Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Koji fazon sa tim hejtanjem Sitija? NIsam u toku
    Nikad ih nisam voleo, jos sad kad je tu Gvardiola jos vise i ne volim, a i dobro po nas (ako pobedimo)

    Bas me zanima engleske novine sutra da l' ce pisati o Pepu sta negativno.

    Comment


    • Saburo, ne spavam.... cepam neka drva.
      Samo sam odgledao 20ak min drugog i to bas kada su izjendacili
      Sve kul, sve super ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Koji fazon sa tim hejtanjem Sitija? NIsam u toku
        Ja licno, zbog najprecenjenijeg trenera u istoriji fudbala.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Jedan od ta dva strucnjaka igra sa istom ekipom kao protiv Liverpoola, cega ga je sad strah? Contepressa?
          Pazi objasnio bih ti ja, al posto nisi gledao nijednom Atletico Madrid ove sezone,necu

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Wenger OUT, Pep nije dobio 3 tekme zaredom
            Nije sramota igrati nereseno sa Sautemptonom, wenger izgubio 4:0 prosle sezone ako me secanje sluzi... Pritom ima duplo vise sezona u ligi nego Pep utakmica.

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Prvo poluvrijeme Sautempton savršeno odigrao. U drugom već prirodno nisu mogli nastaviti na tom nivou, ali posle onog žestokog pritiska kad auta nisu mogli izvesti stabilizovali su se.

              1-1 realan rezultat, a Van Dijk je doktor nema šta.

              Comment


              • Naravno ... ponasate se kao da je Siti igrao protiv nizeligasa ... a ne stabilnog premijerligasa koji vec koliko sezona zavrsava u gornjem delu tabele.
                Opet, moralo se dobiti - jer ovakve utakmice donose ili odnose titulu. Pozadi su i dallje prilicno rastimovani i to im je trenutno najveci problem. Videli smo svi kakav su gol primili.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Van Dijk, i on je strasan, bas pozitivno iznenadjenje. Ali Fonte igrao sa svakim do sad, i uvek je bio na nivou, svi su ispadali iz te odbrane, samo on ne.
                  Dakle, stopercina.

                  Comment


                  • Junajtedova sreća što se sa Sautemptonom igralo u drugom kolu dok su se ovi navikavali na trenera i uigravali. Svima će zadati probleme i kod kuće i na strani.

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post
                      Sad kad odigraju stucno X roknucu se. Samo Konte, samo pobeda!!!
                      Pa pazi razumem te ti navijas samo za Celzi
                      Ja licno navijam da Mou uzme titulu a da Conte zavrsi drugi,a licno mislim da x danas odgovara i jednima i drugima ,mozda cak i Celziju vise,pogotovo posle danasnjih rezultata.
                      Ja licno bio bih zadovoljan i sa 00

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Pazi objasnio bih ti ja, al posto nisi gledao nijednom Atletico Madrid ove sezone,necu
                        Atletiko Madrid igra protiv Sevilje u drugoj drzavi, tema su dva revolucionara kao sto su Murinjo i Konte.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Van Dijk, i on je strasan, bas pozitivno iznenadjenje. Ali Fonte igrao sa svakim do sad, i uvek je bio na nivou, svi su ispadali iz te odbrane, samo on ne.
                          Dakle, stopercina.
                          Fonte je katastrofalno startovao u prvenstvu. Holanđanin igra konstantno dobro i čudi me da najbolji ne pokazuju interesovanje za njega ili ja ne pratim dovoljno

                          Comment


                          • Pa kad pre jbt.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Puko autobus u prvoj minuti.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • IJAOOOO BREEEEEEEE

                                Comment

                                Working...
                                X