Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde Pogba, ucutkaj fudbalske Ajnstajne !

    Comment


    • Ubija i Celzi.

      Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Kako neko moze da gotivi ovog Blinda nikad necu razumeti
        Što ja da navijam za Čelzi ja bi ga mnogo gotivio.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Rastavlja ih Chelsea? 90% njihovih prilika do sada su velike greške odbrane Uniteda, da se ne lažemo. Ništa posebno nisu odigrali.

          Comment


          • Nemoj da se sprdate, ono maloprije je pogrijesio Blind, ali prvi go, on je nemocan bio.

            Dolazi lopta dijagonalno, okrenut je ledjima golu, i naglo mora da mjenja kretanje da bi ispratio Pedra u punom trku, plus ne moze anticipirati tu loptu. Ako je primi Pedro, za sta je velika vjerovatnoca, ima otvorenu sansu, jer ima kilometar prostora ispred sebe. Ne mozes jednostavno imati liniju odbrane na 35-40metara od gola i onda nemati igraca koji ce da igra presing i blokira te dubinske pasove.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ovo su jeftini golovi samo tako. Maltene Celsi nije odigrao nista posebno a 2 gola dali. E to je problem...

              Comment


              • Felaini samo polako..Bez žurbe.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Zanimljivog li poluvremena,gdje krenuo De Hea kod prvog gola Mislim samo jedan od krivaca
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Dje crveni za klauna?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Fantasticno. Koji se ja k*rac budim ovako rano... da gledam kako se brukaju protiv onog italijanskog sarlatana. Odoh nazad u krevet, jer ce drugo poluvrijeme sigurno biti jako interesantno.

                        Sent from my Samsung GALAXY S5.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMiks View Post
                          Felaini samo polako..Bez žurbe.
                          Ne ne nemoj tako, to je taj covek koji drzi celu sredinu Junajteda.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nemoj da se sprdate, ono maloprije je pogrijesio Blind, ali prvi go, on je nemocan bio.

                            Dolazi lopta dijagonalno, okrenut je ledjima golu, i naglo mora da mjenja kretanje da bi ispratio Pedra u punom trku, plus ne moze anticipirati tu loptu. Ako je primi Pedro, za sta je velika vjerovatnoca, ima otvorenu sansu, jer ima kilometar prostora ispred sebe. Ne mozes jednostavno imati liniju odbrane na 35-40metara od gola i onda nemati igraca koji ce da igra presing i blokira te dubinske pasove.
                            Ne mozes samo jednog igraca da okrivis za prvi gol, krivi su Smoling, Blind i De Hea.Blind najmanje, ali zbog njegove sporosti mu je Pedro pobegao.Luku recimo se tako nesto ne bi desilo.Ubedjen sam da je Pedro brzi sa loptom nego Blind bez nje.Jebem ti zivot kada Blind igra pre Soa.Smoling kriv zato sto se neckao, a trebao je da potrci koliko moze i da sutne loptu.Nije isao u brzom sprintu, a De Hea zato sto je plivao u prazno.Najbolja stvar koja moze da se desi nakon ovog derbija je povratak Luka u startnih 11.

                            Comment


                            • Izbacuj Fellainia u drugom, daj da se ne sprdamo više...

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ne mozes samo jednog igraca da okrivis za prvi gol, krivi su Smoling, Blind i De Hea.Blind najmanje, ali zbog njegove sporosti mu je Pedro pobegao.Luku recimo se tako nesto ne bi desilo.Ubedjen sam da je Pedro brzi sa loptom nego Blind bez nje.Jebem ti zivot kada Blind igra pre Soa.Smoling kriv zato sto se neckao, a trebao je da potrci koliko moze i da sutne loptu.Nije isao u brzom sprintu, a De Hea zato sto je plivao u prazno.Najbolja stvar koja moze da se desi nakon ovog derbija je povratak Luka u startnih 11.
                                Ja sam napisao da je greska sistema, a sistem cine 2 i vise igraca. Ali ipak su me poslali da pratim badminton.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X