Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Haha, nije
    Ajde pokusaj jos jednom, eto dajem ti jos jednu sansu, jer si prije sve pogodio
    nije tesko, samo pogledaj malo na nekim mjestima i bice ti jasno
    Takve stvari mogu samo da nagadjam, nije to to, stvarno to ne mogu da znam, to je individualno, nekom je romanticno da gleda sa devojkom u more, nekome u zvezde, nekome u dugu, nekome da lezi na travi po suncu i gleda u zelenilo, nekome da se ljubi na kisi, mislim da se tebi sve to svidja, e sad nesto ti se jos svidja posebno, ja to ne mogu da znam, ne mogu da znam ni tvoju omiljenu pesmu, pa nisam ja prorok Ajde reci mi, zaintrigirao si me. Krece analiza gorepomenute trojke !

    edit: Vidim zalazak i izlazak sunca, totalno logicno, sta ces, ne mogu to da znam
    Last edited by asprilja; 13-01-12, 22:41.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • aj mene kad si vec tu 23.12. 16:27
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Takve stvari mogu samo da nagadjam, nije to to, stvarno to ne mogu da znam, to je individualno, nekom je romanticno da gleda sa devojkom u more, nekome u zvezde, nekome u dugu, nekome da lezi na travi po suncu i gleda u zelenilo, nekome da se ljubi na kisi, mislim da se tebi sve to svidja, e sad nesto ti se jos svidja posebno, ja to ne mogu da znam, ne mogu da znam ni tvoju omiljenu pesmu, pa nisam ja prorok Ajde reci mi, zaintrigirao si me. Krece analiza gorepomenute trojke !
        Hahah, ma u redu je, pretjerao sam i ja A evo MGS je pogodio...
        Ali ipak svaka ti cast,prije si bas sve pogodio ;)
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ajmo ljudi svi u Word pa copy, da se zapamti sta je rekao ovaj covjek
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • Miss kopiraj za mene
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Miss kopiraj za mene
              Odmah
              Kad vam ovo postavim za godinu-dvije, eee

              Ps. Asprilja, zaboravio si za biceta da kazes da je nevjerovatno uporan, mene svaki put fascinira kad procitam neki post o njemu i autobusu
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Malo krace analize jer Prskaj i Rosonera sam po malo zapazio, a vec sam umoran od analize.

                PRSKAJ- Decko koji prati dosta sportova, obozava fudbal i kosarku, a prati i tenis, kapiram i nfl, ko zna sta taj sve prati, mozda cak i ultimejt fajt i bilijar. Voli puno da gleda filmove, trilere i horore. Ne znam odakle mu vremena za sve to. Sklon je adrenalinu, voli i kladionicu. Studira, dobro mu ide faks, mada stalno je nesto nezadovoljan i brine se ali na kraju sve bude u redu. Zna da rasporedi vreme, druzeljubljiv je, mada ne bleji toliko cesto sa ekipom, voli da je sam, zna sam sa sobom da napravi zabavu uz gledanje nekog sporta ili filma. Multitalentovan decko, miran, strpljiv, retko se iznervira, najvise zbog kladionice, ponekad pomisli da je rodjeni baksuz. Ima problem da bude totalno otvoren prema devojci koja mu se svidja, sve on to nekako okolisa, nema iz neba pa u rebra. Dobar decko, nece da ti ucini zlo, nego naprotiv, ne voli da se svadja ni prepire, voli dobru atmosferu.

                ROSONERO- Voli da izlazi i da pije, da zivi boemski. Igra kladionicu, sve sto pogodi popije i opet uplati nesto. Voli i da stavlja vece uloge, opterecen je kladionicom, zna da moze da zivi od toga samo kada bi igrao singlove pametno, kad ne bi srljao ali ne moze on, povuce ga strast i non stop igra, kad gubi, vadi se. Slusa neku laganu muziku, ritmicnu, muske vokale preferira. Romantican je decko, sklon zaljubljivanju. Sve u svemu, prosecan tip, sa povecanom dozom adrenalina ali koliko-toliko kontrolise taj adrenalin. Pozitivnog i vedrog je duha, dosta stvari ga nasmeje, dosta viceva mu je smesno, dosta fora mu je smesno, dosta klipova mu je smesno, nema onu blokadu, e ovo je sranje, nego se opusti i smeje se. Sve u svemu dobar drugar i dobra osoba.

                Ovog Stefana, ama bas nisam zapazio, tako da cu ga u drugoj turi sa Ajsmenom i jos nekim. Necu preterano opsirno, vec sam na izdahu.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • svaka tebi cast
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • aspirilja pogledaj po nba temi i sport klub TE turniri
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • asprilja ja sam ti u F1 delu
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post

                        ROSONERO- Voli da izlazi i da pije, da zivi boemski. Igra kladionicu, sve sto pogodi popije i opet uplati nesto. Voli i da stavlja vece uloge, opterecen je kladionicom, zna da moze da zivi od toga samo kada bi igrao singlove pametno, kad ne bi srljao ali ne moze on, povuce ga strast i non stop igra, kad gubi, vadi se. Slusa neku laganu muziku, ritmicnu, muske vokale preferira. Romantican je decko, sklon zaljubljivanju. Sve u svemu, prosecan tip, sa povecanom dozom adrenalina ali koliko-toliko kontrolise taj adrenalin. Pozitivnog i vedrog je duha, dosta stvari ga nasmeje, dosta viceva mu je smesno, dosta fora mu je smesno, dosta klipova mu je smesno, nema onu blokadu, e ovo je sranje, nego se opusti i smeje se. Sve u svemu dobar drugar i dobra osoba.

                        Ostavio si me bez rijeci.

                        Imam osjecaj kao da ti je prvo neko ispricao neke stvari o meni , pa da si ti po tome sastavio sve ovo

                        Jos jednom svaka cast

                        Comment


                        • Jel sam ubo Prskaj ? Nije mi to gust Fanste da te iscitam pa analiziram, volim kad zapamtim nekome par postova pa na osecaj, ovako mi je trip da nije to to. Ajde pogledacu po koju poruku posle, pa cu te analizirati, samo mala pauza, evo nek se javi jos jedan, i zavrsavam za danas sa Ajsmenom, Stefanom i jos jednim. Ostale cu sutra. Po mogucnosti nek se javi neka glava koja zna da sam mu procitao par postova, a pozeljno bi bilo neka riba da se javi, tu dobijem jos vecu inspiraciju.

                          edit : Srecna srpska nova svima koji slave, nek je sa srecom, da popijem dve, tri, pa cu da vas analiziram za nekih pola sata pod naletom inspiracije !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Ostavio si me bez rijeci.

                            Imam osjecaj kao da ti je prvo neko ispricao neke stvari o meni , pa da si ti po tome sastavio sve ovo

                            Jos jednom svaka cast
                            Da, da, da, i ja mislim da ima pomocnika, vec sam to rekao prije
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ma nista pomocnici, opustite se, niko vas ne druka Krecem za 20 minuta analizu Ajsmena i Stefana, pa ako oce jos neko, nek se javi.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • 5.11 12:55

                                Valjda si procitao neke moje postove
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X