Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Inboxuj me, sta me teras da se vracam iz penzije, da gazim rec ko onaj neki Dzordan Pa svakom sam dao manu gde sam mislio da je ima, neko je dobio manju porciju, neko vecu, neko nikakvu, kako sam ga doziveo. Da vas znam uzivo, bilo bi mnogo vise mana na tapetu, ovde ipak covek lakse sakrije mane, barem one bitnije. Uzivo te oda pogled ili neka sitnica, ovde ne.
    Ajde idi u tu dominantnu penziju ali samo cu ti reci jedno. Da smo tako dobri ne bi ovde toliko sranja bilo.

    Od analiziranih smo Akan, Ljuba i ja najgori a i Dacha sa nama. Jos smo se uvalili u ovu upravu pre ce Djuru iz Partizana isterati.
    sigpic

    Comment


    • Hajde dominatore ploditelju analiziraj i mene
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Svaka cast za velikog majstora,ali si me nahvalio previse,nisam ja toliko dobar,ali nisam vala ni zloban...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nestabilan svakako nisam a ako gledas po timovima da li je neko ok ili ne zapitaj se. Ja mozda ne mogu biti ok iz nekih drugih razloga, kurcevit sam na primer pa to mnogima smeta ali timovi za koje ljudi navijaju nemaju nikakve veze sa njima kao osobama.
          pogresno si apsorbovao! Nevezano sa timom za koji navijash,tu si naravno subjetkivan to sam onako rekao...a nestabilnost je sustinski;) ovo je odgovor i AK;)

          Miss..pa suptilnost u najljepsem kontekstu!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • sjutra cu zavrsiti jos koju analizu


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ajde zivo me interesuje sta ces za mene reci
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Ajde zivo me interesuje sta ces za mene reci
                Kad je mene mogao da pohvali, mene koji navijam za Fed-a, i tebe ce pohvaliti.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Kad je mene mogao da pohvali, mene koji navijam za Fed-a, i tebe ce pohvaliti.
                  da Seoski,zamisli navijas za onog za koga ja ne navijam,i ja te nahvalim..cccc e svasta stvatno sam cudan haha...pa nema to veze ko za koga navija;)


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • evo jos koje misljenje;) i to je to.

                    MARIC91
                    ..umjeren,tih i dobar..voli debate iako pomalo tvrdoglav,ali ok.


                    MAJAbl...hehe osoba s kojom sam imao najvise problema na pocetku mog djelovanja odje....nedugo posle nemilih situacija sa njom,sam imao sazetije misljenje o maji...kako sam vise odje bio,to je i misljenje o njoj sazrijevalo..temeperamentna,nemilosrdna prema onome sto smatra neispravnim,jak duh,pametna,sa stilom i nadasve dominantna...i autenticna na neki nacin! o maji vrlo vrlo visoko i lijepo misljenje!


                    HAMZA...miran decko..malo govori ali dobro opaza i shodno sa tim i iznosi svoje iskaze


                    BICE ..najemotivnija individua na SK FORUMU niMalo neiskvaren i prilagodljiv za bilo koje drustvo


                    TONY G.....demokrata i dobar momak!




                    IVAN PIPER..moj zemljak koji je drustven,koji ce svoju gresku uvjek priznati...veseo i razdragan gotovo uvjek..mnogo dobrih osobina je u njemu i time zrachi


                    DACHA.....osoba koji kad je nervozan zna da pretjera,ali ako je nervozan..u suprotnom,mislim da je dobar,da je pravichan!Postujem cika Dacu


                    D NA KVADRAT....svidja mi se nacin na koji razmislja i nacin na koji djeluje...samo tako nastavi,i nemoj da padnes pod neciji uticaj i da time se moje misljenje o tebi pogorsa hehehhe


                    tennis...korektna i dobra! zenstvena i djevojka s kojom ne mozes da manipulises svaka cast,legendice;)


                    alfavita..odavno sa njom imam korektan i lijep odnos....atlosta je super!


