Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jansen ima mnogo manju reputaciju nego kad je dolazio Soldado u Engleskoj, dakle veci je promasaj Soldado nego Jansen

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai
      Pa kad samo oni i igraju u napadu
      Mnogo su bolji u defanzivi nego pod Martinezom i to nisam ni dovodio u pitanje poznavajuci Kumana,koji pre svega defanzivan trener, Vilijams je pun pogodak, Koleman vratio formu od one sezone kad se napravio hajp oko njega.

      Problem je taj sto samo Bolasije igra, Delafeu, Barkli kao duhovi, Miralas nesto kao pokusava
      al sve jalovo

      I smejem se pre neki dan, Barkli zabije, sutra na svim naslovnicama " Da li moze da bude najbolji Engleski igrac"

      Inace, Niase bukvalno proteran iz prvog tima, Kuman ga par puta otvoreno ganjao iz kluba, bas netipicno za njega da daje takve izjave, u Sautemptonu je uvek bio miran.

      Sa Stekelenburgom su bas imali srece, on nikad nije bio prva opcija.

      Za Ganu se dosta pise, treba pomenuti i deda Berija, covek svaku tekmu ubija 10km, preore teren u 35 godine
      Kad se samo setim kakvi su bili pod Martinezom što se tiče defanzive, lepo ih Kuman sredio. Barkli klasika, 1 utakmica odlično ili eventualno 2, onda 10 ne zna gde se nalazi.

      Morali bi da dovedu još jednog krilnog igrača, ili bar nekoga kao npr. Son. Da može da pokrije i špica.

      Skoro sam čitao za Niasea, kad je davao intervju...bukvalno je kukao lik. Koliko se sećam, njemu su i ormarić čak uzeli. Kaže, kad dođe na trening, nema gde stvari da ostavi. To je baš misterija. Nije on ni dobio neku priliku da kažeš da je flop, a ne deluje ni da je problematičan...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koliko sam video, ne gotivi nešto preterano Delufeu-a. Razumljivo kad pogledaš da Delufeu faktički nema work rate, a kod Kumana je to neprihvatljivo. Mirallas se trudi, al je realno u kanalu. Za Lennona neam komentar. Prošle sezone je imao neke trenutke kad je bilstao, ali nije igrač na koga možeš da se osloniš. Čini se da je 100 godina u premu, a on još nema 30 jbte.

        Zato i imaju veliki problem. Često udvajaju Bolasija i onda se prilično muče. On je stvoren za 1 na 1, i kad je tako, u 75% slučajeva prolazi. Ali kad je udvojen, nema tu prolaza. Lukaku se često izvlači bliže sredini jer nema rešenja i tu se prilično troši.

        Ako Mirallas ne izađe iz kanala, mislim da u januaru ide po nekoga. I verujem da prodaje jednog od ove trojice... Ne znam za Delufeu kakvo je stanje...jel on na pozajmici ili su ga kupili?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ako do ovoga stvarno dodje, svetac Markus ce se okretati u grobu!

          Comment


          • Ma jok saburo, zna se gde idu igraci iz Sotona, u Liverhampton i tacka.

            2fb989c86f69c678d98fc59622bdeadeaaae18f228ad0a5106a55b57d304d0d1_1.jpg
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa dobro i nas ce da kupe kinezi, tako da od zida nema nista, sve je to nase pa i Virgil.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Verovatno Konte uzima. Od igraca Costa.
                Samo neka drugi osvajaju ove mesecne titule. Venger stari lisac uzima na kraju titulu za najboljeg menadžera

                Sent from my Pixel XL using Tapatalk

                Comment


                • Conte uzima svakako, ali od igrača možda uzme Hazard ili Allen. Mislim da će neko od njih dvojice možda da uzme...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Klopp ili Sparky uzimaju. Allen ili Heaton za igraca mjeseca, iako bi Heaton mogao ipak.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Verovatno Konte uzima. Od igraca Costa.
                      Samo neka drugi osvajaju ove mesecne titule. Venger stari lisac uzima na kraju titulu za najboljeg menadžera

                      Sent from my Pixel XL using Tapatalk
                      Brate daj mi broj dilera

                      Comment


                      • Hahaha, samo malo, samo malo. Da li je ovo Kante u izboru za igrača mjeseca? Kad izlaze nominacije za nobela, da vidim da nisam nominovan?
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Sramota bre. Zamisli tri igrača Čelsija, a nijedan iz Arsenala.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa zapravo ako dozvoliš sebi da prodješ kroz moje postove, vidjet ćeš da fudbal kao igru držim u malom prstu, i da pišem jako konkretno i precizno, a nikako isprazno i nekvalitetno.

                            Onda ćeš moći pronaći i moj post koji datira još iz mjeseca augusta, u kojem je prognoziram razvoj sezone u EPL. Pročitaj ga, vidjet ćeš da još u osmom mjesecu primjećujem stvari koje promiču oku prosječnog navijača, a koje su danas tema kako foruma, tako i medija. Ako treba, mogu i ja da ti ga citiram.

                            Apropo priče o Kanteu, neće još puno vode proteći dunavom kad ćeš shvatiti o kakvoj je ublehi riječ, polako, budi strpljiv, ja sam na kraju uvijek u pravu.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Mislim da si zavrsio na ignore...ne znam sta si pisao, al znam da si rekao da je Pep najbolji i da osvaja ligu ove godine...tako da sumnjivo to znanje

                              Sto se Kantea tice disciplinovian,destruktivac u pozitvnom smislu za svoju ekipu,radnik,rudar mnogo koristan za tim, al svakako tehnicki mnogo limitiran i nikako nece biti igrac meseca al mora neko da se nominuje,nece sigurno neko iz Sanderlenda
                              Last edited by 61563; 04-11-16, 17:34.

                              Comment


                              • Uu junior je video da nije dorastao zadatku pa je poslao seniora na brata fiksnog Čim se vratim iz teretane moraću ovo detaljno da ispratim

                                Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X