Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Sada ce da padaju banovi, nema zezanja sa vlascu.
    Ma bre zivimo u demokratskom drustvu sada, svako ima pravo na svoje misljenje... xD

    Duka svaka cast za otvorenost....

    Asprilja aj kad vec hoces jos par ljudi da analiziras, evo ja se prijavljujem...
    sigpic

    Comment


    • Moze i mene da analizira...

      Comment


      • Zar moze covjek biti nestabilna licnost zbog tima za koji navija,nisam ovo bas skontao...slazem se za sve sto je Duka rekao,cak i ovaj dio za mene sto je srocio

        asprilja,tebi ne treba moja saglasnost,podrazumijeva se
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Zmijo jbt, al` te ocrnio ovaj. Zmijo reaguj, ori se sa tribine.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Kantona, Toni, Vule, VELIKI AK i ceka se Bojanina saglasnost, ako nece, moze jos jedan, pa kacim kopacke o klin !
            Cuj prvi maj

            Comment


            • imas moju saglasnost
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Toni u stilu Parkera na pleju, Vule u stilu Avdalovica na dvojci (igramo sa dva pleja), Bojana na trojci (kapiten) , Veliki Ak u stilu inicijala na cetvorci i teski centar Kantona u reketu. Moja prva postava za poslednji post na ovoj temi, uvece vas analiziram.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Kingeric- Veliki fan fudbala i retko objektivan decko kada su diskusije u pitanju. Zagrizeni fan Mancestera ali zna da prizna kad mu tim igra lose, kada je protivnik bio bolji i slicne stvari, nije subjektivan. Ponekada kada je pod prevelikim naletom emocija nece nesto da prizna ali je spreman kad se ohladi da prizna gresku. Spreman je da saslusa sagovornika i da poslusa sta on ima da kaze, sto je zaista retkost. Ponekad je pomalo nesiguran, voli uvek da ispadne dobar, ne zeli nekoga da uvredi i da se neko naljuti na njega. Ima svoj stav, svoje misljenje ali je spreman da uci i da prihvata novine. Nije tip sklon ljubomori i zavisti, mada je mnogo ljubomoran kada su devojke u pitanju. Voli da se nasmeje, nasmejan je tip. Evo nasmejan je i dok cita ovo. Obozava fudbal, voleo bi da ima vremena i mogucnosti svaki mec da pogleda. Ne moze njemu neka sportska vest da promakne. Sve u svemu pozitivan tip i mnogo dobar decko.


                  Vule_89- Dobar poznavalac sporta, toliko dobar da mu nije jasno kako nije u plusu na kladionici. Misli za sebe da je baksuz. Sklon je teorijama zavere. Inace je prirodno pozitivan decko, pun samopouzdanja ali ga kladionica ponekad iznegativise i poljulja mu to samopouzdanje. Nema poverenja u devojke, plasi se ljubavi. Nervira ga kad cuje ili procita neko misljenje suprotno njegovom, jedva se nekad suzdrzi da ne udje u raspravu, a nekad i ne moze da se obuzda. Sklon je i potcenjivanju nekih stvari koje mu se ne svidjaju, ne prihvata bas razlicitost, sto implicira da je covek sa stavom. Lako se iznervira, lako plane, impulsivan je. Zakljucak-Vule je kul lik.


                  Tony G-Nostalgican decko, rodjeni trener. Niti tuzan tip, niti negativan, niti preterano pozitivan i veseo. Voli da se takmici i nadmece. Voli brzu voznju. Slusa neku elektronsku muziku, elektro pop, mada raznovrstan je sto se tice muzike. Iznerviraju ga pristrasni ljudi, ma koju god stranu drzali. Cesto psuje ali je u globalu kulturan lik. Najvise voli premijer ligu, ranije je otkidao na Kalco dok je Vieri bio u Interu, dok je Seva bio u Milanu, nije propustao prenose, nedeljom u 3 i u 15 do 9. Korigovao bi neke stvar kod sebe, bio bi stalozeniji ali ne moze, nije takav tip. Korektan decko, zanimljivo je izblejati sa njim.


                  AK 47- Kuler, opusten tip bez kompleksa. Ne potrese se toliko u komunikaciji i prepirci, argumentuje i to je to, nije sklon panici, kukanju i nije nametljiv lik. Voli malo da pecne na finjaka i to ali njega je tesko izbaciti iz takta. Ima onaj kvalitet sto malo ko ima da kad se iznervira izbroji do 10 i spusti loptu. Kulturan decko, duhovit ali ne po svaku cenu, ne trudi se da ispadne smesan. Voli da se nasmeje, voli unikatne ljude, zanimljive. Vrhunski poznaje fudbal, svakog majstora postuje, nema onaj kompleks da mu je neki igrac antipatican pa ce non stop da mu trazi mane, nego je spreman da svaki dobar potez pohvali. Ceni borce. Vredan je, ne odlaze preterano obaveze, voli sve da zavrsi u roku, pa da je miran. Emotivan je, stabilan, cvrsto stoji na zemlji. Ne misli za sebe da je poseban, svestan je svojih vrlina i mana. Nije lakoveran, ne zaludjuje se. Ima postovanja za druge, nece da uvredi bez razloga.Sve u svemu neiskvaren decko, dobar covek, vrhunski lik, sa njim bih cesto pratio tekmu uz produzenu s mlekom i cedjenu narandzu.


