Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ih prcamo krv ti jebem. Čak izgledamo i fizički jače protiv ovakvih stijena iz Junajteda.
    sigpic

    Comment


    • Blind, Erera i Pogba katastrofa, poklon dva gola, Rasford ponovo igra od pocetka na nedifinisanoj krilnoj poziciji. De Hea meni najvise kriv za prvi gol, ali ovo im se desava u drugom od tri derbija, nevjerovatne greske kojim gube utakmicu. Martijal i Mata su morali da igraju, Celsi popusta pod pritiskom, ali dzaba kad nema ko da izvrsi pritisak. Pogba na mjesto Rasforda, pa neka se on i Blind sprdaju sami sa sobom po lijevoj strani. Klovnovi.
      sigpic

      Comment


      • Daj Matu
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Blind,Felaini ,kako li oni igraju svaku utakmicu ,nije mi jasno.
          Od ovog prvog Shaw kao levi bek mu dodje Roberto Karlos licno , za ovog drugog svaki igrac je bolji od njega ... Zamisli kreces na utakmicu sa Felainijem u startnih 11.Odma si osudjen na losu kreaciju ,bez veznog reda...
          Ako ides sa idejom ,kao protiv Liverpula ,da ih prebijes ko mlade majmune , on je najbolja opcija.
          Ali to nije fudbal,kao ni ovo sto sada gledamo...

          Comment


          • Ako je Shaw zdrav, i spreman, ne razumem odluku Mourinha da ga ne ubaci u 11. Po meni je kod gola Small najveci krivac jer je nekako nonsalantno pokazivao rukama verovatno DDG da pokupi loptu, a ovaj ni blizu, ili mozda Blindu koji je vec bio "pobedjen" u trci sa Pedrom. Uglavnom jedna kolektivna greska kojoj prethodi pre svega losa komunikacija odbrane.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Loša komunikacija poslednje linije po ko zna koji put, kao da prvi put igraju zajedno. Krivi su i Blind i Kris (možda i najviše) i David. Igrao je Šou beka, Blind je prosto bio bolji do sada.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Paricu i freshko idite pratit badminton, Blind je kriv, kakvi kolektivna greska
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Konte je lijepo sve svalio na Blinda, otkrio je on slabu tacku i maksimalno je eksploatise. Ali ja Blinda vise necu da kritikujem, on nije kriv sto stalno igra i stalno ponavlja jedne te iste greske, to moze stati samo kad bude ostranjen iz prvog tima, drugacije nikako, jer ce na svake tri dobre utakmice doci jedna katastrofalna i tako u krug. Treba biti srecan sto je samo 2:0 jer im je dao jos dvije odlicne sanse.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ti pises greska sistema samo da bi napljuvao odmah Murinja, znam ja tebe, ne pravi se budala.

                    Comment


                    • E kad mi dodje tako drug koji ne prati sport nedeljom kad igra Celsi jebem ti..ali uvek k'o da zna.

                      Nisam gledao poslednjih 15ak minuta..

                      Comment


                      • Al pazi ti kraljine ovoga Murinja, daleko najboljeg igrača Mkhitaryana, nije ni poveo, a drugog najboljeg Matu, drži na klupi. Jeste care sad će Lingard, Erera i Felaini da ti iskreiraju šanse, sijeva kreacija iz njih.

                        Što je najgore, Čelzi je taraba. Matić i Kante su zalutali u ovaj sport, čim dodje prava ekipa sve će se to pojasniti. Vjerujem da će i ovakav nikakav Junajted da ih možda i preokrene u drugom.
                        1. Andrey Rublev
                        2. Thanasi Kokkinakis
                        3. Alexander Zverev
                        4. Ernesto Escobedo

                        Renesansa tenisa u 2016 godini.

                        Comment


                        • Ne uspevam mnogo da vidim jer radim, ali nisam ocekivao ovakav ishod na poluvremenu. Svi tovare Prevodioca, jedino ce Wenger da se pogubi za koju nedelju, klasika.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Što volim da dodjem ovde i čitam komentare
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Konte je lijepo sve svalio na Blinda, otkrio je on slabu tacku i maksimalno je eksploatise. Ali ja Blinda vise necu da kritikujem, on nije kriv sto stalno igra i stalno ponavlja jedne te iste greske, to moze stati samo kad bude ostranjen iz prvog tima, drugacije nikako, jer ce na svake tri dobre utakmice doci jedna katastrofalna i tako u krug. Treba biti srecan sto je samo 2:0 jer im je dao jos dvije odlicne sanse.
                              Tacno, kriv je Murinjo.
                              Ali ako to gledas sa druge strane i uzmes onu cuvenu : "Nije Sloba kriv! Mi smo govna!" Onda sve ima drugaciju konotaciju.
                              Sada bez zajebavanja, ja zaista ne znam zasto taj decko igra uopste (Blind), kada je suvi prosek i jos manje od toga. I nije on kriv decko sto ne zna, aj da zna pa da pogresi, pa da kritikujes, ali on jednostavno ne ume - nema niti jednu jedinu izrazenu kvalitetnu osobinu fudbalera? I sta onda da ocekujes???
                              Izgleda da igraju drugo sa dva spica - prikljucio se Rasko u sredini Ibrahimu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ma realno MU mozda ima slabiji tim nego prosle godine,jaci za Ibru i Bajlija,slabiji za 100m a mozda i vise, ne znam sta je sa Mikijem
                                Igracki kadar je slabiji i od Sitijevog,LFC,Spursa,Celzija tu je negde sa Arsenalom,Mou izvlaci koliko moze i ukoliko ne dobije sve manje meceve do januara i obavi korektan prelazni rok moze da se nada necemu,inace tesko.Nije 5,6 bodova do januara nije veliki zaostatak
                                Last edited by 61563; 23-10-16, 17:08.

                                Comment

                                Working...
                                X