Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozes stativu polomio

    Comment


    • Odlicno ovo izgleda. Treba jos sacekati samo kako ce se ponasati pod ozbiljnijim presingom u ovoj formaciji jer od Arsenala i Liverpula ih niko nije pritisnuo na adekvatan nacin i probao da 3-4-3 pretvori u 5-4-1 gde su Azar i Pedro naterani da dupliraju bokove.

      Eden je dominantan igrac i kad on igra svi igraju, kao kod Zozea.
      sigpic

      Comment


      • Ma pusti ih neka se raduju jos dok mogu, danas je njihov dan a sutra se stvari postavljaju na svoje mesto.

        Sent from my Pixel XL using Tapatalk

        Comment


        • Pričajte vi šta hoćete,ali zna se već da Sanderlend osvaja titulu,danas je krenulo,pobeda nad Bormutom 1:2 i to je tek početak,sad idu sve pobede do kraja,titula je na vidiku!!
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • A što Hazard izbaci dvojicu igrača jednim laganim pokretom tela kod drugog gola. Otvori akciju za Pedra...

            Kad mu se igra, ne možeš mu ništa jbte...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Brate al' igramo. Alonso desnom na drugu stativu za Mozesa ovaj polomio stativu jbg.

              Mora da idem sad cekaju me drugari da pijemo. Aj cao.

              A sa tribine ide... ''Aspilikueta, Aspilikueta, his lajk Bosingva, but onli betaaaa'' !!!
              Last edited by Avramovic; 05-11-16, 18:08.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Conte nece uzeti ligu, ne budite naivni, kad krenu tekme svako dva dana u decembru ima da mu se glava zavrti.
                U decembru na januar, Arsenal standardno ne može da skrpi 11 zbog povreda, Klop kuka na raspored, Murinjo će da uzme tu dosta bodova, stara je to lisica, a Konte i Pep.....videćemo, debitanti su.

                Comment


                • Originally posted by Avramovic View Post
                  Brate al' igramo. Alonso desnom na drugu stativu za Mozesa ovaj polomio stativu jbg.

                  Mora da idem sad cekaju me drugari da pijemo. Aj cao.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Kako mučno izgleda, uzima Antonio ligu, već se vidi.

                    P.S. Već sam vam rekao 1. Konte, 2. Klop, 3. Pep, 4. Pogba....
                    Ne znam na koju foru možemo prestići Arsenal, 8 bodova zaostatka. To četvrto mjesto bi Junajtedu premija bilo, ipak je klub uklet.

                    Comment


                    • Celsi i Liverpool su u ogromnoj prednosti jer ne igraju Evropu, mislim da su i Konte i Klop prezadovoljni zbog toga jer mogu na miru da spreme ekipu za svaki mec, a i svakodnevno da uigravaju tim da lici na ono sto su zamislili.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Ne znam na koju foru možemo prestići Arsenal, 8 bodova zaostatka. To četvrto mjesto bi Junajtedu premija bilo, ipak je klub uklet.
                        Kao plitak potok veruj mi ,nema njih u prve 4 ove godine

                        Comment


                        • Prijatno..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Eto vidite ono sto smo pricali prije par nedelja, ovo je po novim pravilima ofsajd, ali svaki sudija slobodno tumaci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Brajko ti si pod uticajem nekih ozbiljnih halucinacija u posljednje vrijeme. Pogodila te vijest da je Meghan Markle sa onim dzindzerom od princa
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Ne znam na koju foru možemo prestići Arsenal, 8 bodova zaostatka. To četvrto mjesto bi Junajtedu premija bilo, ipak je klub uklet.
                                Morao sam da vas uguram među 4 zbog mog brata Pola, ostalo je na vama.

                                Comment

                                Working...
                                X