Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koliko prilika jbt ne verujem šta gledam, kakva šugava utakmica
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • au kolko mi je krivo pa to ne mogu rečima da opišem
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Everton pobjedom sutra ode na 3. mjesto.

        Comment


        • Kill the game necemo nikad nauciti..

          Comment


          • Napadali smo nije to problem, i kod 1:0 gomila prilika za nas, ništa u tom pravcu ne zameram ali dva POKLONA za MRTVI Svonsi , pa koja je šansa da se to desi
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • https://youtu.be/wAXaspREiMM

              Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sanderlend:
                Jordan Pickford
                Papy Djilobodji
                Lamine Koné
                Javier Manquillo
                Patrick van Aanholt
                Lynden Gooch
                Adnan Januzaj
                Jan Kirchhoff
                Jack Rodwell
                Jermain Defoe
                Duncan Watmore

                Everton:

                Maarten Stekelenburg
                Leighton Baines
                Seamus Coleman
                Phil Jagielka
                Ashley Williams
                Ross Barkley
                Gareth Barry
                Idrissa Gueye
                Kevin Mirallas
                Yannick Bolasie
                Romelu Lukaku
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Zašto Gojko,zašto?
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Fino izgleda Everton. Lukaku je ubica.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Bolasi ubija sa centaršutevima,Lukaku sam kao duh,samo ga gledaju odbrambeni igrači Sanderlenda..A evo ga i het trik..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Unisti ih covjek u 10 minuta.

                        Comment


                        • Kakvo 2pol.Evertona,i pravi tajming da ubacim lukakua u fantz
                          sigpic

                          Comment


                          • Tako je bre i meni malo da svane u fantasy-ju

                            Comment


                            • DAN KADA JE ROBY VIDEO SHEARERA


                              Alan Shearer je konačno dobio svoju statuu ispred St James' Park-a. Uz zvuke pesme "Local Hero", statua visoka devet stopa koju je pravio vajar Tom Maley je konačno postavljena ispred St James' Park-a. Novac za izradu statue (250.000 funti) donirala je Shepherd familija.

                              Naš prijatelj Robert Roby Urban, koji živi i radi u Newcastle-u je prisustvovao ovom dogaćaju. Prenosimo vam kako je on doživeo ovaj događaj:

                              "Sinoć sam radio noćnu smenu, došao ujutru oko 8, pola 9 kući, uključio alarm da me budi i legao da spavam. Je*eni alarm me nije mogao probuditi, drugar me zvao 6-7 puta i jedva sam ustao, sredio se i brzo do stadiona.

                              Trenutak kada je Alan Shearer išao okolo i slikao se sa svima, bio je toliko dugačak, da sam mislio da će mi srce pući od čekanja. Kad mi je prilazio, uveliko sam se već kupao u znoju, a kada sam ga zagrlio da se slikamo, umesto da kliknem na displej da slika, ja kliknuo da mi zaključa telefon. Mislio sam da ću se onesvestiti. Udahnuo sam dva puta i pokušao ponovo i uspeo. Potapšao sam Shearera, rukovao sam se mojim oznojanim rukama sa njim i rekao: "Thank you". Trenutak koji nikada u životu neću zaboraviti. Najčudniji osećaj do sada! Kao da je ovo sve bajka neka, kao da sanjam najbolji san u životu. Jebo pare, žene, kola, slavu. Ovaj čovek je oblikovao moj život i okrečio ga crno - belom bojom! Moj idol! SIR ALAN SHEARER.

                              P.S.
                              Bili su tu Kevin Keegan, Rob Lee, Steve Harper, Terry McDermott, Freddy Shepherd, Sir John Hall. Sa Keeganom nisam uspeo da se slikam, jer nije nešto hteo da stane sa svakim da se slika, nego sa svakim drugim, tako da je moj drugar, koji je bio pored mene uspeo da se slika sa njim. Harper je zbrisao, Rob Lee se slikao samo sa nekoliko ljudi, dok Freddy Shepherd nije hteo da se slika. Bila je tu i Shearerova porodica, samo nisam znao koja mu je žena, jer su mi sve ličile kao da imaju isto godina. He, he".


                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Kakva kradja Evertona, uzeti Gaja za sedam miliona je posao ljeta posle Ibrahimovica za dz naravno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X