Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne razumem zasto je za LFC rano sa prognozama a nije npr za Manchester koji nikakvu ideju kako treba da igraju pokazao nije, oscim recimo ovog meca sada
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Klopptimism View Post
      Da samo sto je u tom periodu najvazniji igrac bio KDB, koji je povredjen.
      I ne razumem na koje testove mislis? Ako je onaj Junajted bio test...
      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
      Lako je biti general poslije bitke. Naravno da je United bio test za Pepa, usudio bih se da kazem tezi test. Ti si znao kako ce tekma da se razvija i da ce City na kraju da odnese pobjedu u derbiju?

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Ja ne razumem zasto je za LFC rano sa prognozama a nije npr za Manchester koji nikakvu ideju kako treba da igraju pokazao nije, oscim recimo ovog meca sada
        Realno rano je za se klubove sto dajemo neke prognoze. Sezona je tek pocela, odigrano je tek 6 kola. Za sada jedini Pep ima maksimalnih 18 bodova iz 6 odigranih kola, to je ono sto nije nikakva prognoza i nagadjanje.

        Comment


        • Ne razumem tvoj post Rosso?!?
          Poenta moje price je da je Junajted bio prelos u tom derbiju, a i tako losi su mogli na kraju do boda, da su imali malo vise srece, to nikako nije bio test. Bio je test ali pre meca i to najveci moguci test, kad je poceo mec Murinjo se izgubio, bez plana izasao...


          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • 1.Manchester United,2.Chelsea3.Spurs4.Mcfc...a mozda se Klop nekako usunja ako mu tim izdrzi tempo na gol vise i trcanje koje forsira

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post

              Sto se tice nastavnika nikad u zivotu prije Josea,nikad
              Aksone, nije valjda da si propustio prethodnu sezonu ?

              Originally posted by 61563 View Post
              1.Manchester United,2.Chelsea3.Spurs4.Mcfc...a mozda se Klop nekako usunja ako mu tim izdrzi tempo na gol vise i trcanje koje forsira
              Sto tako pobrka te lončiće brate moj fiksni, pa stavljas svog najboljeg trenera sveta na drugo mesto ?

              Comment


              • Originally posted by Prince View Post
                Aksone, nije valjda da si propustio prethodnu sezonu ?



                Sto tako pobrka te lončiće brate moj fiksni, pa stavljas svog najboljeg trenera sveta na drugo mesto ?
                Ako vec zelis da me citiras,onda bolje ctaj sta sam napisao,najbolji trener sveta je Mou,Simeone pa Konte,to sam napisao ranije,kao i da je Konte bolji od Pepa

                Comment


                • I ne razumem kako se ovde ljudi posle sest kola prave crnilo i katastrofu ako se vezu dva poraza ko da ovo nije Premijer nego nasa livada liga,mislim na MU i Celzi i kako se od Sitija pravi sampion a ljudi realno imali najlaksi raspored dobili sve sto je i ocekivano sem derbija.Realno alarmanto stanje je u Vest hemu,koji ima priliku u narednih par kola da se sredi,u Sanderlendu,mada od njih se ovo i ocekivalo i Stouku, koji ako ne smene trenera ispasce iz lige .

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    I ne razumem kako se ovde ljudi posle sest kola prave crnilo i katastrofu ako se vezu dva poraza ko da ovo nije Premijer nego nasa livada liga,mislim na MU i Celzi i kako se od Sitija pravi sampion a ljudi realno imali najlaksi raspored dobili sve sto je i ocekivano sem derbija.Realno alarmanto stanje je u Vest hemu,koji ima priliku u narednih par kola da se sredi,u Sanderlendu,mada od njih se ovo i ocekivalo i Stouku, koji ako ne smene trenera ispasce iz lige .
                    Molim te brate nemoj da dajes prognoze, ne ide ti
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Pep je izjednačio rekord Anćelotija, novajlija sa 6 pobeda u prvih 6 utakmica
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ma svi su oni bolji od Pepa. Evo sada im je Pep dosao na penal, u njihovo dvoriste. Pa cemo da vidimo sta ce biti.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Unitedu je plafon plafona trece mjesto, a ako ovako nastavi da igra igru egoizma mogao bi do januara da fasuje otkaz, United vrati Mudonju, on prebaci na 4-4-2 sa Fellom i Ibrom u spicu i onda ostvari svoj zivotni fetis igre na long balls.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • tim kukanjem da se Pep prizna kod mene izaziva totalno suprotan efekat, neće on nikad na ostrvu uživati status kao u Primeri ili Bundesu, ovde svako gleda svoj klub i svoje dvorište, tu i tamo imaš i one koji isprate ostatak

                            poenta je da se i tom Sanderlendu posvećuje pažnja kao i Sitiju, izuzetak su možda medjusobni dueli novih članova prema ali i oni bi bili ispraćeni ako zasluže

                            A i nije da se ne piše o njemu, baš suprotno, samo što neće samo o njemu pisati


                            Fazon je u tome što je Siti godinama u vrhu pa to sad nije nešto posebno ali mogu ruku u vatru da stavim da bi ga slavili kao Boga ako donese pehar LŠ
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • U kakvoj vi zabludi deco živite zna se ko je najbolji trener i lige i sveta .

                              Spoiler
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Svasta, najbolji je Ser Toni, za ostalo se moze diskutovati

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X