se raspala najjaca liga ikada s kraja proslog veka i pocetka ovog. Najkonkurentnija i najkvalitetnija liga ikada.

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • To sto se njima sive tackice pojavlju pred ocima nakon 3 sprinta od 100m, nadomjesti 100k plus cek poslije tekme.

                  Ako neko nema pravo da se zali, to su fudbaleri.

                  Ne mozes ni od jadnog rudara ocekivat da radi 20 sati u jami i da mu plati smjehotresno malo i da ocekujes da imas vrh firmu.

                  To sto se njima manta, nek izvole trcat vise na treningu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    U pravu si ne mozes, zaista ne mozes da ocekujes od jednod De Brujnea da sa 2 metra na potpuno prazan gol on pogodi precku. Previse je to ocekivanja.
                    Ne mozes da ocekujes od Aguera da samo gurne loptu Belgijancu a ne da ne pokusa da sam zavrsi (De Brujne bi bio potpuno sam opet na prazan gol bi imao sut - ali ko zna mozda bi i to promasio)...
                    Suvise nerealna ocekivanja.
                    Igrao sam ja fudbal, malo vise nego iole - pa se eto slazem sa tobom. Vidi se iz prilozenog.
                    Mozes ti da radis to sto radis koliko god hoces, ali i dalje ce da te igraci demantuju na terenu, ziv bio ;)
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Da, Pep je kriv. Pricao sam o tome pre mesec, dva, cim sam dosao na forum. Ne mozes ti da ocekujes od igraca da trce kao manijaci 90minuta i onda da mirno i koncentrisano zavrse napad. To tako ne funkcionise. Ko nije igrao fudbal ne moze to da razume, kako je kad ti se od dugog presinga pojavljuju sive tackice pred ocima i kad noge nece da slusaju, kao da nisu tvoje. Naravno, to je EPL, top fizicka kondicija, ali i dalje su ljudi, a ne masine, postoji neka granica. Jednostavno ne mozes da silis igrace na taj manijakalni presing i da ocekujes da lagano zavrse. Teske noge, nema koncentracije. Nemoguce je da Pep ceo zivot tako nema srece, isto je bilo i u Bajernu, setite se dvomeca sa Atletikom, sta su sve omasili. To se stalno desava protiv jacih ekipa, godinama. Ne moze biti u pitanju nedostatak srece. Sad naravno ima fudbalskih filozofa koji ce pokusati da naprave idiota od mene zbog ovakvog argumenta, nema veze sto oni nisu sutnuli loptu u zivotu al zato citaju false9 i zonal marking pa sve znaju. Ali svako ko je iole igrao fudbal ce se sloziti sa mnom.
                      Presmijah se... no sigurno nikad fudbal ne igrah i trenirah pa je to problem sto ne razumijem.
                      Kakva FEJSPALMCINA od posta.

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        Presmijah se... no sigurno nikad fudbal ne igrah i trenirah pa je to problem sto ne razumijem.
                        Kakva FEJSPALMCINA od posta.
                        Fejspalmicna neg sta. Otuda i sedam Sitijevih golova.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • That will be a 4-game ban for Aguero due to previous ban. Misses Arsenal but back for Liverpool on 31 Dec.
                          I Arsen i Klop imaju ekipu da se nasale sa ovakvom odbranom Sitija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Sto vi? Valjda svi koji prate fudbal malo duze, pate sto se raspala najjaca liga ikada s kraja proslog veka i pocetka ovog. Najkonkurentnija i najkvalitetnija liga ikada.

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            Nisam mislio samo na njega i mene (i ako priznajem, tako je zvucalo), vec upravo na sve koje spominjes. I ne samo od kraja proslog veka vec jos od sredine osamdesetih pa sve do polovine prosle decenije.
                            Last edited by Sandugp; 03-12-16, 15:17.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              E moj Brajko vidis sta smo docekali ....
                              Bem ti i Kalcopoli i finansijsku krizu i sve
                              Ma opušteno. Nemam ja problem sa tim.

                              Gledam ja SA i dalje, fino meni ono, melem za old school

                              Comment


                              • Oce li Toni Pjulis opstati i doci do zacrtanih 40 bodova?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X