Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tour de France 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Tour de France 2010

    [quote author=bojanaBG link=topic=2654.msg147425#msg147425 date=1278801023]
    hvala na detaljnom odgovoru [0)-* :8-[/
    sad mi je jasnije, ali smislicu ja jos koje pitanje, ima vremena $#^%RT $#^%RT
    [/quote]

    Molim :8-[/

    Samo ti pitaj, sledeci odgovara Tmac $#^%RT

    Comment


    • #47
      Odg: Tour de France 2010

      Pa koji je ovo kurac vise? #%d*
      Ako Lance zavrsi ovaj Tour treba da slavi. #%d*
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #48
        Odg: Tour de France 2010

        Tooooooooooooooooooooooo Andy majstore '65slif '65slif '65slif
        Oduvao je direktne konkurente Kontadora, Krojcingera, Mencova i Evansa. A najmladji je &8@^J

        Sta sam ja rekao ko ce pobediti tour $%&5@$A

        Steta za Lensa, mislim da vec ima 4 minute zaostatka. U ukupnom bice to preko 2 minute, sto je ogromna razlika.
        Ove godine tri najozbiljnija kandidata su Andy Shleck, Kontardor i Evans. Mozda i Mencov, ali ova trojica sigurno.

        Andy majstore &8@^J

        Comment


        • #49
          Odg: Tour de France 2010

          Meni je samo krivo sto moj jucerasnji favorit nije uzeo etapu, Schleck ga sacekao onako ciganski. $#^%RT

          Sad ne znam ni ja za koga da navijam, Andy me nervira, za Contador-a sam cak navijao one godine kad se tek pojavio na Tour-u, kad je zamenio Lance-a u Discovery-u, ali sam ga zamrzeo prosle godine zbog onih komentara i silnih desavanja u Astani, a Evans-a tek ne mogu da smislim. #%d*
          Bilo bi lepo da se Sanchez bori za generalni, al' nema 'leba od toga. +*@WT*48*
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #50
            Odg: Tour de France 2010

            Krojcinger i Mencov su ti favoriti iz senke.
            Ali u kakvoj je formi Andy, nemaju sanse.

            Videcemo sad taktiku za Lensa, ima jos dosta da se vozi.

            Comment


            • #51
              Odg: Tour de France 2010

              Imam jedno pitanje. Ako Andi Slek preuzme vodjstvo u generalnom kako ce nositi dve majice(zutu i belu)?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #52
                Odg: Tour de France 2010

                Nosice zutu, zna se sta je san svih biciklista @(*6sd$%

                Comment


                • #53
                  Odg: Tour de France 2010

                  a sto ne nosi zutu sa belim prugicama? $#^%RT $#^%RT
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Tour de France 2010

                    I cveticima, sa volanima na donjem delu h5g6k8

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Tour de France 2010

                      E da, jednu stvar zaboravih juce da spomenem, ne verujem da ce Andy uspeti da stvori prednost koju ce moci da odrzi na poslednjem hronometru.
                      Contador, Evans i Leipheimer (mogao bi i Lance da nije imao toliko pehova od pocetka #%d* ) mogu da nadoknade i vise od 2 minuta na toj predzadnjoj etapi.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Tour de France 2010

                        Ukoliko se kvalifikuje neki vozac za zutu i jos neku mojcu taj vozac nosi zutu majcu,a drugoplasirani vozac,u konkurenciji druge majce, nosi majcu umesto vozaca sa zutom majcom.
                        Jasnije?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Tour de France 2010

                          [quote author=T-Mac link=topic=2654.msg147869#msg147869 date=1278968149]
                          E da, jednu stvar zaboravih juce da spomenem, ne verujem da ce Andy uspeti da stvori prednost koju ce moci da odrzi na poslednjem hronometru.
                          Contador, Evans i Leipheimer (mogao bi i Lance da nije imao toliko pehova od pocetka #%d* ) mogu da nadoknade i vise od 2 minuta na toj predzadnjoj etapi.
                          [/quote]

