Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt ne mogu da verujem.

    Kaze mi baba nestace struje od jedan do cetiri reko daj baba nemoj da me smaras gledam fudbal i evo nestalo jebem ti selo i drzavu i 21. vek Vucicu pederu

    Comment


    • Originally posted by Avramovic View Post
      Jbt ne mogu da verujem.

      Kaze mi baba nestace struje od jedan do cetiri reko daj baba nemoj da me smaras gledam fudbal i evo nestalo jebem ti selo i drzavu i 21. vek Vucicu pederu
      Tako je meni nestalo struje kad se Henry vratio u onoj tekmi protiv Leedsa. 20 minuta sam ja psovao sve sto sam znao i htio porqzbijat pola kice, bas odvratan osjecaj.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Alo covjek je na selu i ima kablovsku. To je samo po sebi pravo cudo
        sigpic

        Comment


        • Sad ce Ranijeri da odmori i Vardija na poluvremenu...lepo ovo izgleda jos sa Wilijem, kad se vrati, i lepo da igra iza Coste i Azara.
          Jedino ce za ove jace morati jedan stoper ekstra klase da dodje u januaru.

          Comment


          • Evo dosla je

            A taman na vrata da izadjem iz kuce, imam neki zeciji paprikas organizovan ali sacekace. xD
            Last edited by Avramovic; 15-10-16, 13:22.

            Comment


            • Fala Bogu pa nas je alkos odbio. Igra ko da se druzi s Gangarompovazdan i drma njegov Vinjak i slusaju Djania povazdan
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A veli Gojko odbranice titulu. Potpuno ocekivano ovo sto im se desava, ono se desi jednom u 50, 100 godina i sjajno je sto smo prisustvovali tome. Sad sve karte da se domognu druge faze LS i da budu tu nedje oko sredine tabele.
                sigpic

                Comment


                • Čim se promijenila ona gadna formacija, počeo je i Čelsi da igra. Sreća da smo duplirali prednost, može i Lester da proigra u drugom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Ja sam očekivao neka ozbiljna pojačanja od Lestera nakod titule,(što i jesu Slimani i Musa),ali sam očekivao nekog dobrog štopera,nekoga na sredini terena,a ne 4-5 napadača da se gužvaju na klupi..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Baš me zanima kome ovo Costa gestikulira i vjerovatno psuje oca i majku
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ljubi predator grb. Kakva akcija sunce ti jebeeeem breee!!!

                          Comment


                          • Koja asistencija jbte. Mnogo osećaja treba za ovo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Gle Calobaha kako igra kad mu das priliku. Murinjo picko.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne moze Aki bez Murinja.. Pa da ga jebes...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X