                    VLADAN...lik koji voli da vodi 'hladne ratove'..zavistan i voli da krade fore..takodje i on misli da je svu pamet sa ovog svijeta pokupio..
                    upravo citam da se otrovao...ok bice to dobro..nije strasno,desava se...nemam namjeru da sad ispoljaavam neke narocite emocije,jer to bi bilo nategnuto saosjecanje.


                    tata Mumi...voli Chelsi ka svoje kuci ok je mumi,ne mozes za njega nesto lose reci
                    Last edited by Duka; 17-01-12, 07:12.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Da ne bih ja sad pisao neku opsirniju analizu, pojedinacno, sledeci forumasi su otprilike "dobri su, ali..."
                      2012MARIN
                      ‎ AK47
                      ‎ AcaGrobar
                      ‎ Adin
                      ‎ Alen
                      ‎ AlexisSanchez
                      ‎ Ammare
                      ‎ Andrej Jankov
                      ‎ Ap3
                      ‎ Arnel.S
                      ‎ Arsenal
                      ‎ Bendtner
                      ‎ Boca
                      ‎ Bogi
                      ‎ Bokirivaldo
                      ‎ Borac Banjaluka,RS
                      ‎ Branislav
                      ‎ Culi
                      ‎ D na kvadrat
                      ‎ Dacha
                      ‎ Dale
                      ‎ Dejan_Juve27
                      ‎ Deki94
                      ‎ Dell Boy
                      ‎ Dr.Ivo
                      ‎ Dragooon
                      ‎ Duka
                      ‎ Durantula
                      ‎ Dusan
                      ‎ Dwid
                      ‎ Epiziarh
                      ‎ Ernesto
                      ‎ FC Nadal
                      ‎ Fanta
                      ‎ FedExpres
                      ‎ Flash
                      ‎ FresHMaN91
                      ‎ Gandalf
                      ‎ Gangrena
                      ‎ Heartbreak
                      ‎ Hurricane
                      ‎ Iceman
                      ‎ Igor Josifoski
                      ‎ Indigo
                      ‎ Ivan Piper
                      ‎ Ivana
                      ‎ Jezdimir
                      ‎ Jigsaw92
                      ‎ Joe Cole 10
                      ‎ Julija
                      ‎ K.Garnett 5
                      ‎ Kalu
                      ‎ Kamikaze
                      ‎ Krle
                      ‎ LANee
                      ‎ LBJmvpFORlife
                      ‎ LejkerBoy
                      ‎ Licke
                      ‎ Liverpool FC
                      ‎ Ljuba90
                      ‎ Losmi88
                      ‎ MCM
                      ‎ MLADOSTLE
                      Mags Serbia
                      ‎ Mandanda
                      ‎ Maric91
                      ‎ MarkedOne8
                      ‎ MasHe
                      ‎ Maxy
                      ‎ Melinda
                      ‎ Miki
                      ‎ Miki90
                      ‎ MiljanVR
                      ‎ Mirko
                      ‎ Miss Poison
                      ‎ Monfa
                      ‎ Monta Ellis #8
                      ‎ Nasto
                      ‎ NebojsaW
                      ‎ Nemanja Pavlovic
                      ‎ Nenad
                      ‎ Niksa
                      ‎ Panchev9
                      ‎ Powerslave
                      ‎ Prototype
                      ‎ R.V.P
                      ‎ RRondo9
                      ‎ Reise
                      ‎ Robin Soderling (BiH)
                      ‎ Rossonero
                      ‎ S-Nash
                      ‎ Sandugp
                      ‎ Scouser
                      ‎ Seoski Terminator
                      ‎ Shardonnay
                      ‎ Sir Giggsy
                      ‎ Stefan Pavlovic
                      ‎ T-Mac
                      ‎ The Dominator
                      ‎ TheZIX90
                      ‎ Tony_G
                      ‎ Topdzija
                      ‎ Trajkovski
                      ‎ Uros94
                      ‎ Ves
                      ‎ Vieri
                      ‎ VuK023
                      ‎ Vule_89
                      ‎ WizarD
                      ‎ Z-A
                      ‎ Zeka29
                      ‎ Zelimir
                      ‎ Zika
                      ‎ adem_vaart
                      ‎ alfa
                      ‎ asprilja
                      ‎ bara
                      ‎ bice
                      ‎ bojan.kobi24
                      ‎ bojanaBG
                      ‎ c-bosh
                      ‎ chopinhoo
                      ‎ colke995
                      ‎ danijelkr
                      ‎ dbugarinovic
                      ‎ delgado
                      ‎ draza
                      ‎ dreamy
                      ‎ duci0167
                      ‎ duka79
                      ‎ edohz
                      ‎ emil_portnoy
                      ‎ football4junkie
                      ‎ goodboy
                      ‎ hamza_TM87
                      ‎ jagodica
                      ‎ joksa
                      ‎ kobra87
                      ‎ kosticn04
                      ‎ ledeni 80
                      ‎ lenjivac
                      ‎ manda
                      ‎ marina_pg
                      ‎ miki007
                      ‎ miki7878
                      ‎ milicica
                      ‎ mmms
                      ‎ myxx
                      ‎ n.aleksa
                      ‎ nesho89
                      ‎ okisha
                      ‎ papekings
                      ‎ pedjans
                      ‎ prskaj
                      ‎ rajs41
                      ‎ rastislav
                      ‎ rondo
                      ‎ rozana
                      ‎ santiljana
                      ‎ saxon08
                      ‎ shminka
                      ‎ shpageti
                      ‎ stefan12
                      ‎ straxx90
                      ‎ sule45
                      ‎ sundo710
                      ‎ tata Mumi
                      ‎ trigger
                      ‎ unagi
                      ‎ vladream
                      ‎ voja92
                      ‎ wachira
                      ‎ zdravkelja
                      ‎ ЕлБиЏеј
                      Svi ostali i nisu toliko dobri, da ne kazem neku tezu rijec... Za sebe mogu reći da sam šljam.