                  BojanaBg- Bojana je ponekad teska osoba, surova ali se iza toga krije jedna nezna i dobra devojcica. Tesko je dopreti do nje, ponekad je subjektivna i pristrasna i tesko menja misljenje o nekome. Lako se iznervira, tesko joj je da se slaze sa osobama koje imaju drugacije stavove od nje, ne prihvata razlicitost, prema dosta stvari ima predrasude. Tvrdoglava je. Vredna je, radna, gura po svaku cenu do cilja. Voli da putuje, iako to ne pokazuje romanticna je. Voli drcne muskarce, inteligentne buntovnike koji se nose ko gospoda. Takodje i ona poseduje visak muskih hormona. Ima bubice, nemrna je. Ako te ne gotivi, imaces stalno osecaj da je u PMS-u, dok ako te gotivi, bice ti pravi prijatelj. Ne voli devojke sto su stalno nasmejane i prave se fine, smatra da su takve najgore. Ne voli izlaske po splavovima, ne voli da slusa narodnjake, to je za nju kic i sund, mada ima nekih pesama koje joj se svidjaju. Lako se uvredi, tesko prihvata kritiku. Emotivna je, zna da voli do srzi, ako se zaljubi spremna je da da 100 posto sebe. Iako nekad deluje surovo, plasi se da ne bude povredjenja. Ne voli kada se svi loze na nesto, njoj to onda nije interesantno. Voli da je posebna, da ima svoj licni pecat. Voli zivotinje, humor, najvise voli humor u kome se peckaju odredjeni ljudi koji joj nisu dragi, ali u sustini voli da se nasmeje na dosta stvari. Cudna devojka, prirodno iskrena i otvorena ali su je neka iskustva naterala da se malo zatvori, voli malo i da glumi da je ostrija nego sto jeste ali je u sustini dobra devojka sa dobrom dusom. Da ne zaboravim, opasno se lozi na mene i stalno me na kvarno ljubi u usta

                  Dr. Asprilja se odjavljuje, bilo mi je zadovoljstvo !
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Na sve ono sa pp-a imam samo da ti dodam, da pocnes da otimas ljudima lovu i da ima citas buducnost. Osnovno poznavanje nekih tehnika, inteligencija za zapazanje, i lako do love. Htedoh da ti dam reputaciju jer sam procitao sve sta si svima pisao, i bilo je mnogo dobrih delova, kao sto sam ti rekao, smekerski! Pa kad budem u mogucnosti, dajem ti i reputaciju tu, da dobijes jos jednu kockicu.

                    A sto se svih nas tice, rekao bih da si mene najdublje opisao, i onako do jaja licno. Verovatno najtezi posao. ;)

                    Comment


                    • I mene. I dalje mi nije jasno kako je provalio sve te stvari
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Takodje. Malo mi je skinuo mane i hvala mu na tome . Sala.

                        A ko bi rekao da sam sa covekom prvi put progovorio juce.
                        sigpic

                        Comment


                        • Polaskan sam Terminatore, zahvaljujem. Sad da li sam tebe najdublje, ne znam, svako misli da sam njega, ali moguce i da jesam ;)
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Mozda u narednih par dana "opletem" o forumasima ;)
                            Sada nastupa praznicna euforija,ovo-ono, pa se plasim da bih u ovakvom stanju izostavio neke meni drage forumase, a ja ne bih da se to desi.
                            Zato je potrebno da se malo slegne sve ovo
                            Evo gospodo kao sto vidite, ja sam se najavio da cu da pricam o forumasima( istina ne sjecam se da sam ovo pisao, ovo je vjerovatno bilo nakon neke zurke ) ali nakon asprilje i njegove "magije" tesko da cu ja moci nesto pametno da kazem
                            Odlazem ovo za nekoliko dana (do daljnjeg)
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Mojne toliko da me hvalite, pocrvenecu
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                I mene. I dalje mi nije jasno kako je provalio sve te stvari

                                Veoma lako. Aj dobro, lako, ne veoma lako. ;)

                                Rekao bih da jesi, ali ima i istine u tome da svako misli za sebe da si njega najdublje. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X