Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

    Meni su svi na forumu manje vise ok,osim jednog koji odskace po svim svojim karakternim osobinama od ostalih i u cije sam postove zaljubljen,ja vam necu reci ko je to,ostavicu vas da pogadjate &*#GI(] &*#GI(]
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2630.msg218651#msg218651 date=1293459070]
      Ja biram tebe Pikacu $#^%RT ,ipak cu izabrat pod.
      [/quote]
      aaaaaa gleda pikacuaaaaaa $#^%RT $%&5@$A e pa onda skidamo i daske sa poda &+I}\
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

        [quote author=-dacha- link=topic=2630.msg218642#msg218642 date=1293457649]
        Ja sad ovde ispadoh najveci zajebant na forumu -E)%&amp;4 &amp;*#GI(]
        Hvala na komplimentima od strane RRV i biceta


        i da kazem,da nisam najbolji u conquiztador,cannigia je bolji od mene za sad @(*6sd$%
        [/quote]
        Lepo je kad covek prizna poraz $#^%RT Dacho dostojan si rival ali ti i ja smo kao Kobe i James,ja Kobe ti James $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

          [quote author=caniggia7 link=topic=2630.msg218682#msg218682 date=1293464527]
          [quote author=-dacha- link=topic=2630.msg218642#msg218642 date=1293457649]
          Ja sad ovde ispadoh najveci zajebant na forumu -E)%&amp;4 &amp;*#GI(]
          Hvala na komplimentima od strane RRV i biceta


          i da kazem,da nisam najbolji u conquiztador,cannigia je bolji od mene za sad @(*6sd$%
          [/quote]
          Lepo je kad covek prizna poraz $#^%RT Dacho dostojan si rival ali ti i ja smo kao Kobe i James,ja Kobe ti James $#^%RT
          [/quote]
          Sacekajte sad ce i CP3 tu da se umesa. Ajmo jednu partiju kad god oces, kako ti se zove akount ?
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

            Nemam sad vremena da igram jer nisam kuci i necu biti za kompom do sutra popodne,a mozemo od sutra popodne kad oces igrati. @(*6sd$%
            sigpic

            Comment


            • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

              [quote author=caniggia7 link=topic=2630.msg218719#msg218719 date=1293472221]
              Nemam sad vremena da igram jer nisam kuci i necu biti za kompom do sutra popodne,a mozemo od sutra popodne kad oces igrati. @(*6sd$%
              [/quote]
              OK
              JUST PUNK

              NO NATIONS
              NO RELIGION
              NO AUTHORITY

              And most of all PEACE


              Anarchy

              Comment


              • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2630.msg218645#msg218645 date=1293458124]
                @dacha sada sam se setila ono kada smo se zezali ono da li je bice kao zivo bice ili bice nesto ne znam kome smo objasnjavali nekom novom na forumu mislim xD mislim da si i ti bio tu ...xD jadan bice +-*^%* :8-[/

                [/quote]




                Ne pominji mi to 7&amp;@%q 7&amp;@%q 7&amp;@%q
                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2630.msg218633#msg218633 date=1293456388]Hvala bice :8-[/ a u poslednje vreme me nema cesto jer ucim zezaju me glupavi profesori /SR&amp;] +-*^%*
                Hajde da i ja kazem nesto kada sam tu:


                bice-Dobar decko,voli da se zeza ali steta sto ne voli Partizan,sramota $#^%RT Promenicemo to! &amp;+I}\ h5g6k8 E da kako ovo da zaboravim voli west ham kao i ja &#039;65slif


                [/quote]




                Ako ti ovo uspe dajem ti 100 evra.Nikada necu biti Partizanovac !!!! $#^%RT &amp;+I}\
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                  Evo da i ja napisem nesto o nekim ljudima ovde kad mi je vec dosadno,a i danas sam posebno sretan pa mi nije neki problem $#^%RT

                  RRV-Prvo moram od zene krenuti &amp;^@4( $#^%RT .Jedna od prvih sa kojom sam se sprijateljio ovde.Odlicna cura &lt;thumbsup&gt; sa kojom se slazem oko vecine stvari i dosta dobro poznaje sport,ali samo ima jednu manu,a to je navijanje za Manchester uz Liverpool #%d* .Danas je vidjela ko je pravi klub,a ja cu je probati uputiti u pravom pravcu ipak je jos mlada i neiskusna $#^%RT .Ima odlican potpis &amp;(/+q i malo me je pocela nervirati u zadnje vrijeme (zna ona zasto $#^%RT ) ali cu joj oprostiti h5g6k8 :8-[/ [0)-* &lt;3.

