Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • au kako je Pardju očajan, nikad ga nisam video ovakvog al brate sam je kriv, prošle godine nije doveo napadača, Bemfordu nikad priliku nije dao, sad kuka kako nema napadača

    na drugu stranu i pored toga mogli su danas do gola al jbt Zaha šta je promašio to nema nigde, još posle 1 na 1 umesto da doda dal Vikmanu koji je bio sam on solira


    kod WBA stvarno ne znam zašto drže Berahina, na poslednih pazi sad 24 utakmice samo jedan gol i to pitaj Boga kolko utakmica je još propustio a imaju ponudu od Stouka 20m funti za njega

    Rondon odlično izgleda, baš spremno
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Tadić dobro odigrao ali ne stoji po strani nego pri vrhu tog dijamanta dok je Redmond na špicu pored Longa

      Mislim da bi u ovom sistemu trebalo Hojberg da mu igra namesto Dejvisa

      sad je malo problem i to što je bertrand povredjen, ovaj mali Target je ok, dobar je defanzivno ali je slabiji ofanzivno, treba im neko da razvuče protivnika

      a kod gola Votforda su imali prazan prostor "u rupi" , ok nije bilo Fontea danas ali kod Kumana bi tu bila dva igrača, danas samo Romeu

      Last edited by saburo sakai; 14-08-16, 00:07.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Comment


        • Svideo mi se kod Svonsije onaj Barov, po strani igra, krilo , 23 godine, Gambija , prošle godine je nešto sitno igra, valjda će sad više da ga koriste

          Kod Barnlija Grej životinja

          inače lokalne novine pišu da je Svonsi zainteresovan za kapitena Islanda
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Lingard ni na klupi

              Comment


              • Povrijedjen
                sigpic

                Comment


                • Povredjen

                  Comment


                  • Čitam ovo što komentarišete ko ima veće šanse za titulu, Konte je odličan trener ne sporim ali ne vjerujem da će se boriti za titulu već u prvoj sezoni. Jeste da ne igra u Evropi, ali opet teško. Arsenalu svi predviđaju neku slabiju poziciju, neki kaži da će biti i van top 4, po meni će završiti među prva 3 ali ajd. Čelzi četvrti.

                    Comment


                    • Onaj Tajron Mings je i dalje povredjen, to je skoro godinu dana van terena
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Baš me zanima što mogu King i Vilson naprijed. Obojica imaju zajebanu građu koja ne odgovara štoperima, uz to su prebrzi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ubija Ibra sve redom
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • I Beji i Ibra četkaju sve redom

                            M2 Note

                            Comment


                            • Ali Valensija se vec dobro ispraksiro da pogodi Zlatana u vugla.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ovaj sad kaze Bajli...rekao mu Rukavina
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X