Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KingEric7 View Post
    A ko bi rekao da sam sa covekom prvi put progovorio juce.
    Sa mnom uopste nije progovarao prije opisivanja
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • Da ali nije to u fazonu, e da, to sam u principu ja, manje vise, nego eto da imamo temu, da napisemo nesto o sebi, i da ovo nije sportski forum nego ovako opsti, zivotni, ja bih sebe tako opisala.
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • asprilja ili si nevidjeni talenat da citas ljude ili si istrazivao celo popodne, a ja nekako verujem da je ovo drugo tacno
        mozda su jednu,dve stvari omasio, ali sve ostalo je tacno, posebno zadnja recenica
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          asprilja ili si nevidjeni talenat da citas ljude ili si istrazivao celo popodne, a ja nekako verujem da je ovo drugo tacno
          mozda su jednu,dve stvari omasio, ali sve ostalo je tacno, posebno zadnja recenica
          Ima neceg u onom:,, idem da skuvam caj", "moram da telefoniram sa curom", "idem po cigare"
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            Da ali nije to u fazonu, e da, to sam u principu ja, manje vise, nego eto da imamo temu, da napisemo nesto o sebi, i da ovo nije sportski forum nego ovako opsti, zivotni, ja bih sebe tako opisala.
            Ne mora da te zna, da bi ti rekao vazne stvari o tebi. ;) Necu da pisem sta i kako, da ne bude da otkrivan "magiju". Al' cu samo reci da zna osnove psihologije i da je inteligentan i ima dobru moc zapazanja.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              asprilja ili si nevidjeni talenat da citas ljude ili si istrazivao celo popodne, a ja nekako verujem da je ovo drugo tacno
              mozda su jednu,dve stvari omasio, ali sve ostalo je tacno, posebno zadnja recenica
              Pa prvo naravno, i ostali su tako reagovali, a prijave se pa dobiju analizu za 10 minuta Evo Miss Poison sam mislio da je musko i pogledam joj visitor messages i na osnovu toga sam je analizirao.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Ne mora da te zna, da bi ti rekao vazne stvari o tebi. ;) Necu da pisem sta i kako, da ne bude da otkrivan "magiju". Al' cu samo reci da zna osnove psihologije i da je inteligentan i ima dobru moc zapazanja.
                Ma vec je rekao, dovoljna mu je jedna recenica i on iz nje stvori pet. Jednostavno, na osnovu nekih recenica on stvori predstavu kakav je ko, dakle to je upravo ta moc zapazanja. Samo treba malo da se zamisli, mozda cak i da uporedis tu osobu sa samim sobom.... pa zajebi, ne mogu objasnjavat sad
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ljudi su uglavnom slicni. Nema covek hiljade osobina, nego desetak, uglavnom kad ima neku, ta jedna povlaci jos 2,3, malo zivotnog iskustva, osobu koju analiziras malo uporedis sa nekom koju znas, na koju te podseca, malo izvuces iz toga, gledas koje su im slicne stvari, sta one vole, dobra moc zapazanja, inteligencija, smek, citanje, talenat, osecaj i to je to. Dr Asprilja vam ostavlja ovu temu, odjavljuje se sa nje i odlazi u zasluzenu penziju.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Ma vec je rekao, dovoljna mu je jedna recenica i on iz nje stvori pet. Jednostavno, na osnovu nekih recenica on stvori predstavu kakav je ko, dakle to je upravo ta moc zapazanja. Samo treba malo da se zamisli, mozda cak i da uporedis tu osobu sa samim sobom.... pa zajebi, ne mogu objasnjavat sad
                    To sto si napisao je delimicno tacno, jer on vidi da je zensko, i onda od toga gradi pricu, na razlicite nacine koji su odavno poznati. ;) To su najosnovnije stvari, ali ni malo lako, naravno. Al' eto, Shardi devojka je i dalje zbunjena kako je to moguce, tako losi ljudi to iskoriscavaju i govore ljudima za pare, sve i svasta o njima i sta ce im se desiti i sta im se desavalo. ;) I pogadjaju, i siri se price kako oni imaju neke moci, sve su to odavno poznate tehnike koje se koriste. ;)

                    Al' mi drago da je dosao na ovu ideju, lepo se ispricah ja sa covekom.

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Ljudi su uglavnom slicni. Nema covek hiljade osobina, nego desetak, uglavnom kad ima neku, ta jedna povlaci jos 2,3, malo zivotnog iskustva, osobu koju analiziras malo uporedis sa nekom koju znas, na koju te podseca, malo izvuces iz toga, gledas koje su im slicne stvari, sta one vole, dobra moc zapazanja, inteligencija, smek, citanje, talenat, osecaj i to je to. Dr Asprilja vam ostavlja ovu temu, odjavljuje se sa nje i odlazi u zasluzenu penziju.
                      Pa da, bas sam o tome krenuo da pricam
                      Uglavnom, po nekom "sablonu" sve to ide.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • E tek sam sad procitao o sebi. Sve, sve, ali kako ubode za elektronsku ziku i Calcio iz vremena Shevchenka, Vierija i ostalih? Na osnovu cega? Calcio jos i ajde, ali zika.....neverica xD
                        Izgleda da si stvarno zlocinacki um. Povlacis se u stilu Gideona...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          E tek sam sad procitao o sebi. Sve, sve, ali kako ubode za elektronsku ziku i Calcio iz vremena Shevchenka, Vierija i ostalih? Na osnovu cega? Calcio jos i ajde, ali zika.....neverica xD
                          Izgleda da si stvarno zlocinacki um. Povlacis se u stilu Gideona...
                          Procenio sam da nisi klinac, video sam da pratis fudbal, to je bilo ono na osecaj. Muzika isto na osecaj. Sve ono sto sam rekao stoji, ali ipak je osecaj tu najbitniji, nista bez osecaja.

                          Edit: Evo odao sam vam neke fintice za kraj, ovo je bila takoreci oprostajna utakmica. Inbox ko ima neko pitanje, odlazim definitivno u dominantnu penziju !
                          Last edited by asprilja; 15-01-12, 20:35.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Bogami mene je opisao za 5 minuta, nije imao vremena istrazivati.

                            Comment


                            • Faustino svaka cast samo nekako ispadosmo svi na kraju dobri, ne ide mi to.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Faustino svaka cast samo nekako ispadosmo svi na kraju dobri, ne ide mi to.
                                Inboxuj me, sta me teras da se vracam iz penzije, da gazim rec ko onaj neki Dzordan Pa svakom sam dao manu gde sam mislio da je ima, neko je dobio manju porciju, neko vecu, neko nikakvu, kako sam ga doziveo. Da vas znam uzivo, bilo bi mnogo vise mana na tapetu, ovde ipak covek lakse sakrije mane, barem one bitnije. Uzivo te oda pogled ili neka sitnica, ovde ne.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X