Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upisao se i Pogba,ajde jos Zlatan.Blind prekucao utakmicu,napokon krsteni centarsutevi iz prekida.

    Comment


    • Tri gola danas namešta majstor. Tako je, oče, nauči ih kako se izvode korneri!!!

      Comment


      • Kao preporodjeni igraju bez Rooneya.

        Comment


        • A sto je ovo... Ibra u napad bez ucinka.. I taman sam izbacio Pogbu ovo kolo iz fantazija i on ga daje sad... Kakva prevara.

          Tako je to kad nema Runija i Felainija.

          Comment


          • Ali kakve kombinacije na sredini iz prve, trouglovi, pete, sve brzo. Nemas ti ovdje sto da trazis Runi.
            sigpic

            Comment


            • 4 gola nijedan Ibrin, a kapiten mi na fantasy-ju, mogao bi u drugom da ispostuje bar nekom asistencijom
              Blind odlican na levom beku, na stoperu ocaj.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Auuu sto je ovo. 4:0. Korneri, kroz sredinu, kontre, krila, sve funkcionise bez davljenja.
                Runi.

                Comment


                • Zna se to odavno ali ajde koja tekma da se uigra tim. Ovaj instant napredak je neverovatan.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ali kakve kombinacije na sredini iz prve, trouglovi, pete, sve brzo. Nemas ti ovdje sto da trazis Runi.
                    Nasao je Mou recept za uspjeh.

                    Comment


                    • Ali konacno neko i kornere da izvodi kako valja. Ibra, smoling, pogba i felaini kad igra eto 50% gola samo treba iole pristojan centarsut.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        4 gola nijedan Ibrin, a kapiten mi na fantasy-ju, mogao bi u drugom da ispostuje bar nekom asistencijom
                        Blind odlican na levom beku, na stoperu ocaj.
                        Zar nije Ibra asistirao Mati kod gola? Ili previse gledam u telefon pa nisam ispratio

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Zar nije Ibra asistirao Mati kod gola? Ili previse gledam u telefon pa nisam ispratio

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Lingard je Mati asistirao.

                          Comment


                          • Sve će se ovo u oktobru vratiti u normalu kad Mou dođe kod Klopare i Kontea, nastaviće se prevodiočev hod po mukama.

                            Ranijeri je morao nešto da promeni ove sezone, doveo si Musu i Kapucku, a igraš sa mrtvim Olbrajtonom. Uzeo bod iz prva dva meča i odma vraća ovog levata u postavu. Baš me je razočarao sa ziheraškom filozofijom.

                            Comment


                            • Daley Blind's first half by numbers vs. Leicester: 85% pass accuracy 3 chances created 2 assists 2 tackles 2 clearances
                              Vise nego jedan od boljih levih bekova sveta u prvih 5 kola

                              Comment


                              • Pisem prosle sezone da Blind izvodi kornere odlicno ali da je kretanje na loptu problem. Inace, ona rana korner lopta na Matu je bila Van Galova kombinacija jer je imao slabe skakace.

                                Roooney, poy!

                                Comment

                                Working...
                                X