Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvijek objektivni Loncarevic kad se radi o Totenhemu i Mancesteru, najobjektivniji navijac Arsenala ikad, how yes no.

    Bio je crveni, Sisoko je mentol.
    sigpic

    Comment


    • Šta rade sudije.. I šta sad da na kraju Totenhem pobedi?
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks View Post
        Šta rade sudije.. I šta sad da na kraju Totenhem pobedi?
        Dozivjece Loncar meltdown
        sigpic

        Comment


        • I to 3x crveni su trebali dobiti

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

          Comment


          • 5 utakmice suspenzije minimum
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Plac
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa sta radi ovaj sudac danas? Ima li oci?

                Uvjeren sam da ce nakon pregledavanja snimka Sissoko biti kaznjen.

                Comment


                • Sad fali samo gol Totenhema u nadoknadi vremena i da se pakujemo
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Uopste mi nije jasno sto se cudite, sudije su ocaj, pristrasne pritom, ovo cemo gledati dok god ne uvedu tehnologiju i to je to.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sjajni potezi Francisa, šteta što nisu rezultirali golom

                      Comment


                      • Vilsir alibi igrac postao, najbolje mu je da ostane u nekom mid table PL klubu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma dzaba kad niko od sudija nije video lakat, nece on da vadi crveni na insistiranje igraca i navijaca i rizikuje, uvek ce lepo da previdi situaciju. Dobice Sisoko naknadno kaznu za ovo.

                          Comment


                          • Bas fali Kane Totenhemu,vise sam ocekivao od Jansena kad je dolazio,al aj mozda mu treba vise vremena

                            Comment


                            • Odličan je meč bio,sudije odlične..Možda propustile da daju 2-3 crvena,ali šta je to..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Znam da nije bas prava tema ali bas me zanima ima li idje na netu da se nadje multiprenos Engleza u 4?

                                Comment

                                Working...
                                X