Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    e i to je tacno ja samo zbog toga nisam ih cackao,plus dosli Rusije a i prosle godine mozda gresim igrali su sa njima 00 pred kraja sezone, a bilo im bitno,sigurnije mi bilo 0 do 2

    Mada u principu otkad postoji live tako igram,mislim da samo tako mogu da se uzmu jace pare,mislim mogu da prodju i tiketi od 20 parova al to je za mene razonoda i loto igranje
    Ja sam pre dostao kocka, bacanje je to para, petrovac na mlavi dokazao. Danas po tkt dva, sve cirke od 200 - 500 dinara kad ima šta da se tipuje.

    Evo trenutno se primam na basket, mnogo interesantnije za klađenje, dinamičnije.

    Nebitno, idemo u off...

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      E moj Gorane videću te kad dobiješ dete pa samo čekaš da zaspi da bi uskočio u krevet kod žene i moliš boga da se ne probudi u skorije vreme
      Da si ti živ i zdrav, moje dete krenulo u školu, zato se čudim što te zvala u 8h, a ne kasnije kad dete zaspi.

      Comment


      • Gojkara dominator
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • OTAC!!
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Ko ce da doceka 19 novembar (MU-ARS)ne zbog utakmice tu se manje vise znaju stvari ,nego zbog foruma.
            Na sta li ce to liciti...

            Comment


            • Šta ima tu da se čeka....kec ko vrata, u prirodi sveta je da Junajted guzi Arsenal.

              Comment


              • A bice isto kao i svake godine. Mnogo podjebavanja, mnogo teskih reci, koji put u Banovice, po koja analiza - i jos provociranja pride.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • 0-7
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ne znam meni prvi put,pa me zanima, ...(ajnstajne oces da mi cestitas ako izgubite)

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Ne znam meni prvi put,pa me zanima, ...(ajnstajne oces da mi cestitas ako izgubite)
                      A sto tebi da cestita, kada ti navijas za Murinja, a ne za Junajted???
                      Isto kao sto nece biti potrebe ni ti meni da cestitas, kada Pep (Siti) ove ili sledece godine uzme PL.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Uvijek sam cestitao pobjedu navijacima
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          A sto tebi da cestita, kada ti navijas za Murinja, a ne za Junajted???
                          Isto kao sto nece biti potrebe ni ti meni da cestitas, kada Pep (Siti) ove ili sledece godine uzme PL.
                          Mislio sam na Murinja,al dobro ako se tako gleda kroz trenere ok...
                          Mada osecam da si ovo napisao da bi spomenuo Pepa,sto je ok, al vec vidim strah da od ove zakljucane sezone u januaru nema nista,pa se uzdas u sledecu
                          Samo ja licno mislim da ce biti neuspeh ako on ne uzme LS u naredne 2 godine zato je doveden najvise, a PL pod obavezno ove
                          Videces kad krene u supermarket u januaru

                          Comment


                          • Daleko od toga da smatram da za ovu sezonu nemaju sanse. Stavise, ko je trenutno prvi na tabeli? Sve ide kako treba.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Tema U Svlacionici je zamrla, mogla bi ona recimo da se prebaci u PL podforum, pa da se tu ljudi bockaju.hehe

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Daleko od toga da smatram da za ovu sezonu nemaju sanse. Stavise, ko je trenutno prvi na tabeli? Sve ide kako treba.
                                Ok,ta prva ekipa koja je prva nece biti ni u prve 2 na kraju
                                A u pravu si ovo za trenere ja navijam za Zvezdu i trenere tj trenutno 3 trenera,a i pitanje dal ce ostati na klupi i jedan i drugi(englesi)

                                opa ima i svalcionica,sto ste osakatili ovaj forum,danas vidim vratili neku kafanu,vracaj te teme ako sme

                                p.s. a svega ovog nebi bilo da me nisu potkacili oko onog odbrambenog rukometasa luka soua...sto je najgore navijaci MU i dalje misle da je on dorastao klubu i da treba da igra, umesto da ode u Sanderlend
                                Last edited by 61563; 23-10-16, 23:09.

                                Comment

                                Working...
                                X