Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojim se da će nas skupo koštati brojni promašaji. Koliko Ibri treba da šutne pa to ti je.

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Klopp ne sutira flasice sa vodom u publiku ugrozavajuci bezbednost navijaca.
      Ali izaziva nemir u srcima sudija kad istrči 5 metara od kocke i počne da viče. Uostalom, to su flašice kluba. Što sudiji smeta što šuta inventar svog kluba.

      Comment


      • Al' j*bu golmani Junajted
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • U svakom slucaju kad rezi i pokazuje onu poremecenu facu to nije ni normalno ni harizmaticno. Harizmatican je Konte i kad se nervira i kad se raduje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Nemoj im odgovarati na ove provokacije, Mourinho je zlatan, jel si video kako si bunio kad je Rojo igrao rukom u svom kaznenom.
            Odgovori i ti slobodno, nećemo da se svađamo tu smo da prodiskutujemo ponešto.

            Nije ispravno ovo što je on uradio, ali se u poslednje vreme drugim trenerima češće progleda kroz prste zbog sličnih stvari. Jbt, ja ne mogu da se setim kad je zadnji put neki trener isteran na tribine. One koje se sećam: Murinjo, Murinjo, Murinjo...

            Comment



            • Comment


              • Inace Pogba definitivno izgleda kao jedan od najboljih igraca svijeta u poslednje vrijeme. Radi bukvalno sve na terenu. Mada je ona simulacija bila nejasna potpuno, ala Jang.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Ali izaziva nemir u srcima sudija kad istrči 5 metara od kocke i počne da viče. Uostalom, to su flašice kluba. Što sudiji smeta što šuta inventar svog kluba.
                  Ma ne, ne vice on na sudije, vec na igrace. Prava retkost ove sezone ponasanje Kloppa kao ono protiv Napolia.

                  E cuj inventar, pusti to, bezbednost navijaca je na prvom mestu, sudija je to uvideo te doneo ispravnu odluku.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Osudjujem ponasanje Zozea

                    Comment


                    • Jel ima gluplji igrac od Lingarda ?

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kakav je indijanac ovaj Lingard, daj izvedi ga vec jednom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajmo Miki Runi i Svajni i završavaj ovo.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ocekivano mucenje do kraja,kad vec nismo resili ovo u prvom poluvremenu

                            Comment


                            • Ja ne znam zasto Miki grije klupu sargarepi Lingardu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Daj smenu nesto vidis da ne ide

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X