                          Najjaci na hronometru je Evans. I on moze napokon, na zalost svih ljubitelja biciklizma, da trijumfuje u Parizu.
                          Ne bih nikako otpisivao Mencova, a ni Andyja, koji mora da da sve od sebe, ne bi li napravio na brdima vecu razliku. Pokazalo se da mu je tim slab, i da na njih slabo da moze da racuna. Contador je uvek opasan, ali daleko je on od one el pistolero forme. Ipak Astana deluje timski najjace.
                          Meni je najzanimljivije da vidim koga ce Lens sad da gurne da bude prvi vozac.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Tour de France 2010

                            Pa Levi je ostao u onoj grupi koja je dosla sa desetak sekundi iza Andy-a i Sanchez-a i mislim da ce on biti prvi vozac.
                            Kloden je isto cini mi se rano otpao i nije ni blizu one forme od prethodnih godina.
                            Menchov-a uvek zaboravim, ne znam zasto. $#^%RT On ima pored sebe onog Holandjanina sto je cak imao snage i da napadne u prosloj etapi, nema sanse da se sad setim kako se zove.
                            Steta sto vec drugu godinu zaredom Tour ne vozi onaj Kolumbijac Mauricio Soler, stvarno je bio osvezenje one godine kad je Barloworld ucestvovao.

                            Sutrasnja etapa ce dati odgovore na dosta pitanja, nadam se da se Lance odmorio i da ce biti u vrhu.

                            [img width=542 height=768]http://www.letour.fr/PHOTOS/TDF/2010/900/CARTE.gif[/img]

                            Ovde je samo sranje sto su skoro svi usponi u prvom delu etape.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Tour de France 2010

                              Danas smo videli ko je trenutno najbolji u brdima. Andy Shleck i Contador.
                              Ne mora da znači, naravno, da će oni do kraja ostati prvi. Imaju oni još koju hiljadu da prevezu pre nego što išta bude izvesno. Ali ako Kontador i Šlek ne dožive neku nezgodu, teško će ih iko ozbiljnije ugroziti. Po svemu što su do sada pokazali najjači su u planinama. Menjčov je i dalje u konkurenciji jer je odličan hronometraš, a ni S. Sančeza ne treba otpisati. Ali ne vidim ni jednog ni drugog kako mogu iole ozbiljnije da ugroze Kontadora ili Šleka u Pirinejima.

                              Evans otpao, kao i svake godine.
                              Čim osvoji žutu majicu, sledećeg dana je izgubi.

                              Elem ako ste mislili da je ovo danas bila teška etapa, mali pogled na 14-tu, 15-tu i 16-tu #&^Dk*







                              Comment


                              • #60
                                Odg: Tour de France 2010

                                Kako mi je drago sto je Evans danas eksplodirao, samo je potvrdio moje tvrdnje da je nikakav vozac za Tour, nikad mi se nije svidjao.
                                Slazem se, Andy i Contador su oduvali konkurenciju, na kraju su stigli i begunce. &8@^J Contador-u dosta pomazu oni cigani sto vuku za njega, ljudi su bukvalno na Madelein-u otresli sve favorite osim Andy-a. Za RadioShack se smatralo da imaju najbolji tim, a Brajkovica i Kloden-a nigde. #%d* Zato se Levi bori i svaka mu cast na tome. Cini mi se da je Lance danas mozda i imao snage da se kolje sa favoritima, ali osecam da on sad zeli da odveze Tour lagano do kraja i da je mozda cak i odredio etapu na kojoj zeli da ide na pobedu.
                                Ali, Samuel Sanchez me odusevio! &8@^J On je jedini uspeo da isprati onu dvojicu na brdu, cak ih je na spustu skoro i stigao, ali je na ravnom delu ostao bez snage.

                                Sutra etapa slicna onoj u subotu i opet je poslednje brdo daleko pre cilja. #%d*

                                [img width=542 height=768]http://www.letour.fr/PHOTOS/TDF/2010/1000/CARTE.gif[/img]
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X