                      Comment


                      • Hvala Duka,mozda sam najemotivniji prema devojkama...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Evo doslo je vreme da I ja kazem koju,bez lazi I bez dlake na jeziku!!!
                          Spreman sam da za ovo sto napisem dobijem ban,posto sam ja hteo da idem jos u decembru posle rasprave sa jednim nebitnim likovima,oko meni veoma drage stvari.
                          Ovde sam upoznao dosta dobrih ljudi I dosta losih ljudi,koji se fino ponasaju a posle se totalno promene. No da skratim pricu I pocnem redom,prvo ljude koje gotivim I uvek cu ih gotiviti I uvek ce mi biti dragi:

                          Poceo bih od meni najdraze osobe na forumu, I mog velikog druga I prijatelja Dusana.

                          Dule je jedan od najboljih likova koje sam ja sreo u zivotu. Upoznali smo se uzivo,I dosta pricali,cak ni polovinu nismo stigli reci. Svaki dan se cujemo preko msn-a,predobar decko,zaista prati svaki sport,sve zna,I veliki je drug. On je odgovoran sto sam ja jos uvek na forumu,iako sam hteo nekoliko puta da idem zbog nekih nebitnih ljudi na ovom forumu,koji su tu smao da pod**avaju. Obecao sam da cu ga castiti kad bude dosao u Kg ponovo,I jedva cekam da dodje. Sve najbolje druze. Za kraj samo ovo:

                          I saw the picture haha


                          Sledeci na listi je Adin..

                          Decko koji me je iznenadio totalno. Putevi su nam se ukrstili zbog igrice,ali mi je drago sto sam u opste upoznao tako dobrog decka.Svaki dan se cujemo,pricamo po 3 sata,I stvarno nemam sta lose o njemu da kazem. Neki put umem da ga smorim,ali on nece to da prizna,ali bi trebalo… Sve najlepse o njemu imam reci,svaka cast Adine ostani ovakav kao sto jesi I uspeces u zivotu I imaces dosta devojaka ;)

                          Na listi osoba koje cenim I imam visoko misljenje o njima nalaze se 2 stara lisva Mandusic I Vlatko..

                          Manda je predobar decko. Sve ce da pomogne,posavetuje te,I ima mnogo od njega da se uci. Dobri partneri smo bili u h2h ligi,ali eto dusmani nas rastavise,a tako dobar plan smo imali,koje sada nece biti omogucen. No niej to ni vazno. Uvek jet u da pomogne,ponekad nema vremena,ali ne okolisa da to kaze,vec bez dlake na jeziku kaze sve sto ima. Nadam se da cu ga upoznati jednog dana,jer ovakav covek se ne radja cesto. 

                          Vlatko stari lisac..Isto samo reci hvale za njega.. Pre smo dosta pricali ali u poslednje vreme veoma malo. Steta zbog toga,jer imam visoko misljenje o njemu…Ako budem otisao na more ove godine,nadam se da cu ga sresti negde u PG-u.. Voleo bih da upoznam mladoga Crnogorca,I deliju..

                          Rossonero je meni najvece iznenadjenje u pozitivnom smislu. Do skoro sam mislio da je dobar decko,ali da ume lako da plane I nismo nesto bliski bili,ali jedan razgovor je sve promenio I decko je fantastican.Delimo ista misljenja I veliki je poznavalac fudbala. Svaka mu cast,decko je odlican I samo takav neka ostane.

                          Ima jos dosta dobrih ljudi s kojima se druzim,tu su Miss Poison,AcaDjikos,Pablo ali njih je sve manje na forumu,I nismo odavno pricali..Steta..

