Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prince View Post
    Prebacio si Andjusa sa ovim ucestalim poredjenjima
    Ocekivao bih vise od jednog pravnika(cini mi se rekao da si to zavrsio). Moras kod Brajka na skolovanje. Em je pravnik, em navija za Zvezdu pa mu je spin u krvi.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam sto se zamaramo Kloppom, ne moze on biti u nekoj ozbiljnoj prici za titulu bez kontrolera na sredini.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne moze ni Venger bez napadaca. Mada su dosta i prve 4 reci
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          Ocekivao bih vise od jednog pravnika(cini mi se rekao da si to zavrsio). Moras kod Brajka na skolovanje. Em je pravnik, em navija za Zvezdu pa mu je spin u krvi.
          Pomesao si me sa nekim, ja sam ovde samo analiticar

          Comment


          • Jos da sam ja negde rekao da ce Klop da osvoji titulu pa da ima smisla to sto baljezgate.

            Pep ce u slucaju pristojnog broja povreda i pametne rotacije da resi prvenstvo manjom ili vecom razlikom i to je jasno svakom ko je gledao fudbal i sutnuo loptu. Ostalima neke stvari moraju da se poklope i da cekaju njegov underperforming.
            sigpic

            Comment


            • Wenger u ovom trenutku 5 napadaca.

              Al inace, napadac nikada problem nije bio Wengeru. Problem su uvijek bili porazi i raspadanje u kljucnim momentima, velikom zaslugom zato sto nije imao odbranu kako treba i veznjake koji ce se pobrinuti da kojtrolisu tempo.

              Ne moze se titula osvojiti sa Flaminiem kojeg vise interesuje bioenergija, nego fudbal.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • I onda dodje Klop bez kontolera i uvalja mu 4 komada na gostovanju Naopako da jos ima i kontolera
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne znam sto se zamaramo Kloppom, ne moze on biti u nekoj ozbiljnoj prici za titulu bez kontrolera na sredini.
                  Ma cim su oni dali cetiri gola stperskom tandemu Cembers-Holding, za njih je sada samo nebo granica

                  Comment


                  • Ne slazem se, nema granice za ovu ekipu
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Ne slazem se, nema granice za ovu ekipu
                      Dok ne dodju ratnici Duleta Krtole

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Ma cim su oni dali cetiri gola stperskom tandemu Cembers-Holding, za njih je sada samo nebo granica
                        Posto Liverpul inace igra ocajno ove sezone, ima najmanje stvorenih sansi, najmanje golova, najmanje dodira u protivnickom sesnaestercu, najmanje poseda, najmanje dodavanja unapred, nema kreativce, nema trenera, nema majstora koji daje slobodnjak s 30 metara, nema nista. Ali eto, dobili utakmicu jer nije igrao Skodran Mustafi.
                        sigpic

                        Comment


                        • A ni Koscielny.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Tako su isto pre 3 godine tripovali da svaku utakmicu koju izgube, to je poraz jer nije igrao Koselni ili Mertezaker koji su najbolji stoperi u ligi po njima i ne gube kad igraju zajedno. Onda dva majstora na prvom pravom testu primila 4 gola za 20 minuta.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi View Post
                              Posto Liverpul inace igra ocajno ove sezone, ima najmanje stvorenih sansi, najmanje golova, najmanje dodira u protivnickom sesnaestercu, najmanje poseda, najmanje dodavanja unapred, nema kreativce, nema trenera, nema majstora koji daje slobodnjak s 30 metara, nema nista. Ali eto, dobili utakmicu jer nije igrao Skodran Mustafi.
                              Daj nadji bilo koju stavku od ovih pomenutih da sam ja napisao, i nosicu taj tvoj sraman avatar godinu dana.

                              Hajde sto se bavis izmisljanjem, nego jos pokusavas da nekoga ubedis da nema nikakve razlike u kvalitetu koji donosi stoperskim tandem Kos-Mustafi u odnosu na stoperski tandem Cembers-Holding

                              Comment


                              • Nama nisu igrala 3igraca u defanzivi iz prvih 11, Matip, Milner i Karius. Jel to znaci da ne bi bilo 3:4, vec 0:4?

                                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X