Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tobdzija View Post
    Najveci zal ostaje za onom akcijom gde je Iwobi ocajno sutirao, neverovatno mi je da i on i Welbeck obavezno moraju da padnu kada sutnu, nemaju ravnotezu ili sta?

    Inace bas lepo igramo, fino ga pospremio ovaj Wimmer.
    Nije ravnoteža nego šutiraju celim telom da bi išla lopta što jače vidiš koliki luk napravi noga , prosto ne možeš da ostaneš na nogama
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Tobdzija View Post
      Mustafi bas nesiguran do sada, prvo ga Son onako izbaci na pola terena, posle se smota u svom 16-ercu kada ga je napao Eriksen, a evo sada ostavo Kanea samog.
      Da ima Blindovu glavu, onda bi objasnjenje bilo da je to jer nije CB. Ali posto jeste CB, onda se ne zna sta je uzrok jer CB-ovi nikad ne grese.

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Pa dobro na prvu je licilo da je i Kos bio u ofsajdu prilikom centarsuta, a on je uticao na to da Vimer pogresi ali posto se videlo na ponovljenom snimku da nije u ofsajdu samim tim i gol je regularan.
        Ovo je upravo i Hauard Veb rekao na BT.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Nije ravnoteža nego šutiraju celim telom da bi išla lopta što jače vidiš koliki luk napravi noga , prosto ne možeš da ostaneš na nogama
          Ma daj, eno ni Ozil nema nesto jak sut ali zna da sutne, ne padne nikada i jos postigne gol.

          Iwobi i Welbeck kod tebe na treninge drzanja ravnoteze....After vinjak.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangara View Post
            Nije ravnoteža nego šutiraju celim telom da bi išla lopta što jače vidiš koliki luk napravi noga , prosto ne možeš da ostaneš na nogama
            On je trebao ondje da udje u loptu i suta u blizi ugao pa sta bude. Dolazio je pravo na loptu i za onaj sut mora se izvrnut ko treba kad se slika za instagram.

            Naucit ce valjda, ima vremena.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                On je trebao ondje da udje u loptu i suta u blizi ugao pa sta bude. Dolazio je pravo na loptu i za onaj sut mora se izvrnut ko treba kad se slika za instagram.

                Naucit ce valjda, ima vremena.
                Trebao sam i ja da budem astronaut al nisam
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Mnogo jeftino, mnogo. Prvo ga Son napravi smešnim, a sad i Dembele...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Cist penal, kako je prosao Dembele pored 3 igraca, neverovatno koliko je jak fizicki.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Meni se isprve učinilo da je na loptu,ali ipak nije..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Monstruozni Koselni

                        Jos uvek ne mogu da prezalim sto su 2012. Spursi uzeli Musu za samo milion vise nego mi Alena.
                        sigpic

                        Comment


                        • Mustafi kao za njih da igra,mora da se sabere malo,Daj Zirua i Ramziku odma
                          sigpic

                          Comment


                          • Ziru Olivije resava ovaj mec.

                            Mustafi komican,ostavio onaj sudar sa Kokelanom posledice.

                            Comment


                            • Све лепо иде да Јирген преузме прво место

                              Comment


                              • Ja sam video već loptu u mreži,svaka čast Monrealu..
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X