Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem Junajteda je mnogo veci nego sto izgleda. Prvo su svi mislili kada ode Runi van 11 da ce da procvetaju. Sada je glavni krivac Blind.

    Trebace Murinjo dosta rada i vremena da poslozi kockice..

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Onu njegovu konstataciju ne mogu da prezalim, opisuje lik svoje vreme u Juventusu kao odmor :S A mi ga stvorili i napravili od njega igraca, digli ga u nebesa... na kraju mi smo neka turisticka destinacija gde je on proveo odmor... to je bas kul, sad nek se nosi sto dalje od kluba

      I letos sam rekao, da bi ih ga menjao za James Rodriguesa u svako doba dana i noci. Steta sto nije doslo do toga, strasno koliko bi bili jaci.
      Totalno pogresno se tumaci ta izjava sa odmorom

      Covjek je jednostavno rekao da se osjeca kao da je bio negdje na godisnjem odmoru u smislu da se ne mora ponovo privikavati na svoju kucu jer mu je to okruzenje prirodno...ne u smislu da je bio u Juventusu nako bezveze i da mu je to bilo laganica sve
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Niko nije spomenuo Murinja, samo sam spomenuo formaciju 6-3-1. Juce Karanka igrao to protiv Arsenala, stoga kakav Murinjo.

        Eno Wenger je prosle godine na svom terenu napao Bayern, dobio 2-0. To sto je imao manji posjed to je nebitno. Fazon je sto mu je prepustio da se igra u odbrani i onda kada pridju centru, krece se u presing, a onda kad uzmes loptu u kontru, drugi go je bio klasican primjer.

        Napao Wenger i Pepovu Barselonu 2011. i dobio 2-1. Igrao 2-2 sezonu prije. Iako se slazem, da je u dvomecu katastrofalan historijski i ne mozes srljat naprijed, kad te go u gostima sahranjuje, ali moze se.

        Napao Poch, Pepov City, pa ga razmontirao na proste cinioce. Sve je do trenera i fudbala koji igra. Prelijepo je Poch dobio Pepa, a nije nagurao 22 igraca u svoj sesnaesterac.
        A do igraca nema nista sve je u formaciju trenera,taktici...moze da igraju i ove tvoje Klum,Hilton,Pamela

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Napao Poch, Pepov City, pa ga razmontirao na proste cinioce. Sve je do trenera i fudbala koji igra. Prelijepo je Poch dobio Pepa, a nije nagurao 22 igraca u svoj sesnaesterac.
          Pa nije, rekoh vec, ako imas snage da ga pritiskas skoro do kraja meca, onda ga pritiskaj, a retko ko to moze tako dugo i organizovano da radi osim Poketina i Klopa. I Pepu ide na dusu presing na zadnju liniju Totnama. Mnogo je dobra njihova odbrana sa loptom u nogama. Al eto npr. iako Poketino ima odbranu za to, vidis da Ljoris cesto ispucava loptu. Vise opcija. Fleksibilnost. A ne ko Pep, gde Brava ceka vesanje ako ispuca loptu.

          Doduse iznenadio me protiv Barse. Mislio sam da ce tvrdoglavo poleteti u nekošeno. Al nije. Barsa igra na taj fazon da čika u odbrani presing protivnika da bi se oslobodio prostor za ove napred, medjutim taj presing Sitija nikad nije stigao u vecoj meri. Nije ni Pep glup. Al eto, zbog te njegove tvrdoglavosti, indirektnosti i nefleksibilnosti, ne bih ga stavio u top 3, ni u top 5, ali za top 10 ima mesta. I nikad nisam voleo taj fudbal koji igra, ja sam neko ko voli da uziva u direktnom fudbalu Fergusona, Klopa, Hajnkesa i Zemana.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • I treba da ga ceka vesanje, jer je svaka ispucana lopta, potencijalna lopta u nogama protivnika. A to Pep jednostavno ne zeli da dozvoli. Kontrola igre i posed, pa onda sve ostalo.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              A do igraca nema nista sve je u formaciju trenera,taktici...moze da igraju i ove tvoje Klum,Hilton,Pamela
              Znas, slatki su ti ovi pokusaji provokacije sa pokusajima pljuvanja mojih alegorija na kraju svakog tvog posta, a ponekad posvetis cijeli post njima.

