Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zasto nisu probali Brendana, jbt ovaj Sautgejt "uci" posao sa Engleskom reprezentacijom... Preveliki je to posao za njega

    Comment


    • Bas me cudi da se sad slazes sa malisom,poslednji Engleski znalac,pritom mislim da je imao tehniku,dribling bio je Gaza.
      Ovaj vezni red jeste dobar al slican tip igraca, da su imali u tom veznom redu jednog,Sanzeza,Mesija,Iniestu,Ozila,Silvu itd mozda bi nesto uradili plus sistem i normalan selektor koji nemaju.

      Comment


      • Ma on je tu ako privremeno resenje narocito jer nisu dobili Sloveniju. Da su doboli mozda i da se nada necemu ali mislim da ce postaviti nekog do kraja ove ili pocetkom sledece godine. Ako ne postave nekog ozbiljnijeg totalno su neozbiljni. Vidi se da ni on nije hteo da talasa mnogo, Runi ostaje kapiten, igrao preko 90 min u 2 tekme itd...

        Comment


        • Runi uopste nije materijal za kapitena, velika greska je bila kad su njega postavili za istog, isto to mislim i za Junajted.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ma dovesce oni nekog sigurno spominje se Mancini,al tesko da ce zadovoljiti on apetite Engleske javnosti,koja je nerealna i misli da im ekipa spada u sam vrh,mada trenutno koga kod da dovedu nema od njih nista nemaju trenutno kvalitet za to

            Comment


            • Ma kakav Mancini. Njima su jedini spas Murinjo, Gvardiola i Anceloti. Od njih naravno nema nista jer ne vidim nekog pored ovih ko moze da se izbori sa njihovim medijima. Od slobodnih menadzera jedino Lipi ili Van Gal bi mogli nesto ako mediji spuste loptu i puste ih malo na miru ali od toga nema nista jer su stranci i samim tim ce ih jos jace napadati(setimo se Kapela)...

              Comment


              • I njih da dovedu nema nista(mada ja Pepa ne volim i mislim da on moze samo sa majstorima da radi),ja bar trenutno ne vidim materijal za nesto vise od neke osmine finala nekog takmicenja,ako i to.

                Simeone bi izdrzao pritisak al ne znam dal bi nesto napravio, a ti mediji njihovi su neverovatni,kukali su na Runija dan i noc, on je problem da nije njega maltene prvaci sveta,ista stvar sa njim u Mufc,Sautgejt ga sklonio,izvukose bod u Sloveniji i sad nikom nista cute.

                A nije sav problem u Runiju,koji jeste ocajan,ista stvar u Mufc ista u Engleskoj

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Simeone bi izdrzao pritisak al ne znam dal bi nesto napravio
                  Zaboravio? Verujem da cela Engleska nije.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Zaboravio? Verujem da cela Engleska nije.

                    Jedan od najboljih a mozda i najbolji mec na tom prvenstvu,al bas takav kakav je Simeone bi i izdrzao pritisak,kao recimo i Roj Kin,samo pitanje je koliko je Kin dobar trener

                    Comment


                    • Konačno reprez. pauza gotova, počeo sam opasno da kriziram posle 2 sedmice...

                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Tinkerman is back, sa svojim rotacijama.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Da li će biti strimovi za ove tekme u 4 a? Neki ace da uleti...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Odigrao Bane svoje,jes slab,al Cahill niko ne moze da skloni,a Lester izgleda resio da sve baci na LS,bez Mareza i Slimanija

                            Comment


                            • Osakatio me Klaudio u fantasy stavljanjem Mahreza na klupu,zelim im da prime 3 komada u ovoj utakmici.
                              Last edited by Radulov47; 15-10-16, 12:09.

                              Comment


                              • I Slimani na klupi, pa sad je nasao da da Musi prednost, ako se ne varam prvi put da startuje utakmicu od kad je dosao u Lester

                                Comment

                                Working...
                                X