Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije što je naš ali Tadić je jedna retka pozitivna stvar u ovom timu, verovatno najgori Sautempton od povratka u prem, mogu da izdvojim Bertranda zbog zalaganja i VanDijka

    kako stoje stvari od ove formacije je samo Tadić profitirao, ostatak veznog reda se baš muči

    Fontea treba da oteraju iz tima, sramota
    Last edited by saburo sakai; 18-09-16, 14:58.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • evo o čemu pričam, pa šta Tadić više treba da napravi da ovi zabiju
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • E moj Redmonde, šta ti dečko radiš
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ovako se gube utakmice. 7 metara od gola, da bira gde i kako. Nikakav pritisak, sam kao duh i on prebaci gol. Ajde da mu golman odbranio nekako, nego prebaci...

          Loša utakmica...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Van Dijka bi u svakom trenutku kupio, kako on nama nije na radaru meni to nije jasno
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Kako CP gazi, strasno nesto, Stoke nije 5 puta centar presao

              Mogao bi Hughes biti prvi otpusten u ovoj sezoni ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Stouk, Sautempton i Vest Hem odavno nisu bili ovako slabi.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne serinjaj. Povratne lopte su najopasnije i uvijek će prolaziti. Igrači su fokusirani da isprate napadače i uvijek će se zanemariti igrač koji natrčava.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Ne serinjaj. Povratne lopte su najopasnije i uvijek će prolaziti. Igrači su fokusirani da isprate napadače i uvijek će se zanemariti igrač koji natrčava.
                    Ovo nisu moje rijeci ili nekog tamo rendom lika. Ovo su rijeci fudbalskog trenera u mladjim kategorijama.

                    Evo doci ce i Akan i reci isto sigurno, ako smije da pljune Translejtora
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Gdje mi je drugar Vladan?

                      Nadam se da ga nije previse ovo pogodilo. Sreca pa sam mu rekao ranije da nema od ove sezone nista i pripremio ga.

                      Comment


                      • Ovo vam je fora sa smajlijem, odvratno izgleda, cisto da znate

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ovo nisu moje rijeci ili nekog tamo rendom lika. Ovo su rijeci fudbalskog trenera u mladjim kategorijama.

                          Evo doci ce i Akan i reci isto sigurno, ako smije da pljune Translejtora
                          Evo ja treniram fudbal od desete godine i počeo sam da igram sa seniorima sa 17 godina. Ne moram da potvrdim kod trenera mlađih kategorija za jednostavne fudbalske stvari. Vidjeli bismo kako bi taj trener branio povratne lopte, mora da je neki mag.
                          sigpic

                          Comment


                          • faca Gvidolina hahahahahahhahahaha
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • ma da ššašašš ada d asld al kako ovo nije ušlo
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Kako moze Long da igra pre Austina?

                                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X