              Lijepo je kad ljudi obracaju paznju, na moje stilske figure.

              Eto obozavas Atletiko Madrid, kod njih je sve sistem, jako malo individualizma.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A kako ti to znas Aki ako ih nisi gledao? Rekao ti Gojko priznaj!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  A kako ti to znas Aki ako ih nisi gledao? Rekao ti Gojko priznaj!
                  Ma ne gledam ja fudbal, sta vam je. I Arsenal preko twittera pratim.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Znas, slatki su ti ovi pokusaji provokacije sa pokusajima pljuvanja mojih alegorija na kraju svakog tvog posta, a ponekad posvetis cijeli post njima.

                    Lijepo je kad ljudi obracaju paznju, na moje stilske figure.

                    Eto obozavas Atletiko Madrid, kod njih je sve sistem, jako malo individualizma.
                    Ne, ja volim Simeoneov nacin kako dolazi do pozitivnih rezultata briga me za atletiko voleo bih da uzme sve i dodje u Italiju,ima dobar sistem,motivaciju al ne moze bez indvidua,a tesko da ih nema u Madridu,Grizman ako si cuo za to ime...ima jos al tebi nisu poznati verovatno,ovog mozda znas kroz repezentacije
                    Last edited by 61563; 23-10-16, 22:09.

                    Comment


                    • Kad smo kod tog Atl. Madrida danas me oborio za pare i to na X2. Ko me be kad sam tupav, morali su jednom i da izgube ove sezone, principi velikih brojeva.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ne, ja volim Simeoneov nacin kako dolazi do pozitivnih rezultata briga me za atletiko voleo bih da uzme sve i dodje u Italiju,ima dobar sistem,motivaciju al ne moze bez indvidua,a tesko da ih nema u Madridu,Grizman ako si cuo za to ime...ima jos al tebi nisu poznati verovatno,ovog mozda znas kroz repezentacije
                        Jel Atletiko Madrid iz Katalonije?

                        Jel njima gradski rival Barcelona. Jeste, jeste nisam pobrkao. Najzesci gradski derbiji u Spaniji su Atletiko Madrid-Barcelona, Real Madrid-Espanyol, zar ne?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Kad smo kod tog Atl. Madrida danas me oborio za pare i to na X2. Ko me be kad sam tupav, morali su jednom i da izgube ove sezone, principi velikih brojeva.
                          e i to je tacno ja samo zbog toga nisam ih cackao,plus dosli Rusije a i prosle godine mozda gresim igrali su sa njima 00 pred kraja sezone, a bilo im bitno,sigurnije mi bilo 0 do 2

                          Mada u principu otkad postoji live tako igram,mislim da samo tako mogu da se uzmu jace pare,mislim mogu da prodju i tiketi od 20 parova al to je za mene razonoda i loto igranje

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Brate mene Ema zove kao ajde u krevet reko nema šanse Aki i Fiksni vode bitku ovo mora da se isprati
                            Aj ne laži Gang da te zvala u 8h, kao nije mogla da sačeka neke sitnije sate, još će ljudi pomisliti da si neki pastuv.:-)
                            Last edited by goku; 23-10-16, 22:25.

                            Comment


                            • E moj Gojko, pojma ti nemas.
                              Ali da ne detaljisem, neka ti objasni Gangara.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Aj ne laži Gang da te zvala u 8h, kao nije mogla da se sačeka neke sitnije sate, još će ljudi pomisliti da si neki pastuv.:-)
                                E moj Gorane videću te kad dobiješ dete pa samo čekaš da zaspi da bi uskočio u krevet kod žene i moliš boga da se ne probudi u skorije vreme, nema tu čekanja kasnih sati nego iskoristiš kad god možeš
                                Last edited by Lord Gangarić; 23-10-16, 22:29.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X