                  Vladan-Sta reci o njemu,a biti kulturan &amp;*#GI(] .Nesto stariji covjek $#^%RT ,ali odlican poznavaoc tenisa sto je cudno za njegove godine &amp;+I}\ $#^%RT .Obozava slike golih muskaraca,ali mu je trenutni avatar puno bolji h5g6k8 i ima takodjer odlican potpis.Prijeti stalno da ce me banovati,ali mu ne polazi za rukom $#^%RT .Ocajan u opkladama sto znam iz vlastitog iskustva,ali kada covjek sabere sve odlican momak &amp;+I}\ &lt;thumbsup&gt; i sto je cudno nije lijen iako je Crnogorac $#^%RT .

                  T-Mac-Ima ogromno znanje o NBA &amp;8@^J i uzitak je citati neke njegove postove u slucaju da Bullsi ne izgube prije toga $#^%RT .Vole zezati neke clanove foruma (znam sve @(*6sd$% $#^%RT ) i odlican je pokeras samo mi ga zao kad se iznervira jer redovno gubi od nekih clanova,necemo ih imenovati $%&amp;5@$A $#^%RT .

                  S-Nash-Tako mlad,a tako nezgodan $#^%RT .Navija za pravi klub,zenskaros,spijun,a nije mu mana ni popit tako da ima sve predispozicije da postane pravi muskarac $#^%RT i zna nekad poslati interesantnu sliku (ne salje mi svoje slike da odmah razjasnim h5g6k8 ).Inace nas dvojica smo uclanjejni u fan club Lucasa Leive,Ngoga i ostalih talenata &amp;*#GI(] .

                  Manda-Los u pokeru,los u bilijaru,los u fantasy-u,navija za pogresan klub,ali mi je i dalje drag $#^%RT .Boji se Bojane i ona izaziva strah kod njega samo mi jos nije jasno zasto $%&amp;5qw7 h5g6k8 .Ne moze da prizna da je Liverpool veci klub,ali shvatit ce jednog dana @(*6sd$% i kad naletim u tvoj grad vodis me na cevape $#^%RT .Da mi je nesto pretjerano drag i nije,ali sta cu kad je admin pa moram sve najbolje govorit o njemu &amp;*#GI(] .Salim se ja dobar je Manda &amp;+I}\ .

                  Dale-Odlicno poznaje tenis,dobar kladionicar i moj sugradjanin tako da ima sve pluseve kod mene %QWT&amp;W .Samo i on mora poraditi na bilijaru jos je zelen h5g6k8 i nauciti kada treba odbiti neku opkladu jer ce se pokajati vrlo brzo $#^%RT .

                  Dacho-E sta bi ja bez njega.Znam da bi mi bilo makar dosadno u onoj ligi jer ne bi se morao truditi koliko se sad trudim da nas izvucem iz nevolja (ali sve se tjesim poci ce i njega jednom &amp;*#GI(] ).Razumije se u tenis i dobio je novi smajli pa se promangupiso,ali cu mu oprostiti &lt;spiteful&gt; h5g6k8 .

                  Bice-Jak na rjecima,slab na djelima nesto poput Vlatka $#^%RT .Prijetio je da ce prvi biti u tenis ligi,ali tavori na dnu sa svojim drugom Vladanom h5g6k8 .Brzo sredjuje fudbalsku ligu i na tome mu cestitam +*@WT*48* i ako jos misli da cu ga ja ugostiti kad dodje u Sarajevo grdno se vara $#^%RT .

                  D-Wade-Jos jedan strucnjak za NBA,pogresan klub je odabrao u NBA-u h5g6k8 ,ali za to mrzi Manchester pa sve nadoknadi sa tim +*@WT*48* i slab je u Manageru $#^%RT ,ali mu dajem dobre savjete h5g6k8 .

                  Krle-Nema ga toliko cesto na forumu u zadnje vrijeme,ali kada dodje svaka mu je na mjestu %QWT&amp;W ,vjerovatno se momak knjige uhvatio &amp;*#GI(] .Nedavno polozio vozacki pa se nadam da masina slusa,a i nisi zvao da to zalijemo h5g6k8 .Jedino mu ne valja sto voli zabare,ali mogu preci preko toga $#^%RT .

