Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Avramovic View Post
    Kazu Mozes igrac utakmice, ali ovaj David Luiz je cudoviste jedno. Svaka lopta njegova. Dominacija u skok igri. 3 boda su upisana, bravo klub!
    Najsretniji sam bio kad je on potpisao i to je vrhunski potez bio...

    Diego je svetinja
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Stvarno Chelsea izgleda mocno zadnjih sedmica. Ko bi rekao nakon onakvog starta. Zar formacija moze toliko da znaci?

      Svejedno ostajem pri tome da nece biti top4 na kraju.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Najsretniji sam bio kad je on potpisao i to je vrhunski potez bio...
        Ja skroz suprotno razmisljao kad se vratio i drago mi je sto sam pogresio.

        Razmisljam koliko bi strava bilo da Kante zna da suta loptu. Danas 2-3 puta imao priliku za sut, ali on se odluci za dodavanje. Skroz me skenja to. :/

        Comment


        • Ma tako je Konte bratino, lagano do vrha tabele. 17-0 gol razlika u poslednjih 6 meceva
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            Ja skroz suprotno razmisljao kad se vratio i drago mi je sto sam pogresio.

            Razmisljam koliko bi strava bilo da Kante zna da suta loptu. Danas 2-3 puta imao priliku za sut, ali on se odluci za dodavanje. Skroz me skenja to. :/
            Ma pazi jeste on luckast i nije bio korektan u onoj situaciji,ali igracki je top pojacanje za ovu ekipu...

            E s druge strane legla i ova formacija uz koju je ekipa dobila kompletni balans i sad imamo situaciju kakvu imamo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • LFC sledece dve tekme protiv Sunderlanda i Bournemoutha, a plavcima sledece dve tekme protiv Spursa i Sitija.
              Test za jednu i drugu ekipu.

              Comment


              • Stizu pare od adidasa Celziju na leto. Kako bi se lepo Grizman uklopio na Pedrovo mesto, pffff. Jos i stopera da dovedu i lagano.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Od Adidasa tesko. ;)

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Stizu pare od adidasa Celziju na leto. Kako bi se lepo Grizman uklopio na Pedrovo mesto, pffff. Jos i stopera da dovedu i lagano.
                    Možda od Nike?

                    Chelsea confirm huge £60m-a-year deal with Nike until 2032


                    BTW:
                    Last edited by Mags Serbia; 20-11-16, 21:40.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Momci, pada li VBA nocas?



                      Albion team: Foster; Dawson, McAuley, Evans, Nyom; Yacob, Fletcher; Brunt, Morrison, Phillips; Rondon



                      That team news means there are two milestones tonight, with Tom Heaton and Scott Arfield both making their 150th appearances for the club.

                      Comment


                      • Kakav poklon gol za WBA
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Kakve golove primamo.

                          A daaj

                          Comment


                          • Prelako bas
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Zgazise ih. Debakl u najavi.

                              Sent from my Samsung using Tapatalk

                              Comment


                              • Vladane reaguj.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X