Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uticao Agero sa trzajem
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Klopptimism View Post
      Izgubio si i u maloj, u derbiju kola, crni Aki...

      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
      Izdali ga zadnji vezni, nisu dobro kontrolisali ritam utakmice...., mora da je stavio pokemona Hendu u tim
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Po novim pravilima je ovo regularna odluka jer je krenuo na loptu prvi Aguero.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Nije morao da svira ofsajd, pa nije bio šut na gol pa da je Aguero nešto uticao
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Sinoc je Juveu ponisten gol koji je mogao da bude priznat, a Barsi priznat gol koji je morao da bude ponisten. Ovo je do ubjedjenja sudije, nema jasnog pravila odjednom sta je uticanje i ucestvovanje kod gola, a sta ne.
            sigpic

            Comment


            • Pa u sustini pravilo glasi, ako je igrac u ofsajdu, ne sme da pravi pokrete ka lopti i na taj nacin zbuni odbranu. Ovde je ocigledno napravljen pokusaj da se sutne lopta glavom, i to je to.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ma bravo bre sudija, idemo Sveci samo jako najjace!

                Comment


                • Da, to je slobodna procena sudije kao kod igranja rukom..., mene lično jako nerviraju ta pravila koja nisu jasno i konkretno definisana tu se baš puno može muljati bez ikakve posledice
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • svira se uglavnom kad je šut na gol, retko kad kod centaršuta osim kad igrač nije jebem li ga kolko uticao, šta je ovde Aguero uradio, ništa

                    al evo Fernandinju za prekršaj sa ledja nije dao žuti, Redmondu kod one prilike svirali ofsajd iako je bio ceo metar ispred poslednjeg igrača Sitija

                    Primera sa onim glumatanjem juče od strane Maskerana mi je zlatna za ovo
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Cist ofsajd. Nema tu do nikakvog licnog ubedjenja sudije.
                      Last edited by Победа; 23-10-16, 14:15.

                      Comment


                      • da be čist a juče WBA priznali isti sve
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Pa nista jasno tu nema kad se cas priznaje cas ponistava. Ja bih ga priznao u svakom slucaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Pa nista jasno tu nema kad se cas priznaje cas ponistava. Ja bih ga priznao u svakom slucaju.
                            I ja bih ali da je neki drugi klub u pitanju, posto je Siti onda bravo sudija.

                            Comment


                            • nemaju jasne kriterijume za penal, ofsajde, faulove al bitno da Greja kazne zbog tvita od pre 4 godine

                              FA na vrhuncu ludila
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • I po meni je go sasvim regularan
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X