                          E sada cu da iznesem misljenje o ljudima o kojima sam dosta promenio misljenje od zadnjeg pisanja I o kojima nikad nisam imao neko visoko misljenje,bez dlake na jeziku. Pa makar me to do bana dovelo. Odakle da pocnem,hmmm….ajde od ovog coveka,koji me je najvise razocarao a to je S-Nash.

                          On je nekada bio mnogo dobar decko,pricali smo,zezali smo se,ali sve je poslo na gore kada je postao Super moderator. Takoreci mnogo se prokurcio,umislio da je neko I nesto, I to mu veoma dobro ide,lezi njemu to,samo ume dosta da pretera u tome. Uziveo se u ulogu,zaboravio na nekadasnje “drugove” I sada ga boli uvo. Mnogo sam razocaran u njega,posto je dobar,ali lepo kaze poslovica “ vlast je slast”.

                          Posle njega idu ova dvojica u paketu,koje ja mislm pola foruma ne podnosi,ali to I nije moja stvar. Ljudi koji su mi unistili volju da ostanem na forumu a to su 2 pajtosa Branislav I LBJmvpbla bla truc… LBJ pokusava da provocira,ali kod mene to ne pali,vracam duplom merom. Veoma su podmukli,ali vise je LBJ,Branislav I nije toliko koliko na njega utice on. Pokusava da se nametne,ali bezuspesno,sve je on pa on,mislim smesno. Ne znam kako neko moze da slusa sta on prica,no nema veze,njegova stvar,ali nista dobro za njega nemam reci,niti cu imati.

                          Ako neko zna sta se desilo sa ovim covekom? Joe Cole,isam ga vidjao da je nesto postovao odavno. Steta,dobro smo se druzili jedno vreme,ali sada ga veoma malo vidjam po forumu,nadam se d ace ponovo poceti da posta,stvarno nedostaje puno.. 

                          Krle ume da me iznervira ponekad,zbog gluposti ali dobar je on decko,iako malo voli da zajebava,ali sta jet u je. Ume da me razocara nekim postupcima,ali je sjajan poznavalac fudbala. Steta sto navija za Inter rekoh to po ko zna koji put.

                          Ljuba-isto me razocarao od kako je dosao na vlast,promenio se mnogo,nema sta dosta o njemu da kazem,posto nismo ni bili mnogo bliski.Uvredio me je nekim brisanjem tamo,posto nije shvatio salu,plus nije mogao da mi to mirno saopsti nego je to malo grubo rekao,no dobro nije to ni bitno mnogo.

                          Imaju jos neki likovi sa teniskog pdf-a zbog kojih sam prestao da komentarisem u tom delu,ali ne bih da ih pominjem sve, MGS cudan lik,ume da prica kojesta stvari,mngo pametuje,I ume da me iznervira na tenisu,I onaj lik Miljan isto kad pocne da pise nesto ostanem bez teksta,posto stvarno decko njegovih godina treba itekako da zna o cemu pise a da ne lupeta gluposti.

                          Ima dosta ljudi na tennis igrici koji su veoma dobri I dragi su mi,I neki koji umeju da me iznerviraju nekad ali dobro..

                          Cro-ekipa sa Marinom,Mariom I Ivom svaka cast momci veoma ste mi dragi,redovno pricamo,takodje I ostali su veoma dobri,I nadam se d ace takvi I da ostanu.

                          Eto toliko od mene,morao sam da kazem sve sto sam hteo,neka mi zameri ko hoce,ne pogadja me u opste. Nadam se da mi nece obrisati post,a za ostao se ne brinem. Mogao sam ovo preko privatne da resim sa neki ljudima ali mislim da je bitno da svi vide sta ja trenutno mislim o pojedinim forumasima. ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Hvala Duka,mozda sam najemotivniji prema devojkama...
                            heheheheh super si ti baki;)


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • E sto svi imate fino misljenje o meni

                              Originally posted by bice View Post
                              Ima jos dosta dobrih ljudi s kojima se druzim,tu su Miss Poison,AcaDjikos,Pablo ali njih je sve manje na forumu,I nismo odavno pricali..Steta..
                              Ja sam bila na godisnjem, Pablo je sad... Ali promijenice se to kad pocne sezona
                              Last edited by Miss Poison; 16-01-12, 19:13.
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Svaka cast bice na iskrenosti.

                                Samo da ti kazem da JC priprema ispite, pa ga zato nema. ;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X