Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih se ja skidao sa Dencie tri dana.

    Comment


    • Gledaj ti brata Parića što je postao nevaljalko
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ma je ne mrzim nikog, samo mislim da je covek srecko dobio Barsu na tacni,i tu se digla neka fama da je on ne znam sta,a osvojio to sto je osvojio sa najjacim timom na svetu.

        Posle,otisao prejak Bajern,i mislim da nije opravdao ocekivanja,al ajde o tome moze i da se diskutuje.

        E sad je lepo dosao opet u najjaci tim gde ima blanco,al ovde ima i malo vise protivnika,pa ce pokazati.

        E pisem protiv njega jer ga vecina posmatr kao najboljeg a po mom misljenju nije.

        Pisem ja i protiv Arsenala,al ne sto mrzim Arsenal,vise zbog uprave i skrtice,cak su mi sredinom 90 tih bilo omiljeni u Engleskoj ,na Hajberiju u periodu Jana Rajta i cuvene odbrane

        @Reise potrazi ti onog ajnstanovog oftamologa
        Mislis Toni Adams, Martin Kion?
        Aj da su cuveni jesu, ali si sada totalno kontradiktoran covece. Pa onakvu lepoticu, ne bi ni metalnom stanglom, a ove dve mogu slobodno da kazem rugobe simpatises
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Mislis Toni Adams, Martin Kion?
          Aj da su cuveni jesu, ali si sada totalno kontradiktoran covece. Pa onakvu lepoticu, ne bi ni metalnom stanglom, a ove dve mogu slobodno da kazem rugobe simpatises
          Kion,Vinterburn,Merson DIkson,Adams...koliko se secam,...a sta cu jebem li ga mozda sam ja nastran

          Comment


          • Nije vala ova njegova neka ljepotica. Pipi duga carapa 2
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pogba ima gori ukus sto se zena tice i od mog drugara Ajnstajna. Liverpool ima tanku klupu. Da je Lallana igrao od pocetka lagano bi uzeli Stoke#2.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Gledaj ti brata Parića što je postao nevaljalko
                Ti si Gangrena zaboravljao kakve sam slike postavljao kad sam se registrovao pa sam dobio opomenu od mande.

                Isto sam bio jedan od onih zbog kojih su se na kratko preselili na drugi forum koji se zvao srecni ljudi. Preteca vase teme Lepe zene svuda oko mene.

                Comment


                • Ode Njukasl na čelo tabele nakon pobede u gostima, ponovo onaj Gajl što ga stalno hejtam dao golove
                  Mitrović presedeo meč na klupi
                  Norič vodio 0:2 i na kraju Jokanovićev Fulam izjednači na 2:2
                  Aston Vila pobedila, pada sneg sutra
                  Abrahamu ovi iz QPR pevaju "chelsea reject" !!!
                  Last edited by saburo sakai; 18-10-16, 22:57.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Sautempton od 2009 do danas od Lige 1 i zone ispadanja do statusa stabilnog premierligaša i učesnika EL, PL možeš da kritiuješ za sve i svašta ali ne postoji nacionalna liga u fudbalu koja pruža takve uslove za razvoj kluba

                      n October 2009, Southampton were second-bottom of English football's third tier, battling a points deduction, breathing a sigh of relief not to be extinct after being dumped into administration with debts of more than £30million.

                      That this week they share a platform with Inter, who that same month were well on the way to a fifth consecutive Serie A title, is as remarkable as it is ludicrous.
                      Then again, seven years ago the world was a very different place.
                      And, while Inter were preparing for the Champions League visit of Dynamo Kiev, the Saints had just spent their Saturday afternoon in the blustery surroundings of Boundary Park.
                      Last edited by saburo sakai; 20-10-16, 15:12.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        Sautempton od 2009 do danas od Lige 1 i zone ispadanja do statusa stabilnog premierligaša i učesnika EL, PL možeš da kritiuješ za sve i svašta ali ne postoji nacionalna liga u fudbalu koja pruža takve uslove za razvoj kluba
                        O cemu ti pricas.
                        Kad sam sta kritikovao kod Sautemtona,rekao sam samo da su mali klub,cak i u engleskim okvirima,koji odlicno posluje i stabilan je prvoligas,al ne klub za neke vece domete sa takvom politikom prodaje.

                        Kad sam pominjao bilo koja nacionalan prvenstva o cemu govoris,slazem se da je Engleska najbolja trenutno sredina jer ima najbolji marketing,najvise para.

                        Jedino ako si se osetio uvredjenim sto sam rekao da je Sautemton mali klub istorijski gledano,a i trenutno je daleko da bude vrh Engleskog fubala,ali to je realnost

                        Sad dobro rade u Premijeru sto sam i rekao,nekad nisu bili,ko sto je Koventri bio 90 konstantan prvoligas ili Lids recimo koji je pritom mnogo veci klub od Sautemtona,pa gledaj gde su sad

                        Jos sad spominjes nacionalna prvenstva,gde i kad sam ja kritikovao da je engleska losa za razvoj,zalutao si totalno

                        Au jbt jel poenta da hoces da isprovociras...ne razumem te
                        Last edited by 61563; 20-10-16, 15:52.

                        Comment


                        • Za mene, Southampton je najveci klub! Volim i navijam za taj klub od njihove prve sezone u League One!

                          Markus Liebherr R.I.P.
                          Hvala za spasenje kluba od gasenja!

                          Comment


                          • Ovaj fiksni postao ko Aki, sam sebe prozove, niko ga ne spomene on se javlja. Al nema veze simpaticni su obojica. Nema malih i velikih klubova, imas samo podelu na siromasne i bogate, na trofejne i klubove bez istorije...

                            Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Klopptimism View Post
                              Ovaj fiksni postao ko Aki, sam sebe prozove, niko ga ne spomene on se javlja. Al nema veze simpaticni su obojica. Nema malih i velikih klubova, imas samo podelu na siromasne i bogate, na trofejne i klubove bez istorije...

                              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                              Ne znam jel pokusavas ,da se napravis pametan,sa tim mali,trofejni,bogati,siromasni ili duhovit veruj mi nisi

                              A stvarno ne znam kome se to u poslednjih 5 dana saburo,obracao osim meni,u vezi Sautemtona

                              Tako da si i to eto napisao,cisto da nesto napises,opet da izigravas pamet ili da se postavis kako si ti iznad situacije sa ovim poredjenjima forumasa

                              I za razliku od tebe ,mene su pomenuli i samo sam odgovorio,a ne znam gde si se ti nasao u celoj prici i javio se

                              Toliko o samoprozivanju mudri covece
                              Last edited by 61563; 20-10-16, 16:55.

                              Comment


                              • Ali stvarno brate fiksonjo, po cemu si ti zakljucio da se Saburo tebi onim postom obratio? Objasni mi molim te bas bih voleo to da znam?
                                Pomenuo te covek nije, niti je ista rekao vezano za tebe, niti se nadovezao na neki tvoj post? Po cemu - prosvetli nas???
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X