Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    I opet Tadić odradio veći deo posla, ali se neće videti u statistici
    Niti u fantaziju, jos mi je kapiten.

    Comment


    • Isto.. tanka je linija izmedju par asistencija i gola i ničega plus načinjenog penala

      Comment


      • Originally posted by saburo sakai View Post
        Pišeš napamet samo, prvo se raspitaj malo i pročitaj nešto o Sautemptonu, pozadini svih transfera pa onda pljuj nešto
        Prvo ne znam gde sam pljuvao bilo koga i sta ,samo sam naveo realno stanje stvari ,a da su prodali igrace jesu,uzeli su dobre pare.
        A klub ako ima vece ambicije,zastitio bi se ili nebi prodavao neke igrace,ili bi bar doveo adekvatne zamene.
        I ne mislim da je to nista lose cak svaka im cast na transferima,al ipak su mali klub sa ciljem koji sam napisao i to je ok,nece jos dugo ni Tadic biti tamo cim se neko veci zainteresuje

        Comment


        • Pa ljudi hoce da idu iz kluba, ne moze niko na silu da ih tera da igraju. A oni i pored toga svake sezone zavrse u gornjem delu tabele. Soton ima najzdraviji klub u PLu, a pogledaj kad su bili u nizem rangu, nije proslo puno vremena.

          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Originally posted by Klopptimism View Post
              Pa ljudi hoce da idu iz kluba, ne moze niko na silu da ih tera da igraju. A oni i pored toga svake sezone zavrse u gornjem delu tabele. Soton ima najzdraviji klub u PLu, a pogledaj kad su bili u nizem rangu, nije proslo puno vremena.

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              Pa ok slazem se,i ja kazem odlicna im je transfer politika,a plus sa svim tim ostaju bez problema u ligi,i prave plus.
              Pa samo vama trio Lovren.Lambert Lalana, fenomenalno.
              Ja sam samo rekao,da su mali klub,uvek bili i trenutno su,sa ok rezultatima i plusom u kasi,cak sam to pohvalio,koliko su odlicnih igraca sto svojih sto dovodjem sa strane prodali sa vise novca u poslednjih 10 godina,e ako je to za nekog pljuvanje sta da radim,i normalno da igraci hoce u veci klub sa vecim ambicijama

              Comment


              • Francis Benali completes 1,500-mile journey in bid to raise £1m for Cancer Research as former Southampton star receives standing ovation at St Mary's

                Francis Benali received a hero's welcome by Southampton supporters
                Benali completed his trip to 44 Premier League and Championship venues
                47-year-old was present for Southampton's win over Burnley on Sunday
                Former Saints defender did lap of honour at half time on St Mary's pitch
                Benali has so far raised £356,119 in bid to reach £1m for Cancer Research





                http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...St-Mary-s.html
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment




                • Samo što sam se ja sa mojom kladio u ceo vikend rmbačenja i njene nemilosti ako Liverpul izgubi...
                  Last edited by z0La; 17-10-16, 13:06.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Svaka rijec je suvisna...

                    Comment


                    • Last edited by Scouser; 17-10-16, 18:32.

                      Comment


                      • Cenim da ovde pada jedan x

                        Comment


                        • Nema mi najboljeg beka ...zna Mou,mada sredina mi se ne svidja al ajde da vidimo

                          Comment


                          • Sve mi se vise cini da je translejtor uzeo Mikija zbog debelog da mu proda Pogbu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ovi iz Dortmunda kao da bacaju neke kletve svojim bivsim igracima . Jedino Leva sto je nastavio da kida i nakon odlaska iz kluba od tih nekadasnjih nosioca igre Kloparinog Dortmunda, ostali nista.

                              Comment


                              • Gojko prenosi

                                Ne vredi ni
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X