Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cao, zdravo.

    Comment


    • Hazard bog

      Comment


      • Stekelenburg neka okaci kopacke o klin.

        Comment


        • Šah Mat,Stekelenburg mogao lagano prvi udarac da odbrani,a i drugi isto,ali nije imao suknju,mogu da mu dam od moje babe povoljno..
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • I tako zanimljimstvo ubijena za 20 min,jos jedino da se veze peti CS

            Comment


            • Kako mučno izgleda, uzima Antonio ligu, već se vidi.

              P.S. Već sam vam rekao 1. Konte, 2. Klop, 3. Pep, 4. Pogba....

              Comment


              • Strpite se malo ljudi, na pocetku je Pep osvojio vec u Januaru, sada Konte, pa kad veze Murinjo 5 pobede onda on... dobro sada sam preterao nikad necemo dobiti 5 za redom

                Comment


                • Top of the league.

                  Comment


                  • Mali su kljuc, Konte ih s lakocom rjesava, nastavi li ovako ide do titule. Siti prosuo brdo bodova protiv malih vec i to kuci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Strpite se malo ljudi, na pocetku je Pep osvojio vec u Januaru, sada Konte, pa kad veze Murinjo 5 pobede onda on... dobro sada sam preterao nikad necemo dobiti 5 za redom
                      Šta da se strpim, ja sam ono napisao pred start prvenstva i dosledan sam do kraja.

                      Comment


                      • Zezam se Brajko sta ti je, i ja mislim da Konte uzima ovo ako nastave ovako...

                        Comment


                        • Konte kad namesti ovo sa bekovima čak i Marko Alonso izgleda kao dobar fudbaler, a inače Dušan Tadić je tog Alonsoa mogao da zalama do boksing deja, samo da je hteo, kolika je volina taj Alonso Marko.

                          Comment


                          • Brajko prosvetli nas, veliki poznavaoce ove svete igre.

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Što menjate nickove, ne mogu da vas pohvatam ko je ko.....kakvi su vam to tripovi, šta to znači ?

                              Comment


                              • Conte nece uzeti ligu, ne budite naivni, kad krenu tekme svako dva dana u decembru ima da mu se glava zavrti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X