Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

    [quote author=-dacha- link=topic=2630.msg201945#msg201945 date=1290450879]
    Znachi ja sam odbacen #&^Dk*
    [/quote]
    Pa logicno je da ti i Dule budete braca,posebno posle svega dobrog sto si juce rekao o njemu.Jedan drugom ste najjaci lik,tako da vam je extra sa tata Mandom. $#^%RT
    sigpic

    Comment


    • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

      Dule je svima najjaci lik,pa i tebi sto si mi juce priznao.Samo se izvlacis..ccc
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

        Hahahhahaha, ljudi kad procitah ove postove, malo se zamislih i shvatih da smo skroz ludi ^*#(- #$&+|r
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

          Mi smo ta ekipa sto svetom hara 95' /#*^D
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

            [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201978#msg201978 date=1290452165]
            Hahahhahaha, ljudi kad procitah ove postove, malo se zamislih i shvatih da smo skroz ludi ^*#(- #$&+|r
            [/quote]
            Ja sam najludji. &+I}\
            sigpic

            Comment


            • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

              [quote author=bice link=topic=2630.msg201985#msg201985 date=1290452345]
              Mi smo ta ekipa sto svetom hara 95' /#*^D
              [/quote]
              @R&}*

              [quote author=caniggia7 link=topic=2630.msg201989#msg201989 date=1290452435]
              Ja sam najludji. &+I}\
              [/quote]
              Posle mene &+I}\

              Inace omiljeno vrijeme mi je aorist, mozete primjetiti da kad god imam priliku pisem njega To mi sad pade na pamet, kad procah prosli post
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                Ja sam najludji i ono sto sam ja do sada radio niko od vas nije radio.Pitajte RRV sta sam uradio na moru ove godine ona zna. @(*6sd$% A imam jos takvih stvari gomile.
                sigpic

                Comment


                • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                  Ne znam za more ali znam sta radis po skoli $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                    [quote author=caniggia7 link=topic=2630.msg201993#msg201993 date=1290452635]
                    Ja sam najludji i ono sto sam ja do sada radio niko od vas nije radio.Pitajte RRV sta sam uradio na moru ove godine ona zna. @(*6sd$% A imam jos takvih stvari gomile.
                    [/quote]

                    Mislis na ono sto si meni pricao? %QWT&W
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                      [quote author=Miss Poison link=topic=2630.msg201995#msg201995 date=1290452699]
                      Mislis na ono sto si meni pricao? %QWT&W
                      [/quote]
                      Ne znam sta sam tebi pricao. $%&5qw7
                      @Bice ovo je mnogo ludje od onoga sto radim po skoli.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                        Aj na pp na sta ti mislis...
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2630.msg201941#msg201941 date=1290450807]
                          Ako neko treba glumiti vlasnicu Liverpoola,onda se zalazem za RRV ili Miss h5g6k8
                          [/quote]
                          meni odgovara ja obozavam liverpul &^@4( i manchester united to su mi 2 omiljena kluba pored partizana tako da vlasnica liverpula mi odgovara skroz h5g6k8
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                            Ali ako hoces biti vlasnica liverpula moras mrzeti Manchester $#^%RT
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2630.msg202155#msg202155 date=1290460451]
                              meni odgovara ja obozavam liverpul &amp;^@4( i manchester united to su mi 2 omiljena kluba pored partizana tako da vlasnica liverpula mi odgovara skroz h5g6k8
                              [/quote]
                              Stvarno?Pa sto ne rece,sad imas jos jedan ogroman plus kod mene. &amp;8@^J
                              Manchester (%fsd%&amp;j ne,nikako. &amp;+I}\ Ako vec mora 2 tima dodaj Arsenal. @(*6sd$%
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

                                pa ne mogu ja da mrzim mancester... +-*^%* ja obooooozavam liverpul ali volim i mancester //h*svb
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X