Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

    [quote author=caniggia7 link=topic=2630.msg201094#msg201094 date=1290369557]
    Ova tema se mora malo oziveti pa da ja krenem.Evo kako sada stoje stvari na forumu sto se tice pojedinih ljudi:
    Dacha i Dusan muvaju Miss Poison.Dacha minira Dusana dok Dusan ide na varijantu neznosti.RRV je najomiljeniji lik od mladje generacije i otkad je izabrase uobrazila se.Miss ni ne gleda ovu dvojicu jer se njoj dopadaju nesto stariji tipovi LiverpooFC koji je zauzet fakultetom i Krle koji je zaljubljen u Snijdera i ostatak ekipe sa Meazze.Vladan i Joe Cole glume autoritete a ponasaju se kao veci klinci od svih nas.Bice je u problemu jer mu se svidjaju i RRV i Miss a ne sme da pridje nijednoj.Sto se Bojane tice zna se: Federer,Federer i samo Federer.Dallee nije nesto tu u zadnje vreme ali je on ostao normalan.Gold gleda sve ove teme i hvata se za glavu ko mu dolazi na forum,a vas voljeni Caniggia gleda ovu spansku seriju uz hladno pivo i pljeskavicu i smeje se. $#^%RT

    Salu na stranu imam samo da dodam da sam o jednom coveku promenio misljenje naglo-LLawliet &8@^J &8@^J &8@^J
    [/quote]

    Ne muvam ja miss poison h5g6k8 niti miniram dusana,jednostavno dule je za mene najjaci lik na forumu to isticem i ponavljam kad god stignem..sto mozete da vidite na osnovu mojih postova %QWT&W
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

      [quote author=-dacha- link=topic=2630.msg201098#msg201098 date=1290369706]
      Ne muvam ja miss poison h5g6k8 niti miniram dusana,jednostavno dule je za mene najjaci lik na forumu to isticem i ponavljam kad god stignem..
      [/quote]
      Ma salio sam se bre. h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

        Ja jos ispadoh los h5g6k8
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

          Ako se ti salis ja sam mrtav ozbiljan #&^4A
          Dule Savic &8@^J &8@^J &8@^J
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

            [quote author=-dacha- link=topic=2630.msg201105#msg201105 date=1290369887]
            Ako se ti salis ja sam mrtav ozbiljan #&^4A
            Dule Savic &8@^J &8@^J &8@^J
            [/quote]
            Nataknem ga na... $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

              Mislim da trebas dobiti titulu Mister Perverznjakovic $#^%RT $#^%RT
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                [quote author=caniggia7 link=topic=2630.msg201108#msg201108 date=1290369960]
                Nataknem ga na... $#^%RT
                [/quote]

                Jel ti to meni?

                Comment


                • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                  DULEEE,oni misle da ja tebe zezam,to je najtuznije od svega #%d* #%d* #%d*
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                    [quote author=dusan1610 link=topic=2630.msg201113#msg201113 date=1290370090]
                    Jel ti to meni?
                    [/quote]
                    Ne $#^%RT
                    Dule nista zlonamerno.Sala dosadno mi je malo,razumite me.[quote author=-dacha- link=topic=2630.msg201112#msg201112 date=1290370038]
                    Mislim da trebas dobiti titulu Mister Perverznjakovic $#^%RT $#^%RT
                    [/quote]
                    To su mi vec dale devojke u skoli.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                      Kako se osetise prozvanim. I#^@8
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                        U ja ovde ispadoh veliki frajer.Muvam obe devojke $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                          [quote author=bice link=topic=2630.msg201238#msg201238 date=1290373139]
                          U ja ovde ispadoh veliki frajer.Muvam obe devojke $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          [/quote]
                          Pogresno si razumeo momak.Rekao sam da ti se svidjaju a ne smes da pridjes,najgora varijanta.A ja nista nisam slagao $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                            Ehhh sad...Kako mi se svidjaju kada ih nikada nisam video? $#^%RT
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                              [quote author=bice link=topic=2630.msg201242#msg201242 date=1290373362]
                              Ehhh sad...Kako mi se svidjaju kada ih nikada nisam video? $#^%RT
                              [/quote]
                              PP,slale su ti slike.Pa nije Caniggia pao s kruske.Zna Caniggia sve. $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                                A bice njima slao svoje gole slike $#^%RT
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X