Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sile da mi sledeću jaču utakmicu igramo 4-3-3, to sam sad 100 % siguran
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Kante covjek izgubljen u vremenu i prostoru
      sigpic

      Comment


      • Na kraju rutinski odradjena utakmica.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Dje onaj brojcanik, da nam kaze kako su igraci izdali najboljeg trenera svijeta?.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nema vala sta zasluzeno do kraja...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Da li ce Ajnstajni kako ih Murinjo nazva ipak reci da nije samo Zoze kriv za sve sto se desava u Celsiju
              sigpic

              Comment


              • Ali kakvo je dete srece ovaj lolololkot, zabio drugu tekmu u nizu, a kod oba gola vece zasluge ima moj brat Ivobi

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Da li ce Ajnstajni kako ih Murinjo nazva ipak reci da nije samo Zoze kriv za sve sto se desava u Celsiju
                  Lol, ako ništa drugo bar sad nismo izgubili kao pod najvećom Fukarom od trenera
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Nemoj da se zajebajemo, Lolkot danas igrao bogovski. Uzeo kamaru lopti, raspolovio odbranu i na kraju dao go. Mogao jos 2, al bio picka u jednoj situaciji u drugoj mu odbranio Kurto.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Ali kakvo je dete srece ovaj lolololkot, zabio drugu tekmu u nizu, a kod oba gola vece zasluge ima moj brat Ivobi
                      Sta ti je s potpisom,gdje su promjene
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Nemoj da se zajebajemo, Lolkot danas igrao bogovski. Uzeo kamaru lopti, raspolovio odbranu i na kraju dao go. Mogao jos 2, al bio picka u jednoj situaciji u drugoj mu odbranio Kurto.
                        Sta je rasporedjivao ? ? ? Nije mogao centarsut da ubode a lik krilo, jos upropastio par izglednih prilika

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Lol, ako ništa drugo bar sad nismo izgubili kao pod najvećom Fukarom od trenera
                          Ne preceruj, bez suta u okvir danas maltene do kraja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Sta ti je s potpisom,gdje su promjene
                            Gojkove mudrolije imaju prednost Ali ja i dalje stojim iza onoga sto sam govorio, ovaj rezultat je varka, ovo nije rezultat protiv trenutno ozbiljne ekipe

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ne preceruj, bez suta u okvir danas maltene do kraja.
                              u svako doba dana i noći, radije bih gledao Kontea i trapavog Kejhila kako gubi loptu na centru nego Murinja kako se brani sa igračem više kući protiv PSG

                              E sad ako Konte ne promeni nešto, onda mogu da se zabrinem ali teško da će to da se desi kad je već na poluvremenu dodao igrača u odbrani


                              a ko preteruje, vreme će pokazati, neka vam je za sad da je prevara
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ja nijednom nisam rekao da je prevara, ne znam odakle ti to, samo izrazavam cudjenje nekim stvarima, koje sam obrazlozio vise nego jasno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X