Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Jedan je wanna be Gerrard, al malo previse. Drugi je dobar igrac od kojeg je Murinjo napravio Kevina Nolana.
    Hendo je ove sezone bolji od Pogbe po svakom statistickom parametru.Imaju po gol ali Hendo ima jednu asistenciju, jednu vise nego Pogba.
    Naravno, Pogba iz Juventusa je bolji daleko ali ovaj Murinjov Pogba je tu negdje.

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Cenim da ovde pada jedan x


      Bacao sam povremeno pogled na tekmu i potpuno ocekivana prica, nema petlju taj Zoze da se otvori na ovakvim gostovanjima

      Comment


      • Kakva je ono muzika u pozadini na stadionu samo mi nije jasno

        Comment


        • Mou dosao po bod, uzeo bod. DDG MOTM.

          Sent from my Samsung using Tapatalk

          Comment


          • Zaboravio sam sudiju da komentarisem. Ja ocajnije sudjenje nikad vidio nisam, nikakav oset za igru, kad treba pustiti, kad svirati. Preko 10 malih gresaka je napravio i secio utakmicu da je to strasno.
            Evo na pamet mi ostase, kad su se udarili Milner i Pogba, on covek daje prednost a Junajted sa loptom u svojoj polovini, a ovi su se polomili bukvalno, ma uzas sudjenje

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • iz ovih manjih ekipa dobri su mi u poslednje vreme ovaj Barov iz Svonsija(mada mislim da sam njega i ranije pomenuo) i Sakses iz Votforda, evo tek sad vidim da je to njihov transfer rekord

              proper krila
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Sto se mene tice derbi je prosao vrlo dobro, sa obzirom na trenutno stanje stvari i tim koji poseduje MUFC.
                Kazem vrlo dobro jer bilo bi odlicno da je bilo 01.
                Ovu taktiku sam ocekivao i sve drugo od Mouua bi me razocaralo.
                Jedino sto mi smeta je sto i dalje gledam pogubljeno trckaranje od 100m,al ocigledno on mora igrati.

                Do januara ostala jos dva derbija sledece nedelje zadovoljan sam istim ishodom sve preko super,a sa Spursima se potuci kuci pa sta bude,a onda kupovina.

                Naravno sa sto manje kikseva sa slabijim ekipama,to se mora dobijati,tipa Stoke
                Last edited by 61563; 18-10-16, 02:21.

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Sakses iz Votforda, evo tek sad vidim da je to njihov transfer rekord
                  proper krila
                  Taj Sakses je prošle godine bio odličan u Španiji. Brz, snažan, ume da izdrži duel kad mu se nakače na leđa. On i Penaranda su bili odličan duo u Granadi. Koliko se sećam, i njega je Votford kupio, samo ne znam gde je sad.

                  Drago mi je da je konačno dobio šansu u Votfordu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • e to je onda to Zola, sećam se da sam čitao da su kupili dva mlada igrača za veće pare i kad sam sinoć kopao vidim samo jednog
                    gde može da bude, Udineze

                    i koji su to fazoni, kupuješ igrača iz tvog drugog kluba
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Au svi opleli po Pogbi a ne znam zasto. Timski odigrano odlicno i sprovedeno ono sto je zamisljeno, pored toga Pogba odlican centarsut za Ibru sto je ovaj trebao da resi i plus presekao loptu golmanu i dao Ibri koji je napravio gresku jer je bio u ofsajdu. Ne znam sta je lose odigrao. Ok 100 miliona ocekuju ljudi golove i asistencije ali on nije samo zbog toga doveden. On te pare ne vredi u fudbalskom smislu(barem ne jos uvek) a to moze da se promeni. Na sve to dodaje se cinjenica da Junajted ne igra LS, pogbin marketinski potencijal i cinjenica da je takoreci Englez jer je HG igrac cena je ta pa je ta.On je po meni sasvim solidno odigrao sve od kad je ovde a bice to bolje kad se svi uigraju.
                      I da, Murinjo ode na Enfild zatvori po nekima najbolju napadacku ekipu u ligi uzme bod u gostima i ponovo on ispadne kukavica i sta sve ne a drugi se ne komentarisu. Samo Pogba i Murinjo se pljuju. A poredjenje Pogbe i Hendersona no comment. Ajde vratimo se par dana unazad sta je uradio Pogba za repku a sta Henderson... Kako se svi lepo ujedine kada treba da se pljuje Junajted.

                      Comment


                      • Sta je uradio taj Pogba juce Hendersonu kod one asistencije za Zlatana, mene sramota

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          e to je onda to Zola, sećam se da sam čitao da su kupili dva mlada igrača za veće pare i kad sam sinoć kopao vidim samo jednog
                          gde može da bude, Udineze

                          i koji su to fazoni, kupuješ igrača iz tvog drugog kluba
                          Pazi, nisam siguran, ali mi je u glavi ostalo kad sam gledao Granadu ove sezone da je komentator rekao da Poco familija više ne poseduje Granadu. Da su je prodali...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cuj svi se ujedine kad treba pljuvat Pogbu.

                            Tako ste brzi, da mene napadnete svaki put kad vama nesto ne odgovara, a isto tako prebrzo stavljate sve ljude u isti kos da pljuju nekoga.

                            Henderson je pokemon, Pogba je igrac koji pati zbog nedostatka kvalitetnih igraca pored njega.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Pazi, nisam siguran, ali mi je u glavi ostalo kad sam gledao Granadu ove sezone da je komentator rekao da Poco familija više ne poseduje Granadu. Da su je prodali...
                              Nisam mislio na Granadu, nego na Udineze, taj drugi koga si pomenuo je kupljen od Udinezea i ostavili su ga tamo na pozajmicu, Udineze drži čale, sin Votford
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                e to je onda to Zola, sećam se da sam čitao da su kupili dva mlada igrača za veće pare i kad sam sinoć kopao vidim samo jednog
                                gde može da bude, Udineze

                                i koji su to fazoni, kupuješ igrača iz tvog drugog kluba
                                Granada nije vise u vlasnistvu Poca,prodao je kinezima sad drzi Udine i Wotford koji je primarni klub,a Penjranda greje klupu Udina,al svakako je Sakse bolji igrac bio prosle godina jak je ko bik

                                Pritom da neko ne pomisli da imam nesto protiv Penjarande mlad je i potencijal ,a oba igraca je uzeo Wotford,Saksesa zadrzao nadam se da ce se izboriti,a Penju poslao u Udine da se kali
                                Last edited by 61563; 18-10-16, 12:55.

                                Comment

                                Working...
                                X