                  Bojana-Velika misterija,svi je se boje,a meni se cini ko blaga osoba h5g6k8 .Prijeti po cijel dan,ali valjda neko mora biti i policajac ovde $#^%RT .U oci joj diraj, Federer-a joj ne diraj jer se igras sa zivom vatrom &amp;+I}\ .Super cura koja ce mi jednog dana nadam se ispuniti obecanje vezano za Caroline $#^%RT :8-[/ i da ne zaboravim takodjer sam primjetio da su Vladan i Dacho njene sluge h5g6k8 .

                  Dule-Pohvale za redovno uredjenje NBA lige @R&amp;}* i ima upecatljiv avatar h5g6k8 .Samo znam da bi volio da mi je blize bio kad je bio onaj draft &amp;*(@W6 $#^%RT .

                  Black Mamba-Ima dobre sportke uzore +*@WT*48* ,a i naucio je igrat pokera u zadnje vrijeme pa je sada posebno sretan zbog toga $#^%RT .

                  Umorio sam se pravo pisuci ovo $#^%RT ,nadam se da nekog nisam zaboravio,a ako jesam nek oprosti nemam vise snaga za ovo $#^%RT .

                  Vas JC $#^%RT &amp;^@4(
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                    Svaka ti cast,sta si smajlija stavio u jednom postu,ovo je rekord foruma. &amp;*#GI(]
                    A za ovo o tome da ne znam nista,to cemo popricati u cetri oko. (%fsd%&amp;j $#^%RT
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                      JC kao da se oprasta od zivota $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                        [quote author=manda link=topic=2630.msg262274#msg262274 date=1299436529]
                        Svaka ti cast,sta si smajlija stavio u jednom postu,ovo je rekord foruma. &amp;*#GI(]
                        A za ovo o tome da ne znam nista,to cemo popricati u cetri oko. (%fsd%&amp;j $#^%RT
                        [/quote]

                        Ima li kakve nagrade za ovolike smajlije $#^%RT ,nesto vise ih je od 70,ali ima dosta i teksta da ne bude da samo znam smajlije stavljati h5g6k8

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2630.msg262279#msg262279 date=1299436659]
                        JC kao da se oprasta od zivota $#^%RT
                        [/quote]

                        Zivmi svaki dan kao da je posljedni &amp;*#GI(] ,eto vidis i tebe sam zaboravio da stavim,ali mi oprosti nemam vise snage ni za sta $#^%RT
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                          Ja se cudim sto forum steka,a on stavio milion smajlija #%d* $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                          Ti si opsjednut mnome,pa ti i kad druge komentarises pominjes mene &amp;@/+W *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                          Hvala na lijepoj recenici,jedina koja je iskrena bila,to postujem $#^%RT
                          I ja bi zelio to isto da kazem za tebe,ali ne mogu,jednostavno ne mogu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                          Dobar si momak,a dobio si jos jedan poen za ono nista ne znam $8#a
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                            Tako i treba da se zivi Mozda i ja tebe zaboravim kada ti bude bilo najpotrebnije I#^@8 $#^%RT

                            Comment


                            • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                              [quote author=Vladan link=topic=2630.msg262292#msg262292 date=1299437580]
                              Ja se cudim sto forum steka,a on stavio milion smajlija #%d* $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                              Ti si opsjednut mnome,pa ti i kad druge komentarises pominjes mene &amp;@/+W *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              Hvala na lijepoj recenici,jedina koja je iskrena bila,to postujem $#^%RT
                              I ja bi zelio to isto da kazem za tebe,ali ne mogu,jednostavno ne mogu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              Dobar si momak,a dobio si jos jedan poen za ono nista ne znam $8#a
                              [/quote]

                              Znas da ne mogu bez tebe,ti si moja inspiracija &amp;^@4( &amp;*#GI(] i ja se makar ispisem,a kod tebe dvije rijeci pa cetiri smajlija *%@(D!RY- $#^%RT

                              [quote author=Ljuba90 link=topic=2630.msg262296#msg262296 date=1299437666]
                              Tako i treba da se zivi Mozda i ja tebe zaboravim kada ti bude bilo najpotrebnije I#^@8 $#^%RT
                              [/quote]

                              +-*^%* ,trebat ce tebi nekad JC zapamti to $#^%RT
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                                JC koliko ces pluseva za ovaj trud? $#^%RT
                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2630.msg262304#msg262304 date=1299437996]

                                +-*^%* ,trebat ce tebi nekad JC zapamti to $#^%RT
                                [/quote]
                                *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X