Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imali su diskusiju pre neki dan, ako se dobro secam, fiksni i saburo, bas oko ove teme. Danas evo saburo napisao, a fiksni mu odgovorio

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ali stvarno brate fiksonjo, po cemu si ti zakljucio da se Saburo tebi onim postom obratio? Objasni mi molim te bas bih voleo to da znam?
      Pomenuo te covek nije, niti je ista rekao vezano za tebe, niti se nadovezao na neki tvoj post? Po cemu - prosvetli nas???
      Odgovorio Ser gagi ,rasprava u nedelju u vreme meca Sautemtona i Barnlija

      Comment


      • Cekaj fiksni,sta ti nije jasno kod ove podele na siromasne i bogate i trofejne i ove bez istorije? Oko finansija se slabo razumem ali pitaj brata Akija ako ti nije jasno da je United reciimo mnoogoo bogatiji od Svetaca..a i sto se tice trofeja smesno je porediti..gde ti tu vidis provokaciju?
        MESSI 10

        Comment


        • Originally posted by miha92 View Post
          Cekaj fiksni,sta ti nije jasno kod ove podele na siromasne i bogate i trofejne i ove bez istorije? Oko finansija se slabo razumem ali pitaj brata Akija ako ti nije jasno da je United reciimo mnoogoo bogatiji od Svetaca..a i sto se tice trofeja smesno je porediti..gde ti tu vidis provokaciju?
          Koji si sad pa ti, bot?

          ajnstajn te poslao

          Nista mi nije jasno glup sam...

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post

            Nista mi nije jasno glup sam...
            Jbg to se ne leci,sa tim se radja..
            MESSI 10

            Comment


            • Originally posted by miha92 View Post
              Jbg to se ne leci,sa tim se radja..
              Ti to iz licnog iskustva..

              Sunce ti kakvih sve likova ovde ima svaki dan neki novi iskoci,ko pecurke posle kise

              Sta se ovde daje za botovanje,reputacije,lajkovi za koliko si se prodao...

              U sustini bolje da ovo radis ko bot,jer ako si ozbiljan,zalosno,muka

              Comment


              • U pravu si ti brate,glup si mnogo,neces da se uvredis nadam se,samo ti priznajem da si u pravu..
                MESSI 10

                Comment


                • A jel ste razmišljali da prestanete sa ovim glupostima?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ko pise gluposti? Covek se nadje uvredjen jer neko kaze da postoje razlike izmedju klubova..a onda naravno kad ne zna sta da napise pise gluposti..ja sam zavrsio..
                    MESSI 10

                    Comment


                    • [VINE]5w79vZ9phQO[/VINE]

                      Kakav osecaj :S

                      Comment


                      • Comment


                        • Pozdrav ljudi. Zna li neko da li ce SK vratiti termin prenosa PL subotom u 4?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Pozdrav ljudi. Zna li neko da li ce SK vratiti termin prenosa PL subotom u 4?

                            Objavili su pre neki dan na FB da cekaju neku dozvolu od BPL i onda ce navodno da vrate.

                            A u saopstenju pisalo da se valjda nigde ne daje termin u 16h, a eno u Rumuniji redovno ide PL na Eurosportu u to vreme.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Na SK4 je taj termin izgleda rezervisan za Arsenal
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Originally posted by Tobdzija View Post
                                Objavili su pre neki dan na FB da cekaju neku dozvolu od BPL i onda ce navodno da vrate.

                                A u saopstenju pisalo da se valjda nigde ne daje termin u 16h, a eno u Rumuniji redovno ide PL na Eurosportu u to vreme.
                                Koliko ja znam, taj termin ne postoji samo u Engleskoj zbog zakona koji je donet pre fazon 40-50 godina pod izgovorom da prenos utakmica u 4 "smanjuje broj publike na stadionima". Ako u nekoj drugoj zemlji nema prenosa to je iskljucivo iz finansijskih razloga. Bas videh malo pre na jednom jacem tv listingu zemlje u kojima se prenosi Arsenal-Milzbro, medju kojima su bili Ruanda i Zimbabve, pa me zanimalo sto nema kod nas.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X